Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha részem szexben? 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt akit láthatok meztelenül is. Nem volt még kapcsolatom de nagyon hiányzik a szerelem, szex ennyi idősen szerintem ez érthető is. A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni még annyira sem, hogy kipróbáljam ha semmit nem jelent nekem. Minden órában eszembe jut a gondolat, hogy milyen lehet úgy egy lánnyal, nem tudom kiverni a fejemből. Elképesztő nagy élmény lenne a számomra ha végre összejönne valakivel, fel sem tudom fogni mennyire, hisz már évek óta várok rá. Volt már más is úgy mint én ennyi idősen akinek aztán végül sikerült?

2017. aug. 1. 13:56
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
93%
19 éves vagy, még simán lehet. :)
2017. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:
Csak másnak már mindenkinek van, még a jóval fiatalabbaknak is. Kicsit elkésettnek, lemaradottnak érzem magam.
2017. aug. 1. 14:11
 3/50 anonim ***** válasza:
96%
Mert ők máshogy állnak hozzá. Ha te a nagy őre vársz, úgy nehezebb.
2017. aug. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, én sem estem még át rajta, bár nem szerelemből, de egy különleges lánnyal lehet,bhogy elvesztem hamarosan. Egyébként ne aggódj emiatt. Mérnint, ha erre végysz, akkor ezzel nincs gond, viszont ez nem hétrány. Sok csaj száméra te vagy az arany, aki sokat ér. Sokkal többet érsz, mint aki 14 évesen átesett rajta. Viszont ne ezért akarj összejönni valakivel. Ha annyira arra vérsz, hogy szexelj, akkor használd ki azokat a lehetőségeket amiket írtál. Ha barátnöt akarsz, akkor ne csak ezért akard.
2017. aug. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
Sajnos igen, a nagy ő-re várok, de lehet hiába. Sokak szerint ezzel óriási hibát követek el amit majd megbánok de valahogy nem tudok ezen az elvemen változtatni. Minden jött ment lány nem érdekel.
2017. aug. 1. 14:30
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Két pasim is volt már, aki nálad idősebb korában vesztette el a szüzességét (velem). Simán van esélyed.

Nyilván, ha valakinek tökmindegy, csak legyen szex, az már rég elvesztette...

2017. aug. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
"A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni " - bla, bla, bla... ha tényleg lenne lehetőséged, nem volnál így kétségbeesve.
2017. aug. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy így van ;) mivel nem vagyok csúnya több lány volt már belém szerelmes, nem egy mondta, hogy átmehetnék hozzá mert egyedül van. Ők kerestek engem mindig stb. nem hiszem, hogy teázni akartak.

Azért vagyok kétségbeesve, teljesen igazad van, hogy olyan lánnyal sosem találkozom akivel kölcsönösen érdekelnénk egymást. Mindig azokkal futok össze akik nekem nem tetszenek.

2017. aug. 1. 14:58
 9/50 A kérdező kommentje:
A nem tetszenek nem csak a külsőt jelenti nálam hanem azt is, hogy nem hozzám való, nem egy a stílusunk, nincs közös érdeklődési körünk.
2017. aug. 1. 15:02
 10/50 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, aranyapám, de amit leírtál, akkor hülyeség, hogy ha a kutya bevenné, megveszne tőle. Szerinted Tyson úgy lett világbajnok, hogy egyszer csak gondolt egyet, és kihívta Berbicket? Nem pajti! Sok-sok fájdalmas meccsen ment keresztül, mire odáig eljutott. A szerelemben sincs ez másképp. Ahhoz, hogy majdan meg tudd szerezni, és főleg, hogy meg tudd tartani a te külön bejáratú Berbickedet, sok meccset le kell játszani, és mindegyikből megtanulni, amit lehet. Meg kell tanulni a nők gondolkodásmódját, megismerni a lelkivilágukat, és bele kell simulni az elvárásaik öntőformájába. Mint ahogy nekik meg a tiédbe kell belesimulniuk. Ismerkedni kell, és tanulni. Mert a nőkről csak tőlük maguktól tudsz tanulni.

Szóval keresd meg a tökeidet, és ha legközelebb közeledik valaki hozzád, merd viszonozni.

2017. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!