Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell ismerkedni társker...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell ismerkedni társkeresőn?

Figyelt kérdés

2017. júl. 18. 19:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elég kurtán tetted fel a kérdést! Lány vagy, vagy pasi? Korod?

Kétféle módon ismerkedhetsz: írj arra, aki Neked bejön, illetve válaszolj annak, aki megkeres,és szimpatikus Neked.

2017. júl. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gondolom választottál 1-2 jó fotót magadról, írtál egy korrekt, kellően rövid, de tartalmas bemutatkozást, és kialakítottad a kört, amiben keresni szeretnél. Ez az alap. Nem társkeresőzöm, de anélkül is ez a tippem.
2017. júl. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. A fizetős társkeresők nettó lehúzás, a legtöbb férfi rejszológép, a legtöbb nő meg nem akar senkit, csak lájkokat és bókokat gyűjtögetni, hogy pumpálhassa az önbizalmát.
2017. júl. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még ilyen módon ismerkedni. 27 éves F .Az ok amit eddig leírtatok.Igazán azt nem tudom hogyan írjak a kiszemeltnek hogy felkeltsem az érdeklődését.
2017. júl. 18. 20:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy jó fotó mindenképpen kell, olyan,ami azért nem áll távol a valóságtól, nem hivalkodó, nem az anyagi hátteredről szól.A bemutatkozásban legyél őszinte, tömör, ha valakire ráírsz pedig legyél érdeklődő. Az általában mindenkinek bejön. Csak elkezdeni nehéz, ha kölcsönös a szimpátia pár levélváltás után jöhet a telefon, majd a személyes találkozó, ami a mérvadó lesz -szerintem.
2017. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés :)


Eléggé letör, amikor anélkül, hogy megnéznék a profilomat, olyanok jelölnek Badoon, akik nagyon nem az én kategóriám. És ezt nem felsőbbrendűségből írom, de nekem inkább belső tulajdonságok számítanak párkeresésnél, és ilyen swag yolo gyerekek, meg napszemcsis, autó előtt pózolós emberkék találnak meg, akiknek az érdeklődési körnél mr busta, meg zara, vans, meg más divatmárkák, autómárkák vannak, míg nálam könyvek, sorozatok, fotózás, sétálás, ilyesmi. Tehát érzem, hogy nem az én világom, meg se nézte a bemutatkozásomat, és mégis jelöl. A másik verzió az, amikor a nagyon világtalan srácoktól kapok üzenetet, akik azzal kezdik, hogy de szép/szexi/gyönyörű vagy, és olyan stílusban beszél, hogy rögtön elmegy a kedvem, akármilyen is lehet külsőre.


Szóval fogalmam sincs. Kitöltöttem az adatlapom értelmesen, meg se nézik többnyire, én megnézek mindenkit, akit jelölök, sajnos, írni nem tudok valamiért.


Talán a lényeg az, hogy jelölj ki magadnak egy irányt, hogy milyen emberekkel ismerkednél, és rájuk figyelj, ha szimpatikus valaki, írj rá (de ne azzal, hogy hogy vagy, milyen napod volt...), beszélgessetek, és nyugodtan engedd el, ha nem érzed úgy, hogy vele érdemes tovább ismerkedni.

2017. júl. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, a 3-as megírta a lényeget.Már most megmondom, hogy szinte senki nem fog válaszolni. Én is voltam fent, nő vagyok, és beszélgettem ott pasikkal, akik elmondták az arányokat. Elküldesz 50 levelet, arra esetleg 2-3 válasz érkezik. Abból a találkozások száma pedig 0 lesz. Próbáld meg, de semmire ne számíts, mert társkeresőkön ez a helyzet.
2017. júl. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor van atárskereső de minek. :D. Na akkor még mindig nem tudom hogyan szólitsak meg valakit ott még azta párat aki vissza írna. Ha ahogy vagy stb nem jó akkor mi.Volt pl akinek írtam "szia tetszik hogy természetes képeket tetél fel magadról.STB.... ez így korrekt vagy bunkóság ilyeneket írni?
2017. júl. 18. 22:41
 9/12 anonim ***** válasza:
Elsőként mindenki a fotót nézi. De ezek szerint már fent vagy társkeresőn, akkor mik a tapasztalatok? Hányan válaszoltak eddig, s mit?
2017. júl. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát egy valaki válaszolt csak elkezdtünk dumálni azóta fészen írogatunk egymásnak igaz csak néha.nem tudom lesz ebelőle valami.Mások nem írtak vissza megnézek de letolják
2017. júl. 18. 22:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!