Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem is írok vissza a nőknek naponta, pláne naponta többször, akkor nem is érdekel igazából kapcsolat és a lányok most?

Figyelt kérdés

Mindig ugyanaz a forgatókönyv: Tinderen, netes társkeresőn vagy személyesen megismerkedve elkezdődik egy beszélgetés, ismerkedés, de egyszerűen nem tud érdekelni, hogy visszaírjak neki napi többször és még egész napokat is kihagyok a válaszadással néha. Erre persze jön az, hogy ők biztos azt hiszik nem érdeklődöm irántuk őszintén, sértődés, stb. Az egészet sokszor ráadásul annyira forgatókönyvszerűnek látom: Mindig ugyanazokat a (jól működő) sablonokat mesélem, mondom, puffogtatom és sokszor bejönnének, amikor a nőkről van szó.

Tényleg nem tartom magam fogalmatlannak és lúzernek a nőkkel kapcsolatban. Kicsivel több nővel voltam már, mint amit a kezeimen és lábujjaimon összesen meg tudnék számolni, de volt már kétéves szerető, hűséges kapcsolatom is régebben.


Az előző évben 11 lánnyal szexeltem tavaly január és augusztus között. Utána jött nálam ez a dolog, amit fentebb leírtam. Azóta, tavaly nyár vége óta egy cserediák lánnyal voltam most februárban párszor, de szinte semmi motivációm nincs arra, hogy lányokkal tartósan beszélgessek, ismerkedjek, kapcsolatot tartsak fent.


Csak nem értem mi van velem. Valahol vágynék a szeretgetésre, bújásra, ölelésre, jó szexre, csókra, simogatásra (adni és kapni is ezeket), de rohadtul nincs kedvem ezek eléréséhez lefutni a kötelező köröket. KÖzben meg ugye félszívvel mégis próbálkozom, a fenti eredményekkel

Hasonló élmények? Vélemény?

24/F


2017. ápr. 9. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs kedved lefutni a köröket? Klassz pasi lehetsz...

Akkor vegyél egy sarki prostit, ezt az is megadja.

2017. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ezzel gond. Most vagy ott, hogy kezdesz már újra vágyni egy kapcsolatra, de nem mindenáron. Az eddigi lányok nem fogtak meg. Majd jön egy csaj, akinél észreveszed, hogy nem csak a sablonos hülyeségeidet puffogtatod, ő meg röhög rajta mint valami idióta, hanem egymásra hangolódtok, izgalmasnak találod, és hidd el, rá fogsz írni minden nap, mert érdekelni fog.


28N

2017. ápr. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2:

Köszi!


Arra gondoltam lehet pár hónapig egyszerűen tényleg hagynom kellene a nőket a fenébe. Törölni magam mindenhonnan az internetről (és tinderről) és a valóságban személyesen is nulla szinten kezdeményezni a nőknél és akik nálam kezdeményeznek, azokat is elutasítani. Talán egy néhány hónap ilyen után majd újra őszintén megjönne a kedvem a dologhoz.

2017. ápr. 9. 22:13
 4/6 anonim ***** válasza:
attól, hogy dugni tudsz még lehetsz egy emberi nulla
2017. ápr. 10. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam is ez..mind egysíkú. Hiányzik nekem is ugyanez amiket leírtál de valahogy nem maradt már elég energiám kiépíteni a kapcsit.
2017. ápr. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mondjuk sokat számítana lehet hogy a nő akit akarsz tényleg kihívás, és nem jön be neki a sablon duma, na meg nem adja magát olyan könnyen. Lehet akkor változnának a dolgok.
2017. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!