Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Ti hogy viselitek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti hogy viselitek ha elutasít az akit kiszemeltetek?

Figyelt kérdés
Én is férfi vagyok. Érdekel,hogy ki mennyire bírja.
2017. aug. 26. 18:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

sehogy, mivel en nem szemelek ki senkit....


pont tebnap irtam ki egy kerdest, hogy 30, azota mar 40 no elutasitott nehany napon belul ;)

2017. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mintha kést forgatnának bennem.

Részben ezért sem próbálkozom.

28F

2017. aug. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

jah, es mit erzek ennyi visszautasitas utan?


kicsit faradtan es unottan, mert sok energiaba telt ennyi nohoz odamenni, de sztem holnapra kialszom magam es lehet elolrol probalni a dolgokat megint :)



fel a fejjel neked is

2017. aug. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Általában jól, de ha a mostani tenné, tuti, hogy kész lennék.

31/f

2017. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"Ezt nem értem. A lányoknál sem állnak tömött sorban."


A munkahelyemen, a hobbijaim közben nem ezt látom. Ha feltűnik egy új független nő, akkor komoly a sorállás, legfeljebb a hölgy ilyen-olyan okokból kiszór mindenkit.


De ugye ha 5-en állnak körül már egy nőt, akkor felesleges hatodiknak odaállni :)

2017. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Jelenleg nem fenyeget ez a veszély. Most a munkára koncentrálok, hogy stabil és jobb fizu legyen. Aztán ha megvan a megfelelő anyagi háttér ahhoz, hogy odamenjek, akkor majd kezdeményezek. De addig még hátra van egy ház és egy Audi/BMW szintű autó megvásárlása. Ezek nélkül úgyis láthatatlan minden pasi a nők szemében.
2017. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"De addig még hátra van egy ház és egy Audi/BMW szintű autó megvásárlása. Ezek nélkül úgyis láthatatlan minden pasi a nők szemében."


Marhaság. Messze a magyar átlag felett keresek, nem élek semmilyen téren rosszul, és nem állnak sorba a csajok.

Ezt csak azok gondolják, hogy így van, akik szerint már egy nettó 200 ezer is csak lopással kereshető meg


(tudom, Andynak összejött, de azért nem ez a jellemző)

2017. aug. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem csak lopással kereshető meg a nettó 200.

Én is többet keresek becsületes munkával, mondjuk az albérlet el is viszi nagy részét itt Budapesten.

Ami viszont tény, hogy a nettó 250-300 még csak a belépő szintet sem éri el a csajozási határértéknél.

2017. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Az elutasítást meg lehet szokni és el lehet fogadni. A fő probléma az elutasítás módjával van, ugyanis sok nőből abszolút hiányzik az empátia és képtelen normális modorban kezelni a helyzetet.
2017. aug. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Igen utolsó! Tapasztaltam sajnos.
2017. aug. 26. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!