Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a férfiak miért hisztiznek?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem írok azonnal vissza nekik, megsértődnek és úgy kiborulnak, mint a tinilányok.

Ma beléptem társkereső oldalra, 27 férfi a legalja stílusba írva, engem küldött melegebb éghajlatra! Mit képzelek magamról nem írok vissza, én is olyan vagyok mint a többi nő, csak egy numerára vagy jó, olcsó cafka vagy...stb Közben tegnap nem volt időm netezni, meg ma dolgoztam. Először nem érdekelt, mert ilyeneket letiltottam. De már kezd fárasztó lenni, sokadik férfi megsértődik, nem írok vissza azonnal. Nem tudom ilyen férfiak hogy gondolják azt, majd én napi 24 órában ott fogok ülni számítógép előtt, egyből fogok írni nekik. Nem tudok egész nap számítógép előtt lenni. Mindenki ilyen lelki sérült, aki neten próbál ismerkedni? És igen 20-60 év közötti férfiakból beszélek. Ilyenek miatt azon gondolkozok, inkább törlöm magam társkereső oldalakról, mert nem vagyok kíváncsi hisztijükre.



2017. júl. 27. 14:55
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

A sok elutasítástól idegesek lesznek.

Bár csak kissé hasonló, de én ezért játszom single palyerben. Mert pont nem érdekelnek mások nettes hülyeségei.


"Ilyenek miatt azon gondolkozok, inkább törlöm magam "


Ne gondolkozz hanem csináld.

2017. júl. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, srácok, de vegyétek már figyelembe, hogy nem érdekel a másik 100 nő. Nem értem, miért kell kiégetten párt keresni akkor, ha valaki a másik ostobasága, meg a múltbéli tapasztalatai miatt rajtam veri le a sérelmeit, ha uram bocsá' nem reagálok azonnal. Én sem csinálok húspiacot a társkeresésből, és ha valaki egy bunkó tirpák, nem a másik kedves idegent szekírozom szét, meg mondom el mindennek, mert minden férfi és minden ember más.
2017. júl. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
15-ös jól írja
2017. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Én pl. rá írtam itt egy 21 éves csajra. Tejesen rendben vagyok, van párom, házam, kocsim szép életem, munkám ahol egyedül vagyok és ezért jól esne dumálni, mert tök jó válaszokat adott, nem irt vissza :) ez van majd dumálok mással :) viszont tényleg én is azt látom hogy a pasik rendkívül görcsölnek és újjal mutogatnak a nőkre hogy ők a hibások.
2017. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Azt hiszem, tizennégyes válaszoló jár közel az igazsághoz: a kölykök hisztizenek, a férfiak nem. Szerintem a megfelelő kommunikáció -minden körülmények között- a felnőttség egyik ismérve.

2017. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 MolotovPunk ***** válasza:

Kit érdekel?Töröld magad,ha úgy érzed nem vagy oda való.

Egyébként részben megértem,hogy miért is akarod törölni magad,de mégis itt hisztizel pont te,hogy hisztiznek a férfiak egy társkereső oldalon neked,ilyen olyan okokra hivatkozva.

Mellesleg nem minta a lányok többsége is nagyon komolyan akarna igazán ilyen oldalakon társat keresni. :) Akkor meg minek vannak fent?Aztán meg csodálkoznak,ha sok (szingli) sráctól halom levelet kapnak nap,mint nap.

Ezeket az oldalakat még mindig TÁRSKERESŐNEK hívják,még akkor is,ha manapság már nagyrészt nem a régi funkcióikat tölti(k) ezek az oldalak be.

Egyes emberek (páran még) pedig reménykednek abban (fiúk-lányok is) hogy talán egyszer ott megtalálhatják az igazit.

2017. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 MolotovPunk ***** válasza:

Van ezekre megoldás amúgy,nem kell és nem kötelező társkeresőket használni.Senki sem kényszerített téged rá.Én sem használok egy ideje ilyeneket,pedig jött már össze nekem onnan komoly kapcsolat is.Mellesleg sok a sablon kamus nő,szintén,mint a férfi is.

Buliban hamarabb találok magam mellé valakit,mint ilyen oldalakon...

2017. júl. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az van, hogy egy férfi ha visszaír neki egy nő végre egyszer akkor az azt jelenti, hogy lehet valami. És onnantól kezdve várja a folyanamtos levelezést, érdeklődést. És elfelejti, hogy valószínűleg egy rakat sráccal is írogat még ott a nő vagy éppen nincs ideje mindig gépnél lenni.

F

2017. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

A netes társkeresők ilyenek, nem véletlen mondom mindenkinek hogy kerülje mint a pestist, mert semmire sem jók.

Abban viszont igazuk van, hogy rengeteg energiát feccölnek bele a párkeresésbe, és semmit nem hoz vissza. Valahogy együttérzek velük. Ha meg idejönnek "rinyálni" akkor meg azért kapják itt a lebszást. Huszonkettes csapdája.


Little duck is bathing in a black lake, he prepares to visit his mother in Poland... :DDD

2017. júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!