Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves szűz fiúk/lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiúk/lányok, ti mit tesztek azért, hogy ne adjátok fel azt, hogy lesz valaha párotok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és már kezd elegem lenni, hogy ennyi idő alatt minden zsákutca volt. Aki nekem tetszik, annak én nem. Okos vagyok, sportolni járok, mondjuk kevés időm van, de már gőzöm sincs mit csináljak másképp...

Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel rengeteg mindent megbeszélünk és nagyon hasonlítunk ez is bosszant, hogy még vele se. Már pszichológussal is megbeszéltem egy időpontot, hátha segít valamit, mert már kezd eléggé kihatni az éltemre (egy pár lány barátommal erre ment rá a barátságom, összejöttek valakivel, én meg ignoráltam őket). Az a szerencsése, a tanulással lefoglalom magam, legalább abban jók a kilátásaim.


Megosztanátok velem, ti mit teszek, hogy "elviselhetőbb" legyen ez a helyzet?



2017. ápr. 12. 22:03
1 2
 1/12 anonim válasza:
Alkohol az sokszor segít. Miért nem csinálod azzal a sráccal? Igyatok be. Nekem így lett csajom most.
2017. ápr. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A pszihológusodra nem gerjedsz?én egyszer még annó azzal keféltem.
2017. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Haha... A pszichológusom nő. Piálni meg nem szeretek, csak ha jó a társaság.
2017. ápr. 12. 22:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Én momentán leszarom. Edzegetek magamnak, futni járok, egyéb ilyenek. A többi rég nem érdekel.
2017. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
erre kár rágörcsölni....a pártalálás nem teljesítményfüggő hogy mit teszel érte mit nem...ez dörzsöltség és gyomor kérdése mint az üzleti élet....vagy szerencse mosolyog rád vagy becstelen vagy és meglesz a siker
2017. ápr. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Videójátékokkal tartom fent az eredményesség illúzióját
2017. ápr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont ugyanez a helyzetem. :(
2017. ápr. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amikor kevésbé számítasz rá akkor fog jönni az illető úgy is. Ne feszülj rá erre mert tényleg csak rosszabb lesz, és még véletlenül se érezd azt,hogy egyedül vagy mert sokam szeretnek biztos. Egyébként meg lehet,hogy túl szép vagy és nem mernek kezdeményezni a fiúk :D

Nagyon sok sikert kívánok^^

2017. ápr. 13. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Koncertek, fesztiválok, ha bármilyen barátod hív valamerre csak mondj igent! Ne félj semmilyen eseménytől, biztosan a suli is rendez bulikat, esteket, rednezvényeket, ott még hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel is találkozhatsz. A legfontosabb pedig a legnehezebb : ne görcsölj rá ! :) sok sikert!
2017. ápr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#8 Csak akkor mar pont nem fog érdemelni. Így meg szabadon élhetek, nem kell senkihez alkalmazkodni, hozzászokik az ember, hosszú idő alatt, utána félti a személyes szabadságát.
2017. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!