Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan, aki magyar és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki magyar és külföldi társkeresőn is fent volt már (pl. mert külföldre költözött)?

Figyelt kérdés
Van különbség úgy általában a magyar és a külföldi lányok között? A külföldiek közül többen visszaírnak? Közvetlenebbek? Több energiát fektetnek az ismerkedésbe? Stb.
2016. ápr. 26. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat ettol biztos tobbet mint az itthoniak :) nem vagyok egy csunya pasi azt tapasztaltam eloben hogy a tarsasagom is szeretik es szeretnek beszelgetni velem a lanyok de tarskereson... Irtam kb 50 levelet mindenkinek mast szemelyreszolot... 1 valasz erkezett 20 el se olvasta es aktiv tagoknak irtam
2016. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
en amerikaban elek, es azt kell hogy mondjam, kiabranditok a lanyok a tarskeresokon. butak, es kibeszelnek a hatad mogott. egyeduli pozitivum, hogy jofejek
2016. ápr. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
El kell, hogy keseritselek. En sokat szoktam otthon Magyarországon lenni, s ezerszer könnyebb otthon tarskeresozni mint itt kint Uk- ba. Akkora hátrány, hogy magyar vagy, hogy az leírhatatlan. Csak a magyar nők olyanok, hogy meghallják, hogy külföldi vagy, s mar 20% több esélyed van bármire. Azoknál van esély valamire ahol elek, aki itt tanul, o kalandot keres s vissza fog írni, jobb esetben. S megerositenem amit az amerikai kolléga irt, sokkal de tényleg sokkal butabbak a legtöbbje, a józan paraszti ész hiányzik itt majdnem mindenkiből. Élőben viszont nagy a különbség, kedves es barátkozós, mert a szombat esti bebaszcsizas kötelező 18 évtől 68 évig. s a nők itt annyit isznak mint a férfiak, nyilván utána mar nem olyan nehéz a dolgod. De online akkora a verseny, hogy nem könnyen rugsz labdába. S nagyon végletek vannak, gyönyörű barbibabak, es eszméletlenül csúnya nők. Ha a kettőben nem tudod beilleszteni, akkor külföldi. :)
2016. ápr. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Németországban éltem egy egy egyetemi városban (300 000 lakos). Sokkal kevesebben használták a Tindert (mondhatni kevesen: kb 300-400 lány a korosztályomból).

Elég nagy hátrány volt az h magyar vagyok, életben anyira viszont ez nem jött ki.

2016. ápr. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Németországban élek. Magyar nőt már szedtem fel itt, magyar társkeresőn. Német nőm is volt, nem társkeresőről, de az annyira az alja volt, hogy kidobtam. Próbálkoztam német társkeresőkön is. 5 év alatt 0 eredmény. Német nőnek nem álma egy balkáni fickó, aki töri a nyelvét. Nekem peddig nem álmom egy német vagy magyar csóró műveletlen segéderő. Egy hozzám hasonló diplomás, jól kereső, inteligens német nő, pedig már elővételben elkelt a gyártás előtt fél évvel.
2016. ápr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!