Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz nekem valaha részem szexben? 19/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már végre egy barátnőt akit láthatok meztelenül is. Nem volt még kapcsolatom de nagyon hiányzik a szerelem, szex ennyi idősen szerintem ez érthető is. A szex rész megoldható lenne több lánnyal is, de így nem tud érdekelni még annyira sem, hogy kipróbáljam ha semmit nem jelent nekem. Minden órában eszembe jut a gondolat, hogy milyen lehet úgy egy lánnyal, nem tudom kiverni a fejemből. Elképesztő nagy élmény lenne a számomra ha végre összejönne valakivel, fel sem tudom fogni mennyire, hisz már évek óta várok rá. Volt már más is úgy mint én ennyi idősen akinek aztán végül sikerült?

2017. aug. 1. 13:56
1 2 3 4 5
 31/50 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, aki pénzt akar keresni az menjen dolgozni ne a testéből szerezze azt. Csak azért feküdt le veled mert pénzt adtál neki. Pénzt pedig nem adnék azért ami másnak ingyen van. Egyébként miért mondod ezt, hogy egy részeg pics*val kellett volna elveszítsd? Miért nem vártál a szerelemre?
2017. szept. 1. 22:01
 32/50 anonim ***** válasza:

A szerelem nem jön magától. Illetve nekem jött, gyönyörű lány volt... azt hittem szeret, igy is volt egészen 2-3 hónapig, amikor megtudta, hogy szűz vagyok. Másik kérdésnél már kifejtettem. Nem közvetlen ezért szakított, hanem mert elvesztettem az önbecsülésemet.

Egy 24 éves szűz férfinak van olyan szerinted? Hagyjuk már. Vártam én is a szerelemre 18 éves korom óta, vissza is utasítottam emiatt olyan lányokat akik "meglehettek volna"... és erre pont az elveim miatt buktam életem nőjét?

Ez volt a legesleg nagyobb bűnöm az életben, hogy a szerelemre vártam. Nagy baromság az egész... de majd rájössz te is 30 éves nagy gyerekként, mikor fancsali fejjel néz majd rád a nő, te meg belesülsz a nadrágodba.


... de 19 évesen pont így reménykedtem én is, a prostit ultragáznak tartottam.

Nekem nem sikerült, hiába volt több kapcsolatom. Utána már szartam az egész morális kérdésbe, meg a nagy szerelembe.


Ugyanakkor jót is tett az egész, megtanított az élet keménységére. Már régesrég nem a szerelmet keresem, hanem jól akarom érezni magam egy lánnyal akit bírok. Ha egy hétig tart akkor addig, ha komoly akkor meg komoly. Napról napra élem meg a kapcsolatokat :)

2017. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Még annyi, hogy 19 évesen én legalább nem tettem fel ilyen reménytelen kérdéseket :D

Akkor kb évente 1-2x simán összejött egy ismerkedés, csak nem jutottam el odáig. Inkább "vártam" az igazira. Soha nem szabad. Meg kell élni a pillanatot.


Ha visszapörgethetném az időt, akkor 19 évesen megdugom azt a trampli tehenészlányt, akivel összejöttem. Vagy felvenném a kagylót és meglovagoltatok egy igazán jó csajt, minőségi fél óra lett volna :)


De én nem vagyok te. Neked lehet bejön az élet. Próbálkozz, aztán max 25 évesen menj el lányhoz. Akkor már bűn szűznek lenni kb.

2017. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
Egy biztos, minden egyes kihagyott lehetőségért, tapasztalatszerzésért utólag bűnhődtem meg, de 1000x.
2017. szept. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Ráadásul a túlvilágon minden kihagyott pinát az orrodra akasztanak majd. :-))
2017. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
Jobban belegondolva ez a fenyegetés nekem sosem tűnt olyan rémisztőnek. Bár tény, hogy hülyén néznék ki az orromra akasztott több tucatnyi p.ncival. :DD
2017. szept. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató amiket írtok. Abszolút van benne igazság, de nekem csak úgy most akkor sem megy. Ha megbánom majd ha nem, most nem megy.
2017. szept. 1. 22:56
 38/50 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem mit akarsz ezzel a kérdéssel.


Szexelni nem akarsz, pedig lehetne... de mégis megőrülsz a női testért.


Akkor mit akarsz?

Mert ha nem ismerkedsz, nem próbálkozol, nem csajozol, akkor 30 évesen is szűz maradsz. Csajok nem fognak nálad kezdeményezni, soha a büdös életben.

Minden évvel csak jobban bedepressziózol...

2017. szept. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:

Ja és jó tudnod, a szex sohasincs ingyen. Nem pénzben fizeted meg, hanem megalázkodásban.


Ha 10 kezdeményezésből 1x jön be, akkor 9x hülyét csinálsz magadból.

2017. szept. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 A kérdező kommentje:
Mindig csak azt mondogatom, hogy majd meg most nincs kinél, mert aki tetszene annak van barátja vagy túl jól néz ki vagy pedig egyáltalán nem ismerem és nincs honnan kezdeményezzek. Megőrülnék érte ha az a barátnőmé lenne és senki másé míg én vagyok a pasija és csak engem szeret. Az, hogy elmegyek egy prostihoz és egyből térjünk a lényegre, van egy órám utána mehetek mert jön a másik utánam ez egyáltalán nem érdekel. nálam a szex nem erről szólna. Szóval nekem inkább barátnős szex kellene mintsem sima szex, az pedig kezdeményezés nélkül elég bizonytalan. Szoktak lányok, nem mondom de nem olyanok akiket el is tudok képzelni magam mellett. Akit pedig el tudtam volna mégis arról kiderült, hogy egy kis rib***, úgyhogy ennyit a szerencsémről.
2017. szept. 2. 07:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!