Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Huszonéves szűz fiúk/lányok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves szűz fiúk/lányok, ti mit tesztek azért, hogy ne adjátok fel azt, hogy lesz valaha párotok?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok és már kezd elegem lenni, hogy ennyi idő alatt minden zsákutca volt. Aki nekem tetszik, annak én nem. Okos vagyok, sportolni járok, mondjuk kevés időm van, de már gőzöm sincs mit csináljak másképp...

Van egy nagyon jó fiú barátom, akivel rengeteg mindent megbeszélünk és nagyon hasonlítunk ez is bosszant, hogy még vele se. Már pszichológussal is megbeszéltem egy időpontot, hátha segít valamit, mert már kezd eléggé kihatni az éltemre (egy pár lány barátommal erre ment rá a barátságom, összejöttek valakivel, én meg ignoráltam őket). Az a szerencsése, a tanulással lefoglalom magam, legalább abban jók a kilátásaim.


Megosztanátok velem, ti mit teszek, hogy "elviselhetőbb" legyen ez a helyzet?



2017. ápr. 12. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
*Erdekelni
2017. ápr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmit, feladtam.

27F

2017. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!