Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért nem egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért nem egyértelmű társkeresőn a csajoknak, hogy ott nem lelki társat keresnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Mindig az olyan nőket vonzom be, akikkel hosszasan elbeszélgetünk, megy éjjel-nappal a chatelés vagy telefon (nekem ingyenes), megkapom, hogy milyen ritka és csodálatos ember vagyok, aztán első randi után legfeljebb egy csók és jön a "maradjunk barátok". Nem lekoptatós dumáról van szó, mert beteszteltem, tényleg barátok akarnak lenni, keresnek utána. Csak nem tudom, miből gondolják, hogy engem ezek után érdekelni fog, hogy melyik pasi dugta meg és használta ki őket. Ez mással is van így, vagy csak én vonzom be ezeket? 23/F
2017. júl. 10. 00:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
35%

gyenge lelkű alacsonyabb önértékelésű férfiakkal lehet ilyet megcsinálni.

egy erős kerettel rendelkező férfival szemben eszükbe sem jut ilyesmi,így meg sem próbálják.

2017. júl. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem meg azt ki is kell érdemelni.
2017. júl. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

Társkeresőt rengeteg csaj használ egó tuningnak, meg unalom űzőnek. Őket érdemes észrevenni, és kerülni, mivel jellemzően nem te nem jössz be nekik, hanem senkivel nem akarnak semmit.


Általában ők azok akikkel már találkozni is nehéz.



Az a baj, hogy az ilyen csajok miatt lesz sok férfi olyan, hogy rögtön kézzelfogható bizonyítékot akar, mert mikor a 10. csaj játszik el vele 1-2 hónapot, meg fel tucat randit a barátkozás jegyében, akkor n nagyon marad bizalmuk a fokozatos ismerkedés, randizás forgatókönyvben.

2017. júl. 10. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

Elég gáz, hogy a nőknek is van szabad akaratuk, és eldönthetik, kivel fekszenek le. Hallatlan.


Te meg szépen megmondod, hogy nem akarsz barátságot és annyi.

2017. júl. 10. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

#4: a szabad akarattal semmi gond! De a szabad akaratot lehet 1 hét beszélgetés után, vagy max a 3. randin gyakorolni, nem kell hozzá több hétig hagyni teperni a férfit, és 2 hónap, több mint fél tucat randit várni, hogy azt mond, bár eddig millió módon bókol rám neked, és elhitettem, hogy van keresnivalód, legyünk inkább barátok.


Sok randim után a nő megmondta, hogy szerinte ebben ennyi van, ha akarom legyünk barátok, ha nem nem, mindig megértettem.


Azzal a szabad akarattal viszont nem tudok mit kezdeni, amikor a 9. randin, rengeteg közös program, vacsora, sőt csók után jutott eszébe, hogy én csak haver vagyok.


Jó dolog a szabad akaratot hajtogatni, de akkor legyél mellé annyira korrekt, hogy nem várod meg, míg moziba, vacsorázni viszlek, hanem élj vele az elején.

2017. júl. 10. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
14%
Szabad akaratból ezeket csak lotyónak hívják!
2017. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
nem lehet hogy te vagy nagyon ilyen határozatlan kis latymatag?
2017. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
60%
Hát mondd meg nekik, hogy csak megdugni akarod őket. Hidd el, lesz olyan is, aki alád fekszik majd. De ha a barátot játszod, akkor ne csodálkozz, ha barátként kezelnek.
2017. júl. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

#5

Ezzel a vinnyogással az a baj, hogy még azt is te akarod megmondani, ki mikor mit érezzen. Ha neki a kilencedik randira alakult ki, hogy nincs több a dologban, akkor már átvert? Sajnáltad a mozijegy árát, mi?

2017. júl. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Elég jól keresek, hogy ne a pénzt sajnáljam.


Azt sajnáltam, hogy nem vagyok akkora tirpák, hogy egyszerre több vasat tartsak a tűzben, így azt gondoltam az együtt töltött idő, a csók, a visszajelzések egyértelműek, és elutasítottam más közeledését.


Pedig lehet, hogy a másik nő már túl volt az exén, és nem csak egy szórakoztató bohócot látott bennem (a bocs csak barátok vagyunkig elő sem került az ex).


Persze, nőként látom nem csak a szabad akaratot vindikálod magadnak, de azt is, hogy ezen a címen bárkibe belerúgj. Szerencse, hogy a legtöbb nő nem ilyen, de ami bizonyítványt itt kiállítász magadról az nem túl szimpatikus.

2017. júl. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!