Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatal nő az átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nő az átlagosan körülbelül 5000 férfi közül választhat egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Bárhol ha megnéztem a 18-30 közötti korosztályt netes társkeresőn, mindenhol 8-9-10-11 szer több férfit hozott ki. Legyen szó bármilyen társkeresőről, ez a tendencia. Ebből a nagyon eltolódott arányokból következik, hogy még egy átlagos nőnek is több ezer férfi ír egy hónap alatt, az a napi 100 levél az igaz, de én még annál is többet tapasztaltam, napi több száz levél inkább. Vannak köztük perverzek és szexre invitálóak is, de nem olyan sok mint ahogy azt mondják. Még ha ezeket le is számítjuk, és mondjuk 2 hónapon belül társat szeretne találni egy nő, akkor is kb. 5000 (normális) pasi közül választhat?

Miért tolódott el ennyire a nemek aránya?


2017. júl. 24. 12:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Nyilvan XDDDd Egyaltalan nincs 5000 normalis pasi az egesz orszagban, nemhogy egy tarskereson.
2017. júl. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez egyáltalán nem igaz.

Lehet, hoyg több férfi van a társkeresö oldalakon, de ezek többsége annyira alja valaki, hogy egy normális nö sohasem állna szóba vele.


De az ottt lévö férfiak nagy többsége eleve nem ír rá senkire, hanem várja, hogy valaki megkeresse öket. Akik meg írnak, azok nagy része az "akarsz dugni" szinten van, vagy csatol mellé egy képet a XXX-ról.


Emellett igen sok férfi több profillal van fenn, és ez is meghamisítja az arányokat.


Ezen kivül az is közismert, hogy a bejelentkezés utáni pár hétben esetleg két hónapban még kap valaki levelet a másik nemtöl, utána már nem - azaz a régebbi regisztrációk nem müködnek.

2017. júl. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

regisztrálj kamu profilt egy átlagos csaj képeivel (én megtettem) elképesztő mennyi levél jön!!!

férfiként ezt fel sem tudod fogni...a nők meg ebben élnek nap mint nap.

te meg örülsz ha 10 leveledből egyre visszaír valaki :D

de azért legyen önbizalmad kisugárzásod stb...

1 hétig nem bírná egy nő sem ha nem kapna bókokat meg kitudja hány üzit face-ne is meg stb..jönne a nagy depizésroham..:D férfiként ez meg mindennapos.


szóval igen igaz amit írtál. és abban is h több a férfi mint a nő. hatalmas a verseny.

2017. júl. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Egy átlag nő simán kap napi 30 levelet, ez egy hónap alatt maj' 1000 levelet jelent, szal ha fél évig fenn van, csak a bejövő leveleiből lesz vagy 5000. Mondom, egy átlagos külsejű nő. Ezért kell elfelejteni a társkeresőket férfiként.
2017. júl. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én osztán g**irusnya vagyok, büdös is, de elég csak füttyentenem egyet, oszt má gyünnek is a kanos bikák!
2017. júl. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyeknent a legtobb no a korosztalyombol (20-28) maximum tinderen van fent, nem ilyen netes tarskeresokon. Vagy ott se. Tehat hiaba irogatnak a ferfiak, ha nincsenek fent a nok. Nekem is van regisztraciom de csak poenbol neztem fel evekkel ezelott, soha nem vettem komolyan, hugomnak is volt es vele is csak kozosen nevettunk a fura uzeneteken. Tinderen meg a tobbseg az "Akarsz dugni?" szint, szevasz meg mizu meg minden nelkul.

En nem mondom, hogy nehez lenne egy fiatal, atlagos normalis lanynak part talalnia, mert nekem nem pl sosem volt gondom vele, de ne a netes tarskeresokbol induljatok mar ki, mert ott nagyon keves az AKTIVAN part kereso fiatal, csinos lany.

2017. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
83%

Ja. Egy átlagos alkatú és arcú lány renegeteg férfi közül választhat. De nézd meg egy csaj profillal a pasikat. A túl idősek vagy túl fiatalok kiesnek. A túl soványak vagy elhízottak is, ahogy a túl alacsonyak vagy túl magasak is. Máris maradt az 5000ből 3 ezer. Aztán az alacsony végzettségűek, a fogatlanok, a szüzek, az otthonlakók, a nem egyedülállók, a kopaszok, a szexkapcsolatra vágyók, kisfarkúak, a hitelben úszók, az erőszakosak, a buták, a rosszul öltözettek, a sznobok, a vallásosak, a politizálók, a sportdrukkerek, az egészségmániások, a munkamániások, a függők, a külföldiek, az ezoterikusok a túl gazdagok vagy a túl csórók mind kiesnek.


Aztán ott vagy 5000 olvasott levéllel, 100 rosszul sikerült első randival, és bambulod magadelőtt a falat 4 éve, hogy hogy lehetsz az egyetlen normális lény, biztos valami baj van veled, hogy 5000 emberből egy sem volt szimpatikus.


Ez az egy jobb volt régen, hogy mindenki a saját közegében keresett társat, így nem voltak problémák belőle, hogy közmunkás józsi csalódik, amiért katalin ügyvédnő nem írt vissza neki, mikor mindketten emberek.

2017. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

De ugyanez fordítva is igaz, én is megkaptam már, hogy nem vagyok normális, amiért nem ismerem fel dzsudzsák akárkit és fogalmam sincs milyen egy tipikus halak ember, vagy fogalmam sincs, hogy kicseszett velem a fidesz az elmúlt x évben, de még azt is, hogy hogy tudok úgy élni, hogy nem boldogítom magam naponta sporttal és nem törődök az egészségemmel.


Szóval, ha az ember a saját közegében mozog, nem éri annyi csalódás és rossz tapasztalat, így lesz önbizalma a társkereséshez. Most én is és a randijaim is meg vagyunk győződve arról, hogy több az idióta a világban, mint gondoltuk.

2017. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Diavolino44 ***** válasza:
Mert sok no nincs fent tarskereson.
2017. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a pasik 99%-ban nem társat keresnek hanem szexpartnert. Ezért próbálkoznak be minden nőnél.


Ezért van 10 X annyi mindenhol.

2017. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!