Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn a férfiak miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn a férfiak miért hisztiznek?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom, nem írok azonnal vissza nekik, megsértődnek és úgy kiborulnak, mint a tinilányok.

Ma beléptem társkereső oldalra, 27 férfi a legalja stílusba írva, engem küldött melegebb éghajlatra! Mit képzelek magamról nem írok vissza, én is olyan vagyok mint a többi nő, csak egy numerára vagy jó, olcsó cafka vagy...stb Közben tegnap nem volt időm netezni, meg ma dolgoztam. Először nem érdekelt, mert ilyeneket letiltottam. De már kezd fárasztó lenni, sokadik férfi megsértődik, nem írok vissza azonnal. Nem tudom ilyen férfiak hogy gondolják azt, majd én napi 24 órában ott fogok ülni számítógép előtt, egyből fogok írni nekik. Nem tudok egész nap számítógép előtt lenni. Mindenki ilyen lelki sérült, aki neten próbál ismerkedni? És igen 20-60 év közötti férfiakból beszélek. Ilyenek miatt azon gondolkozok, inkább törlöm magam társkereső oldalakról, mert nem vagyok kíváncsi hisztijükre.



2017. júl. 27. 14:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
94%

Én pontosan ezért töröltem onnan magamat.

N

2017. júl. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

A gyakori kérdések is ilyen.

Én nagyon sajnálom, hogy itt nem lehet letiltani a privátot, mert kaptam már 'szép' szavakat üzenetben.

Szerintem is töröld magad onnan, nem tesz jót neked sem, hogy ilyen üzeneteket kapsz minden nap.


21/L

2017. júl. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Én meg pontosan ezért nem regisztrálok. Nincs kedvem másokkal versengeni. Zavar a tudat, hogy nem csak én beszélgetek vele, hanem rajtam kívül még több százan próbálkoznak. Nekem ez iszonyat ertetett. Semmi kedvem versengeni a konkurenciával.
2017. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
24%
erőltetett* bocsi
2017. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
27%

Mert ezt váltják ki belőlük a nők a szórakozgatásukkal, játszadozásukkal, és sok inkább törli magát és lelép, de pár fent marad, és ezt csinálja.


Egyébként valószínűleg nem igaz az egész sztori, vagy csak részben igaz.

(már regisztráltam egy női profilt társkeresőn, hogy meglássam milyen "nehéz" a nőknek, és jöttek a teljesen normális, kedves, tartalmas üzenetek, egy kukis képet se kaptam, sem pedig lehordásokat, csak teljesen normális kezdeményező üzeneteket egy-két "szia", "szia szex?"-et leszámítva, sőt mikor megírtam nekik hogy ez egy kamufelhasználó, megértették, sőt elmondták a tapasztalataikat is...).

2017. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
3%
Az egész megbeszélés kérdése! El kell mondani hogy ez van ha érti érti ha nem nem! En csak akkor szoktam hisztizni ha pl neten ismerkedek, próbálok beszelni de azert 2 het utan elvárom hogy eloszor találkozhassak azzal akivel ismerkedem! Sajnalom ez az igazság! Ugy gondolom nem lehetetlent varok el! Magam sem tudok mindig gép es telefon közelben lenni! A 3 szakos munka miatt részben
2017. júl. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
22%

Ha megnyugtat, a nők pont ugyan olyanok.

Amúgy jobb felhagyni a netes társkeresővel, ha rám hallgatsz...sok idő, energia, pénz, kis esélyek...

2017. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
A netes társkereső egy-egy gyors randira, felszínes, de tartalmasnak tűnő kapcsolatra elég, amiből még szex is lehet.
2017. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
En ezt itt tapasztalom, irok valahova egy valaszt, kapok ra egy random uzenetet, elhagyom az oldalt mert mondjuk epp megnezek egy 6 perces videot youtubeon, utana visszanezek, meg egy uj uzenet: "kosz a valaszt, hulye krrva" :DDDD
2017. júl. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
62%
mert frusztráltak h senki nem ír vissza nekik. Viszont ha így folytatják, senki nem is fog. Ördögi kör.. hehhe
2017. júl. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!