Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha részem szexben? 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt akit láthatok meztelenül is. Nem volt még kapcsolatom de nagyon hiányzik a szerelem, szex ennyi idősen szerintem ez érthető is. A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni még annyira sem, hogy kipróbáljam ha semmit nem jelent nekem. Minden órában eszembe jut a gondolat, hogy milyen lehet úgy egy lánnyal, nem tudom kiverni a fejemből. Elképesztő nagy élmény lenne a számomra ha végre összejönne valakivel, fel sem tudom fogni mennyire, hisz már évek óta várok rá. Volt már más is úgy mint én ennyi idősen akinek aztán végül sikerült?

2017. aug. 1. 13:56
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz Miquel, igazad van de akkor inkább maradok egyedül. Nem fogok egy olyan lánnyal beszélgetni meg sétálgatni ha tudom, hogy úgysem lesz köztünk semmi mert nem, még egyszerű tapasztalatszerzés célból sem. Nem is tudna belőlem olyan érzelmeket kiváltani egy semmit sem jelentő lány mint egy olyan aki valóban érdekel. Máshogy viselkednék, így nem is lenne mérvadó alapul venni a tanultakat mert sima haverként vagy még úgy sem tudnám kezelni míg egy bejövős lánnyal tuti máshogy csinálnék mindent, bénáznék vagy zavarba is jönnék a megfelelési kényszer miatt.
2017. aug. 1. 15:31
 12/50 anonim ***** válasza:

19 évesen még simán találhatsz olyan nőt,aki így elfogad.Volt nekem is olyan pasim, akinek én voltam az első és nem röhögtem ki.

Miért mondod,hogy nehezebb olyan csajt találni, akinek a stílusa, viselkedése bejön? Milyen személyiség a zsánered?

2017. aug. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:

Nem kell itt nagy dolgokra gondolni, egyszerűen van aki nem illik hozzám, én sportolni szoktam eljárni (csak hobbiszintű az is) azon kívül szinte mindig itthon vagyok. Mivel bulizni nem szeretek, táncolni sem tudok biztos nem leszünk egymásnak szimpatikusak egy olyan lánnyal aki táncol vagy minden hétvégén bulikból bulikba jár. Vagy, ha ő hatalmas Ak26 rajongó én aki nem szeretem őket biztosan nem passzolnánk össze.

A gond csak annyi, hogy kicsit már tényleg el vagyok késve mert látom te is azt írtad, hogy van olyan lány aki engem elfogad így, meg lesz aki nem fog kiröhögni. Tehát ezek után egy bizonyos szinten tényleg nem normális a helyzetem ha már ezek megfordulnak a te fejedben is.

2017. aug. 1. 15:48
 14/50 anonim ***** válasza:
67%

Miquel

Mi a &@#>#Đ&@-t tudna rólam tanulni a párom az exétől pl???? Mi ez a marhaság?? Minden nőnek más jön be, külön kell tanulni mindig új partnernél.

Vagy te mit szólnál, ha a csaj nekiállna a mellkasodra görbíteni, és közölné, hogy az előző párjának ez tök bejött, szóval ő tudja, hogy ez kell a pasiknak???

Szánalmas ez a hozzáállás..... 0 odafigyelés a partnerre....

2017. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
Valami sport,ahova emberek eljárnak?Egy csomó van,ahova egy csomó nő jár és nem a fitnessre gondolok,közel sem.
2017. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vetted volna észre, kedves 14-es, a tanulás szükségessége nem a szexpózokra van kihegyezve. Arra akartam rávezetni kérdezőt, hogy tanuljon a nők lelkivilágáról, hogy közel tudjon kerülni hozzájuk.
2017. aug. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:

#16

Igen, értettem amit írtál, épp ezt találom marhaságnak. Ha azt írtad volna, hogy tud új pózokat tanulni, akkor még azt mondom, hogy kicsit butácska érv, de végülis igaz.

2017. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim válasza:
Nem maradtál le semmiről. Én 20 voltam szüzességem elvesztésekor.
2017. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 János Gilján ***** válasza:

Ez a link segíteni fog a céljaid egy részének az elérésében, amúgy pedig Miquel már leírta a lényeget:

[link]

2017. aug. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen még szűz vagyok. De lett volna lehetőségem.
2017. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!