Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy fiatal nő az átlagosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal nő az átlagosan körülbelül 5000 férfi közül választhat egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

Bárhol ha megnéztem a 18-30 közötti korosztályt netes társkeresőn, mindenhol 8-9-10-11 szer több férfit hozott ki. Legyen szó bármilyen társkeresőről, ez a tendencia. Ebből a nagyon eltolódott arányokból következik, hogy még egy átlagos nőnek is több ezer férfi ír egy hónap alatt, az a napi 100 levél az igaz, de én még annál is többet tapasztaltam, napi több száz levél inkább. Vannak köztük perverzek és szexre invitálóak is, de nem olyan sok mint ahogy azt mondják. Még ha ezeket le is számítjuk, és mondjuk 2 hónapon belül társat szeretne találni egy nő, akkor is kb. 5000 (normális) pasi közül választhat?

Miért tolódott el ennyire a nemek aránya?


2017. júl. 24. 12:48
1 2
 11/12 Diavolino44 ***** válasza:

#10


Mert beszeltel, mind a 100%kal?

A nok valogatnak mert megtehetik, a tarskereson. Ezert kell eloben ismerkedni.

2017. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egy átlaglány 2-3 havonta simán kap ennyi üzenetet, Kérdező, vagy tízszer annyi a férfi mindegyiken, mint ahány nő van (ideszámolva a csajos kamuprofilokat is). Igen, egy jó részük valóban szexre utazik, de ettől maga a kérdésben elhangzott állítás még megáll.


#11 ja, mert élőben nem válogatnak? Dehonnem...

2017. júl. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!