Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A barátnőm fent van társkereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm fent van társkeresőn, mit tegyek?

Figyelt kérdés
!!Kategória!! Nos az a helyzet, hogy még mindig fent van azon a társkeresőn ahol megismerkedtünk és beszélget is másokkal.Ebből nem csináltam nagy ügyet, mert elmondása szerint csak barátkozott, meg egyszer fel is lépett megmutatni, hogy tényleg így van... úgy voltam vele, hogy bízok benne, mert szeretem. Viszont amikor legutoljára találkoztunk láttam a telefonján egy appot ami kiderült, hogy egy társkereső.. (nem kutakodtam a telefonjába, csak az alkalmazás ikonját láttam) mivel furdalt a kíváncsiság ezért én is regisztráltam és meg is találtam a profilját, amin az volt a kapcsolat státusznál, hogy "kérdezz meg"... nos ez egy kicsit kiborított. Ti mit tennétek a helyemben? Megpróbálnátok megbeszélni a párotokkal? kérdőre vonnátok?

2016. ápr. 30. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg
2016. ápr. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ja még annyi hogy mi a neve a barátnődnek? Milyen társkeresö? Felszedem hamár te úgysem tudsz vele bánni
2016. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért szerintem még nem olyan óriási a baj.

Az,hogy ott van az alkalmazás a telefonján még nem jelenti azt,hogy minden nap használja is,csak annyit,hogy rajta van.

A kérdezz meg se olyan vészes,a szingli azért rosszabb lenne.

Egyébként meg simán lehet,hogy egyszerűen már régen lépett be és nyilván ha nem használja a fiókját a kapcsolat státuszát se állítgatja.

Persze mindenképpen kérdezd meg,de addig ne ugorj kútba amíg csak találgatsz.Majd ha megbeszéltétek eldöntöd hogyan tovább.

2016. máj. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is van barátnőm, még is fent vagyok 2 társkeresőn is. Egy neten, egy app. De mindkét helyen világosan ki van írva, hogy kapcsolatban vagyok és CSAK barátkozom, ehhez is tartom magamat.


Úgyhogy tényleg jobb lenne megkérdezned. :)

2016. máj. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem akinek párja van nincs keresni valója egy társkereső oldalon, ugyanis benne van a nevében, hogy TÁRSkereső. Az pedig végképp furcsa, hogy nincs neki nyíltan kint az, hogy párja van, hisz így több olyan személy is beszélgetést fog kezdeményezni vele akik párt szeretnének találni, de azért mindenféleképpen kérdezz rá és beszéld meg vele.
2016. máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Megmondom, én mit tennék.

Ha már így alakult, hogy be is regisztráltál, gondolom álnéven, hogy ne ismerjen fel, hát kezdj el vele beszélgetni. És ne ott borulj ki, ne tudja meg hogy veled beszélt. És ha esetleg az derülne ki, hogy letagad, hát akkor is élőben beszéld meg vele. ne ott azon az oldalon…

Ha pedig nem tagad le, akkor beszélgetsz vele egy jót álnéven, aztán törlöd a profilt. Anélkül hogy megtudná te voltál…

A lényeg, semmiképp se tudja meg, hogy te voltál...

2016. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott nekem is, hogy ráírjak, de úgy gondolom, hogy nem fogok ilyen módszerekhez folyamodni. Ahhoz túl egyenes ember vagyok, igazából csak a véleményetekre voltam kiváncsi, hogy jogos-e, hogy zavar. Mindenképpen megfogom beszélni vele szemtől szembe,csak még sajnos nem tudtunk találkozni. (Vizsgák, stb) köszönöm a hasznos válaszokat :) .
2016. máj. 4. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!