Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak titeket érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak titeket érdekel a kiszemeltetek/párotok múltja?

Figyelt kérdés
Ti összejönnétek olyannal akinek már sok pasival volt dolga? De komoly kapcsolatot akar mert amúgy normális szép értelmes lány de régen sokat pasizott és még nem volt igazán komoly kapcsolata?
2017. máj. 1. 00:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

Szóval pont velem fog megállapodni?

Mert én különleges vagyok!

Vagy csak naiv?

2017. máj. 1. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%
Engem érdekel, de rá nem kérdeznék. Ha magától elkezdi mesélni ezeket, akkor meg nem áll készen egy új kapcsolatra.
2017. máj. 1. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
83%
Engem érdekel. Előbb elveszek egy olyan idióta lányt aki csak házasság után akarja, mintsem olyat akin átment az egész város.
2017. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, engem a legutóbbi exem óta kifejezetten érdekel az ilyesmi.
2017. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
58%
Érdekel. Nem szeretnék égni mellette.
2017. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

attól függ mennyi az a sok és mitől gondolja, hogy most végre komolyat akar


24F

2017. máj. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
51%

Engem érdekel mert az embert nagyrészt a múltja határozza meg. Annyi a lényeg, hogy ha szóba kerül akkor legyen korrekt az elejétől fogva.

Teszem azt, egyetemista éveiben prostitúcióból tartotta fenn magát. Semmi gond, de ne akkor derüljön ki amikor már összejöttünk mert a múltja ezen részét teljesen elhallgatta. Ha így történne akkor ott rögtön szakítanék mert nem lenne kedvem tovább olyan emberrel kapcsolatban maradni akivel félig-meddig hazugságra épült a kapcsolat. Ha az elején közli akkor még el is gondolkodnék a dolgon. Csak sajnos a lányok nem éppen az őszinteségükről híresek a "mennyi férfival volt eddig szexuális kapcsolatod?" kérdéseknél.


Nem teljesen számszerű a dolog, de ha sok férfival volt dolga az semmiképp nem előny.


ui. Ha annyira normális és értelmes lány lenne akkor nem ilyen életvitelt élt volna, szerintem a kettő nem teljesen fedi egymást.

2017. máj. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
62%

Egyáltalán nem érdekel. Csak az érdekel, hogy szeressen, legyen becsületes és hűséges.

Nekem is "érdekes" múltam van, lefeküdtem majdnem két focicsapatnyi nővel, mert volt egy csapongósabb időszakom, de tudom magamról, hogy képes vagyok szerelemre, hűségre és igényem van komoly kapcsolatra, hajlandó vagyok megállapodni és családot alapítani. Miért ne lehetne ezzel ugyanígy egy nő? Csak az érdekel, hogy tőlem mit szeretne, velem milyen. Az sem érdekel, hogy mások mit gondolnak.


Ha pedig mégis megcsal, akkor meg megy a levesbe, nem veszem magamra.

2017. máj. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
4%
én eddig 89 nőt dugtam szét.
2017. máj. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
66%
9# Na persze.
2017. máj. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!