Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha részem szexben? 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt akit láthatok meztelenül is. Nem volt még kapcsolatom de nagyon hiányzik a szerelem, szex ennyi idősen szerintem ez érthető is. A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni még annyira sem, hogy kipróbáljam ha semmit nem jelent nekem. Minden órában eszembe jut a gondolat, hogy milyen lehet úgy egy lánnyal, nem tudom kiverni a fejemből. Elképesztő nagy élmény lenne a számomra ha végre összejönne valakivel, fel sem tudom fogni mennyire, hisz már évek óta várok rá. Volt már más is úgy mint én ennyi idősen akinek aztán végül sikerült?

2017. aug. 1. 13:56
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:

Addig válogatsz, amíg tényleg szűz leszel még 30 évesen is.


"Ha 10 kezdeményezésből 1x jön be, akkor 9x hülyét csinálsz magadból."


Ez meg egy elbszott gondolatmenet, ami csak hátráltatni fog, ha komolyan elhiszed.

2017. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
Ha meg lefekszek minden lánnyal aki felajánlja magát akkor senki sem fog velem szóba állni (normális lány).
2017. szept. 2. 12:19
 43/50 anonim ***** válasza:
Nem kell az orrukra kötni, kivel mit csináltál, a nők amúgy is szeretik a diszkréciót. Ha nem dicsekszel a hódításaiddal, hanem tudják rólad, hogy diszkrét vagy, ők is szívesebben vannak veled és nyílnak meg előtted (minden értelemben :D).
2017. szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:

Sokat kell még a nőkről tanulnod, barátom... mert vagy szerencséd lesz, vagy 30 évesen is szűz maradsz.


Ha nem teszel érte lószart sem, akkor az utóbbi lesz. Soha nem lesz barátnőd.


Egy szóval se mondtam, hogy menjél prostihoz... csak nekem a szüzesség cseszte el a kapcsolatomat, mert 24 éves koromig szarakodtam.


Legalább próbáld ki magad kicsit, nem kell szexelned, de ismerkedj. Nem életed nőjét keresed, felejtsd el ezt a baromságot.


Pótold be az alapokat, mert az hiányzik nálad nagyon felfogásban. Mások átesnek ezen 16-17 évesen. Neked a gyerekszerelem korszakot, ismerkedést kell bepótolnod, mert később nem tudod már.

2017. szept. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm! Annyit talán még érdemes elmondanom, hogy egy lányt nem zavarja ha nincs tökéletes testem? Ha odakerülne a sor.
2017. szept. 2. 13:30
 46/50 anonim ***** válasza:

Hát csillagom, honnan tudnám én ezt :D

Duci vagy, vagy vézna?


Én általában véznább voltam a csajaimnál. Ez sok parát szült.


Hát edzeni kell, soha nem késő... pár hó alatt komolyan lehet változtatni.

Pl elmentem sportolni, falatmászni, edzőterembe és sokkal szálkásabb lettem, plusz szedtem fel kilókat is. Csak el kell kezdeni. Az önbizalomnak jót tesz.


Nem kigyúrt állatnak kell lenni, hanem normális vékony-edzett vagy normál-mackós alkatnak amilyen alapból vagy

2017. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

Egyébként ha tényleg meghódítottad, akkor nem zavarja ha nem vagy tökéletes. De akkor azt vállalnod kell önbizalommal.


A nők vonzalmát az önbizalomhiánnyal lehet elszúrni, nem a testi hiányosságokkal.

2017. szept. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Inkább a vézna de az sem az a nagyon. Ruhán keresztül például tök jó csak anélkül nem tetszek annyira magamnak, na meg a fehér bőröm miatt.
2017. szept. 2. 15:17
 49/50 anonim ***** válasza:
Szűzen fogsz meghalni.
2017. dec. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Én 29 évesen vagyok ebben a helyzetben, ezért talán csak az öngyilkosság segítene rajtam.
2017. dec. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!