Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a férfiak miért hisztiznek?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem írok azonnal vissza nekik, megsértődnek és úgy kiborulnak, mint a tinilányok.

Ma beléptem társkereső oldalra, 27 férfi a legalja stílusba írva, engem küldött melegebb éghajlatra! Mit képzelek magamról nem írok vissza, én is olyan vagyok mint a többi nő, csak egy numerára vagy jó, olcsó cafka vagy...stb Közben tegnap nem volt időm netezni, meg ma dolgoztam. Először nem érdekelt, mert ilyeneket letiltottam. De már kezd fárasztó lenni, sokadik férfi megsértődik, nem írok vissza azonnal. Nem tudom ilyen férfiak hogy gondolják azt, majd én napi 24 órában ott fogok ülni számítógép előtt, egyből fogok írni nekik. Nem tudok egész nap számítógép előtt lenni. Mindenki ilyen lelki sérült, aki neten próbál ismerkedni? És igen 20-60 év közötti férfiakból beszélek. Ilyenek miatt azon gondolkozok, inkább törlöm magam társkereső oldalakról, mert nem vagyok kíváncsi hisztijükre.



2017. júl. 27. 14:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Ilyet én is kaptam. Megírtam nekik, hogy dolgom volt, meló, unokatesómék jötte, stb., aztán rájöttem, minek magyarázkodjak.

Aki nem fogja fel, hogy van élet a társkeresőn kívül is, meg az ebmer nem 0-24 ott lóg, az így járt.


Furcsa, a párom egyszer nem hisztizett, hogy miért nem írok azonnal - pedig egy évig 1000km-re éltünk egymástól.

2017. júl. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem kifejezés és értelmezés kérdése.


Miért lenne gond azzal hogy érdeklődik, mikor kap választ?

Na itt nem mindegy a kérdező stílusa.


Ugyanakkor az írásbeli kommunikáció nagy hátránya (amiért én is kerülöm pl. azt hogy párommal sms-ben vagy emailben beszéljünk meg dolgokat) hogy abban nincs benne a hangsúly, mimika, stb.

Csak egy egyszerű kérdés: "mit csinálsz?"

Így írásban akár bunkó, lehordó agresszív kifejezésnek is veheted.

Tehát a szavak, mondatok értelmezése, milyen hangsúlyt teszel mögé magadban.


Ha netes ismerkedésre adnám a fejem, valószinűleg mihamarabb elkérném a számát és felhívnám. Még az sem az igazi, de százszor jobb mint az irogatás.


Úristen, párommal hányszor vesztünk össze régebben emailek miatt. Teljesen kedves szándékkal feltettem neki kérdést, ő meg olyan értelmezést tett mögé, amitől egy bunkó sz.r lettem, aztán magyarázkodhattam napokig a semmi miatt.

De ugyanez fordítva is, én is haragudtam meg rá semmiért...

2017. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
62%
És te most mit hisztizel itt nekünk? :D Én kivétel vagyok, mert nem szoktam hisztit levágni, mikor az ötszázadik levelemre se válaszolnak, inkább törlöm magam a francba és szűzies életet élek. Asszem 1-2 alkalom lehetett mikor rákérdeztem, hogy miért kezdett el ignorálni, mikor jól elbeszélgettünk. De ugye semmi reakció. Úgyhogy nem hisztiztem, nem vertem a seggem a földhöz, hanem sz@rtam bele az egészbe, ahogy a sok nő szokta, tisztelet a kivételnek.
2017. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

Ezt én is megfigyeltem. Baromi szánalmas, hogy te azért regisztrálsz, hogy jól érezd magad, új embereket ismerj meg, akik között talán ott a jövendőbelid... És helyette találsz egy csomag kiégett, megkeseredett, gyenge idegzetű kölyköt. Felháborítónak tartom, hogy az ember szabadidejében jóformán előbb lesz a másik anyja meg a terapeutája, mint a barátja, vagy a szerelme, vagy csak valaki, akivel jól érzik magukat és kiszakadnak a randi alatt a szürke hétköznapokból... Nagyon kevés "üdítő jelenséggel" találkoztam, holott nekem meg mindig az volt az elsődleges célom, hogy a másik ne gyomorgörccsel az óráját nézegesse mellettem, vagy kerülgesse a beszélgetésünket a randit megelőzően, mert "ez az idegen degenerált pcsa még azt is számonkéri, hogy miért nem írtam, mi lesz később?"... A másik oldalról meg megy a hiszti, a lelki terror, meg az érzelmi zsarolás... Ha hagynám, már nem ér nekem sem annyit egy idegen hisztigéppel kínlódás, ha akad ezer másik, aki nem ilyen megrögzött.

21L

2017. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 LazyJones ***** válasza:
100%
Frusztrált vagyok társkeresőn, de tudok várni. Ja, és nem szoktam anyázós levelet küldeni. Ettől függetlenül, amikor már a 200. csaj tűnik el egyetlen, vagy egy-két levél után, szó nélkül, azért néha bennem is felmerül, hogy velem van-e a gond, vagy sem. Olyankor kell azért az önuralom, bár elhiszem, hogy keveseknek van.
2017. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
95%

Eszemben sincs védeni az ilyen pasikat, de azért nézzük meg a másik oldalt is. Momentán már nem vagyok fent egyik társkeresőn sem, de az a megszokott, hogy írsz egy normálisan megfogalmazott levelet és még csak válaszra sem méltatnak. Jó, ismerjük ennek is a másik oldalát, el lett mesélve nem egyszer, de ez a probléma gyökerén nem változtat.


A többség már nagyon túlgondolta ezt és ezért képtelenek normálisan viselni azt, ha éppen valakinek nem az esetei ergo nem kapnak választ.


Sokszor az az indoklás, hogy nincs idejük minden lányra napokat várni. Ez vicces. Egyrészt nem értem hova sietnek. Másrészt, ha ennyire nincs idejük válaszra várni, akkor miért foglalkoznak azzal, hogy beolvassanak valakinek ilyesmiért?


Úgy gondolom, hogy az online részen már aránylag kevés a normális párkereső, nemtől függetlenül.

A férfiak jó része olyan amilyenről itt is szó van, a lányok többsége pedig vagy "ego" növelés céljából van fent, vagy teljesen lehetetlen elvárásai vannak, mert jóformán azt sem tudja milyen egy igazi férfi.


Szóval nem egyszerű a helyzet. :)


24/F

2017. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
95%

"Eszemben sincs védeni az ilyen pasikat, de azért nézzük meg a másik oldalt is. "


Ezzel minden bizonnyal te is ki fogod érdemelni a lepontozást.

Frusztrált lányok megadják a hisztis férfiaknak a magukét :-)

2017. júl. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Én nem hisztizek, csupán vázoltam a tényeket. Minden érmének 2 oldala van.
2017. júl. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Mondtátok. Én gyk is szoktam tapasztalni. Napi egyszer szoktam feljönni az oldalra. Amikor kérdésekhez hozzászólok, utána kilépek oldalról. Kapok privát üzenetek férfiaktól. Időben nem válaszolok nekik, mennek az anyázások. Legelején ilyen férfiaknak elmagyaráztam, miért nem tudtam időben válaszolni. Erre az volt válaszuk: hazudok ,kamuzok, "ha jóképű férfi lennék, egyből válaszolnál", "te is külső alapján ítélsz" meg nyomdafestéket nem tűrő csúnya szavakkal válaszoltak. Egyből tiltottam őket.
2017. júl. 27. 16:46
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondjuk megértem bizonyos fokig, hogy amikor a századik kiizzadt frappáns levélre sem kapnak választ, akkor kiakadnak. Azért ez bosszantó, lássuk be. Azt viszont nem értem, hogy erre miért kell "legalja" stílusban reagálni, nyilván akkor pláne nem fognak választ kapni. Amúgy meg valóban sok lelki sérült van, de férfiak és nők között egyaránt, úgyhogy ebben nincs difi a két nem között. A különbség az, hogy a férfiak kezdeményezni próbálnak, amire csak nagyon ritkán kapnak pozitív visszajelzést, a nők pedig csak ülnek és lesnek...
2017. júl. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!