Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha részem szexben? 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt akit láthatok meztelenül is. Nem volt még kapcsolatom de nagyon hiányzik a szerelem, szex ennyi idősen szerintem ez érthető is. A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni még annyira sem, hogy kipróbáljam ha semmit nem jelent nekem. Minden órában eszembe jut a gondolat, hogy milyen lehet úgy egy lánnyal, nem tudom kiverni a fejemből. Elképesztő nagy élmény lenne a számomra ha végre összejönne valakivel, fel sem tudom fogni mennyire, hisz már évek óta várok rá. Volt már más is úgy mint én ennyi idősen akinek aztán végül sikerült?

2017. aug. 1. 13:56
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:

29 Évesen lett volna egy két lehetőség, de inkább kihagytam, csak az egyiket bánom, még akkor is ha nem lett volna folyatása, de csak azért mert még nem történt semmi. Már az se tudom kinél próbálkozzak. Egyre kevesebb a lány is akinél van alkalmam próbálkozni.

Jobb ha nem hagyod el mert később még csak szarabb lesz.

:(

2017. aug. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok, aki 25 éves. Pár napja sikerült elvesztenem. Szóval van remény :)
2017. aug. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 A kérdező kommentje:

Helló,

Mesélnél egy kicsit milyen volt? Kivel történt és, hogy fogadta, hogy még szűz vagy? Hamar elélveztél? Milyen volt végre egy meztelen csaj látványa? Nem voltál kicsit szégyellős előtte?

2017. aug. 20. 07:36
 24/50 anonim ***** válasza:
53%
Tinderen találtam rá a hölgyre. Láttam, hogy bevállalós, úgyhogy felvittem. Ittam én is, ő is. Gyönyörű teste volt. Többször kielégítettem. Azt, hogy szűz voltam, csak utána mondtam meg, és egész egyszerűen nem akarta elhinni, még sokadjára se :D
2017. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy így utólag már nem mondanám el neki. Láthatóan zavarba jött, feszélyezte, mikor megtudta. Ráért volna később is.
2017. aug. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
21 évesen még kezét sem fogtam nőnek nemhogy mást... van ez így. Majd a sors eldönti. Nekem egyelőre nem jött össze.
2017. szept. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Szerintem is a sors dönti majd el. Ha majd úgy kell legyen akkor sikerül nekem is mint másnak.
2017. szept. 1. 21:04
 28/50 anonim ***** válasza:

Nem a sors dönti el ezt basszus. Vártok a csodára lúzerként... kár a sorsra fogni a saját balf..sságot.


Tessék tenni ellene, ha kell akkor felvenni a telefont és elmenni prostihoz. Totál nem szégyen ez... utána megkönnyebbülve jöttem ki. Azóta megy a csajozás feszengés nélkül. Soha többé nem vörösödök el, ha megkérdezik.


Saját sorsos a kezedben van, de ha rajtad múlik 60 évesen is szűz maradsz.

2017. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem lenne gusztusom egy prostihoz. Inkább maradjak örökre szűz mintsem egy prosti, legyen az akármilyen luxus, és ezt most őszintén mondtam!
2017. szept. 1. 21:28
 30/50 anonim ***** válasza:

Hát ez a te döntésed :) nagyon kedves jófej lány volt. Egy pici szöszi 22 éves csaj...

Nyáron dolgozott "így", hogy pénzt gyűjtsön az utazásra.

Nemtudom én nőként tekintettem rá, nem ordas k.vaként.


Azóta többször csajoztam szórakozóhelyen, és le kellett koptassak lányokat, mert felfordult a gyomrom tőlük. Ezt a lányt ezerszer többre becsülöm, mint egy részeg libát.

Ha nem prosti, akkor egy ilyen beb...ott pi..ával kellett volna elvesszem. Hát....

2017. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!