Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Onilne társkeresőn, tinderen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onilne társkeresőn, tinderen, stb. Mivel kezdtek egy lánynál beszélgetést?

Figyelt kérdés
A "szia, hogy vagy?" Es tarsai eleg sablonos. De van aki semmit nem oszt meg magarol, amire ra lehetne kerdezni. Es a lany is olyan passziv neha, hogy egy igen/nem nel tobbre nem futja... siralmas.
2017. júl. 16. 22:33
 1/10 A kérdező kommentje:
*online
2017. júl. 16. 22:34
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit csinálni csak követni a sablon mintát, :/ ha túl sokat írsz az "ijesztő" is tud lenni.
2017. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindig valami engem érdeklő témával kezdek. Aztán általában gyorsan váltogatunk a témák közt, amíg el nem érünk egy közös dologhoz.
2017. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, szeretnék adni pár jó tanácsot minden srácnak, aki amiatt szív, mert egy lánnyal nem tud beszélgetni:


1. Aki nem az egóját fényezi, az igenis tenni fog azért, hogy működjön a beszélgetés. Igenis válaszolni fog egy egyszerű sziára is, lehet, hogy csak egy sziával, de lesz reakció, ha tetszel neki és akar valamit.


2. A folytatásra a legtöbben figyelünk. Direkt kitettem a linket az instagramomhoz, mert nagyon beszédesek nálam a képek és sok "kedvenc" meg aktuális élmény kint van kép formájában, túrázások, nyaralások, filmek, játékok, könyvek, főzőcskézés, kiskutya, rajzaim... És a tinderes képeim is hasonlóak, nem csak egy üres szelfi, hanem valami, amiről lehet beszélni. Van megadva leírás is rendesen, hogy miért vagyok itt, hány éves vagyok, mit tanulok, miegymás. Aki ebből nem tud kiokoskodni legalább egy olyan kérdést, ami nem az, hogy mizu, azt tényleg tudom sajnálni. Van ilyen is, elég sok, de legalább annyi, amennyi használja az agyát és a fantáziáját és ha rám ír, sosem fogok egy szóval válaszolni, hanem visszaírok egy korrekt választ és akár érdeklődöm én is, ha találok nála valamit, ami megfog, mert 1. nem vagyok hercegnő, aki várja, hogy szórakoztassák és fényesre nyalják a fenekét, 2. tényleg szeretnék találni párt, vagy legalább egy jó társaságot, akivel megiszunk valamit és eldumálgatunk.


Ha tényleg nagyon nincs semmi, ami alapján lehetne beszélgetni, még mindig lehet játszani ilyeneket, hogy "mit tennél, ha...", "hova mennél nyaralni legszívesebben?", "mondj magadról három állítást, amiből egy hamis, én meg kitalálom" -utóbbit szokták gyakran nyomatni, ha nem kelletlenül csinálja az ember és kölcsönösen működik, már lesz is téma.


3. Ha úgy a 10. válasz is egyszavas, az nem más, mint kidobott idő. Esküszöm, ha srác lennék és ezt nyomatná a lány, ha megfeszülnék is, nem lennék úriember és rákérdeznék, hogy amúgy, ha már beszélgetni nem tudunk, átjössz szexelni egy jót, vagy mehet az unmatch?


Nőként arra kérlek titeket, tényleg, hogy ha valakivel valami ennyire egyoldalú, egyrészt hagyjátok a bús pcsába, másrészt ne róluk ítéljétek meg a rendeseket, esetleg miattuk adjátok fel azt, hogy normálisan próbáltok beszélgetni valakivel. Ismét mondom, nem mindenki azért van ott, hogy találjon valamire valakit magának, sajnos. És nem éri meg vesződni. Szép dolog az udvarlás, de annyi csaj van, ne az a pár szerencsétlen vegye el az időt, a kedvet meg az energiát, aki semmit sem tesz bele már a beszélgetésbe sem.


21N

2017. júl. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáltam hosszabb és rövidebb első üzeneteket, a hosszabban volt egy kis leírás rólam és több kérdés is róla.

Alap hogy köszöntem, és semmilyen szexuális jellegű kérdést nem tettem fel. Nem küldtem a szerszámról képet és tőle sem kértem szexi képeket....


Tudok hányan válaszoltak?

1 lány, aki olyan 3 perces normális hangvételű, érdeklődő kérdések után elköszönt, majd nem is jelentkezett újra.


Most kihagytam 1 évet mert beleuntam ebbe, de sajnos máshol nincs lehetőségem ismerkedni, így újra elkezdtem. Most csak röviden írok pár kérdést, aztán ha bejövök neki képek alapján, úgyis válaszol. Ha nem akkor nem jövök be, ennyi.


Nem vagyok adonisz tisztában vagyok vele. De ronda sem. Mégsem igazán válaszolgatnak, bele kell törődni. Nem akarom hibáztatni őket, de mondjuk annyi jó lenne ha köszönök legalább visszaköszön, és annyit ír nem egymást keressük, vagy valami hasonlót. Komolyan mondom megköszönném hogy legalább vette a fáradságot.

Szép napot nektek!

2017. júl. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer írta egy fiú, bár nem társkeresésnek indult…

"Szia! Van kedved biliárdozni?"

Írtam, hogy igen. Találkoztunk. Ittunk pár sört és játszottunk. . :D

Összességében egy jó este volt és még a szánalmas levelezést is megspóroltuk.

2017. júl. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Utolsó ezt a kérdést a legtöbb nő félreértené....
2017. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem! :D

Meg alapból a biliárdszalon előtt volt a találka helyszíne! :D

2017. júl. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy ne görcsölj rá. Nem a Szíriuszról jött csodás lények, hanem lányok.


Lazán kell. Példának okán, volt olyan, hogy egy kedves arcú lány a kutyájával pózolt. Akkor valami olyasmivel nyitottam, hogy aranyos kutya, loptad? Ez épp nem adta ki, amúgy. :) Akkor változtattam arra, hogy lízingelte-e. Aztán ha van humora akkor nyit, ha nincs akkor nem is baj. :)


Volt olyan is, mikor baromi érdekes volt a háttérben egy szék, és arról kérdeztem, hogy azmiaz. Vagy csak simán beleszövöd az aktuálpolitikai híreket vicces formában. Ha követi valamennyire, akkor az is jól sül el. Persze maradj pártatlan. :D


Tehát most azzal nem lehet mit kezdeni, mikor a kacsa szája van a fókuszban. Most arról mit kérdezel? :D Szóval ja, használd ki a képeken látható részleteket, részinfókat. És kérdezz, de vicces, kétértelmű, inkább kicsit cseszegető DE NEM bántó módon. Mert elkezd dolgozni a mókus a fejben, hogy te ki a péló vagy, aki nem az ő szépségét dicséri egyből. Persze ha default alapon nem jössz be neki, akkor ettől sem fogsz. :)


Legalábbis a megfigyeléseim alapján. Aztán lehet, hogy én csinálom rosszul. Hajrá.

2017. júl. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elöző vagyok.


És az a frankó, ha veszi a lapot, és visszaszól valamit. Persze betartva az alapelveket, amiket mi is. Plusz amit írtak feljebb, ha csak egy-két szavas válaszokat kapsz, hagyjad. Addig is jatszál a kutyával vagy bármi.


És ne felejtsd, van egy Jolly joker mondat, amit a Csupasz pisztoly óta minden férfi tud:

- Amúgyis minden orgazmust szinleltem! :D

2017. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!