Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Társkeresőn mivel kezdjem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mivel kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a szia után nem tudom mit írhatnék, ez a "mesélj magadról" nem túl sablon? :D (kezdő) 20LL

2016. máj. 1. 21:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Nem sablonos. Valmivel kezdeni kell :)

Én egy "hogy vagy?"-al szoktam kezdeni.

Aki dumálni akar annak úgyis elég, aki meg nem annak bármit írhatsz... :)

2016. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok unalmasnak tűnni, ami előbb-utóbb úgyis megbizonyosodik, csak az a bizonyos első benyomás :D
2016. máj. 1. 21:35
 3/17 A kérdező kommentje:
De köszönöm, akkor csinálom így :)
2016. máj. 1. 21:35
 4/17 anonim ***** válasza:
Én mindig úgy inditok hogy hány éves vagy? Ki is vagy te (minek tanulsz stbi...)? Drog,alkohol,cigi meg ilyesmik
2016. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
jo ez igy :D csak faraszto sokszor leirni legalább is en mar belefaradtam
2016. máj. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ezek nagyon sablon szövegek és egyáltalán nem célra vezetők. Mit tudsz meg egy "mizu?" "semmi"-ből?

Sablon kérdésekre sablon válaszokat kapsz, így nem tudsz meg semmit.

Én már az elején próbálok kontextust teremteni. Írni valamit ami kimozgatja a partnert, valami amit meglátok a képén, leírásában vagy csak valami ökörség ami épp eszembe jut.

2016. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én is ilyet akarok, ilyen komfortzónából kimozdítót, egybőlmegjegyzőset vagy akár ökörködőset, csak az elején nem merek önmagam lenni. :D
2016. máj. 1. 23:24
 8/17 anonim ***** válasza:
90%

Hát én nem társkeresőztem mééég sohhhhaaa :D De vannak tippjeim.


Mondjuk van fent a csajsziról x kép, de nincs leírása. De a képeken pld. pózolgat a kutyájával / macskájával, és hoppá, te is szereted őket / neked is volt egy / van egy, akkor már meg is van a kiinduló téma!


"Szia :) Remélem nem zavarok. Böngészgettem az oldalt, és rád találtam. A képeid alapján szimpatikusnak tűnsz, és ha jól látom, a kutyatartó vagy? :) Nekem is van egy kaukázusim, igazi öröm vele az élet :D Ritkán találkozom kutyásokkal, lenne kedved beszélgetni? :) "


Jóóóó, hát ez ilyen nagyon béna szövvveg :D Nekem nincs kutyám, se jó "csajozós dumám", azért lett ilyen gyenge ez a sablon, de már jó kiinduló pont. Ha közlékeny a hölgyemény, akkor belemegy a témába :) Aztán tudod, jönnek - mennek a témák, az egyikből szövődik a másik... :D


Ha esetleg használható, és tartalmas az adatlapja, nem csak annyi van benne, hogy " írj és ismerj meg, stb hülyeségek :D " akkor abból is lehet bőségesen meritkezni. Esetleg ha említi a hobbijait, köztük az olvasás, írás, rajzolás, hasonlóak, arról is lehet bátran kérdezni.


" Szia! :) Rátaláltam az adatlapodra, így a leírás alapján nagyon szimpatikussá váltál, remélem nem gond, hogy végül írtam egy levelet. Említetted, hogy nagyon szeretsz olvasni! :) Szabad kérdezni, melyik írókat szereted, esetleg milyen történeteket? :) Jómagam nagyon szeretem XY munkáit, ZW -t, és nem utolsó sorban Ö9 munkái is a szívemhez nőttek. :) "


Remélem mindenki ismeri ezeket az írókat! :D Adsz egy kicsit magadból, de érdeklődsz is iránta, így meg van az egyensúly, és meg van a beszélgetés alapja is. :)


Ha csak róla vannak szelfik, és bemutatkozó szövege sincs, én akkor is a hobbi - témát ajánlanám.


" Szió! :) Vettem a bátorságot, hogy írjak, hisz olyan kis szimpatikus vagy képek alapján. Esetleg, lenne kedved levelezni, néhány sorban megismerkedni? :) "


Ha erre jön egy visszaigazolás, hogy igen, te is szimpi vagy neki, lenne kedve, és ha nem hozott fel ő témát, kérdést, amire tudnál mit mondani, akkor bedobhatod a hobbikat. :D Az sem baj egyébként, hogyha elárulod, hogy kezdő vagy még ebben.


" Ennek örülök! :) Kicsit zavartan, de bevallom, még elég kezdő vagyok az internetes ismerkedésben, így picit még óvatos vagyok, ami azt illeti. :) "


Itt most megállok, mert én személy szerint tudnék erre mit válaszolni, lehet hogy a partner is, sőt! Lehet, hogy ő tovább is tudja építeni. Ha még sem, vagy nem akarsz ennyit írni, akkor jöhet a "nem túl sablon" duma :D


" Mesélsz magadról egy picit, miket szeretsz csinálni? :) Van valami hobbid? "


Vagy valami ilyesmi :D EZ SAAABBBLOOONN, tessék normálisan megfogalmazni, mert hát én ilyenkor már nem tudok "nőzni" ! :D



Remélem azért hasznosak voltak a hülyeségeim :D

2016. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
Jesszusom utolso.. mik ezek a szovegek.. hat ha ilyennel ramirnal sztem ismerkedni se akarnek egy darabig mert nekem egy hatarozott no kell nem egy idiota dumaju csaj mar bocs de mik ezek :D jo h az eleted nem irod le neki egybol. sok sz.r
2016. máj. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#9-es! Tökéletesn elfogadom a véleményedet, köszönöm is a kritikát! :D Ez van, én ilyen átírandó SABLONT tudtam éjfél tájban megfogalmazni. Nem szoktam ismerkedni, van baráti társaságom is, van párom is, ezáltal nincs tapasztalatom az ismerkedésben :D


De egyébként hallgatjuk a te tanácsaidat, és ötleteidet is, hosszan, kifejtve bőven, hogy milyen az, amikor egy érett nő érett nővel próbál ismerkedni idegenként, egy társkereső oldalon. :)


( Viszont annyit had szúrjak oda én is :D Hogy ilyen helyesírású, és fogalmazás készségű 'érett' nővel én sem ismerkednék, ahogy szerintem még sokan vannak így :)

2016. máj. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!