Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Társkeresőn mivel kezdjem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn mivel kezdjem a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Egyszerűen a szia után nem tudom mit írhatnék, ez a "mesélj magadról" nem túl sablon? :D (kezdő) 20LL

2016. máj. 1. 21:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Puncit akarok!!!! ;) MOST!!!!!!

LL28

2016. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi lányok :D
2016. máj. 4. 22:53
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia cica van gazdád 😂 Najó, komolyra fordítva: -Van kedved ismerkedni?/ Hogy vagy? vagy ilyesmi. aztán kedven hobbi, család stb.. Én azzal kúrtam el a beszélgetést egyszer, hogy nem tudtam mit írni xd és megkérdeztem h

hogyan jött rá, hogy meleg xddd ez még most is hülyén hangzik.. A lány aztán megírta, hogy már tetszik neki valaki (ezt a szöveget 6szor megkaptam társkeresőkön). Nem tudon mi a baj velem, de dukkolok, hogy jobban összejöjjön a társkeresőzés mint nekem 😂😂

2016. máj. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

A sablonokat úgy igyekszem kikerülni, hogy valami információba kapaszkodok, ami látszik az adatlapján. Vagy elég lehet a képe is.

Pl.: /kutyával van a képen/ - Látom szereted a yorkiekat, én is imádom :D

vagy: Látom szereted a Paramore együttest, én voltam a koncertjükön.


De akár az is elég lehet, hogy "jaj de huncutan nézel a képeden :D"


Ilyesmik, persze úgy, hogy igazakat írok. :)

2016. máj. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Meg esetleg lehet szurkálódni, ha flegma bemutatkozó szöveget ír :)


"Látom csajszi, neked az atyaúristen se jó, de én megpróbálkozom a lehetetlennel :D"


Ilyenek. :D

2016. máj. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

# 13 Ne érett nőkkel próbálkozz, mert ilyen dumák után tovább ismerkedni sem akarnának. :( Tanulj a hibámból, és csak idiota dumaju csajjal próbálkozz!! NE HATÁROZOTT NŐKKEL!! ÉS SOHA NE ADJ MEG MAGADRÓL RÉSZ INFORMÁCIÓKAT, mert senkit nem érdekel a "sok sz.r az eletedrol" ! :D


Na jó, szarkazmus *off* :D



"Látom csajszi, neked az atyaúristen se jó, de én megpróbálkozom a lehetetlennel :D"


De ez tetszik :D Én mernék senkinek sem ilyent írni, de elég viccesen hangzik :D

2016. máj. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én is szeretek szurkálódni, de nem elsőre :D
2016. máj. 6. 14:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!