Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti benne lennétek egy vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti benne lennétek egy vagy több gangbang szexben, és kipróbáltátok már valaha, milyen?

Figyelt kérdés
Nekem minden álmom, hogy kipróbáljam több pasival :) 18/N
2017. ápr. 20. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer 3 férfi - 1 lány felállásban csináltuk, a lány kezdeményezésére. Nagyon élveztük mindannyian. Belevaló csajszi volt, azt hiszem ő is gang-bangra tréningezett. Szívesen benne lennék bevállalós lánnyal aki szeretné átélni, hogy sok pasi csak vele foglalkozik és keményen megrakja minden lyukát.
2017. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na akkor jelöljük ki a napot, helyszínt
2017. ápr. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bazsixxx ***** válasza:
Én igen szeretném.24/f
2017. ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEKEM is,sajna még nem próbáltam.
2017. ápr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán egyszer benne lennék... 26/F
2017. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem benne lennék:) 17/L
2017. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

fős baráti társaságommal volt nem kevés ilyen élményünk...

Nem túlzok, ha azt írom: közel 30 olyan nő akadt a hálónkba, akik már kedvelték, vagy csak kipróbálni akarták ezt a felállást. 18-tól kb. 50 éves korig, a takarítótól az ügyvédig mindenféle nő volt köztük. Volt olyan, hogy kellett szerezni plusz 2 srácot, mert különben nem jött volna el a lány, mondván, hogy 8 pasinál kevesebbel nem buli neki az ilyen...

Ennek sajnos már jó 15-20 éve, a banda szétszéledt azóta. Viszont szívesen emlékszem vissza ezekre a bulikra, és őszintén szólva szívesen feleleveníteném az élményeket, ha volna 1 új csapat, meg új, belevaló hölgyek...

40/F

2017. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!