Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresőn minden fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn minden fiatal csak a szexre megy?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok ilyen peches?
2017. jún. 27. 13:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de az oregek is. A tarskeresoket a himk..rvak mar hasznalhatatlanna tettek.
2017. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, az idősebb is, ne aggódj! /41/N/
2017. jún. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Ezt örömmel hallom. :/

De nem félnek ezek, hogy valami fertőzést összeszednek?

És a fiatal, idősebb nők is?

Például engem zavar, hogy mit gondol rólam egy pasi.

Nem egy könnyűvérű nő vagyok, aki egy szia után már ágyba is van...

2017. jún. 27. 14:07
 4/18 anonim ***** válasza:
...most már én dobom azt aki rögtön le akar smárolni az első randin pár levél után..de kétszer én is belefutottam ilyenbe..:( bevallom. Kettes voltam. Az ember mindig azt hiszi hogy végre egy normális pasi minden okésnak tűnik aztán repül...sokan úgy vannak hogy az Igazira :D várnak szerintem de ez nem lesz úgyse...és akkor jönnek a kifogások hogy nem akarok tartós kapcsolatot, meghalt a hörcsögöm, tiltja az exnejem /!!/stb. mégse tetszel nekem volt aki azt mondta nem vagyok olyan csinos mint a képemen:D..aztán mivel több a nő mint a pasi megtehetik..
2017. jún. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
...de egyébként a pasik is azt mondják sok a hülye/komolytalan nő...nekem a kettő metszete valahogy nem jött ki:(!!..inkább én is azt látom hogy komolytalan a többség! Nem is az hogy a szexre mennek hanem nem tudják PONTOSAN mit/kit akarnak és ez baj! Másrészt igazad van aki rögtön elsőre megfektethető könnyű prédának tartják- honnan tudják hogy mással nem???...nem szabad így viselkedni kivéve ha az ember nem látott pasit 8 éve mint én a válásom után:))...:P.....úgyhogy a sikersztorik nálam is krónikus hányást okoznak már..most is fent vagyok de vagy kalandorok vagy szakmunkások írnak rám olyan helyesírással hogy falnak megyek..evvan:)!
2017. jún. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Te vagy peches.


26/F

2017. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor írok pozitív ellenpéldát és a sok tapasztalatot is megcáfolom, meg a jó imidzskeltős-eljátszom-a-jókislányos attitűd létjogosultságát is kérdőre vonom.


A párommal társkeresőn találkoztunk. Már első randin se bírtunk magunkkal, a második már nála volt. Mégis egy éve együtt vagyunk már és mindennél jobban szeretem. Alapból heves a vérmérsékletem és vérmes vagyok, de ennek abszolút semmi köze ahhoz, hogy mennyire komoly a szándékom. Nem vagyok az egy éjszakások híve és eddig pont, hogy engem ejtettek pofára ilyen téren. Mégsem vonok párhuzamot a szex ikszedik alkalomig való halogatása és a kapcsolat tartóssága között, mert CÍMERES BAROMSÁG.


Én KOMOLY SZÁNDÉKKAL kerestem párt évek óta, ami iszonyú nehéz feladat volt, hatalmas fába vágtam a fejszémet, mert szexre találni bárkit, sokkal-sokkal könnyebb, mint komolyra. Mármost a korosztályom eleve ki volt lőve. A sok hisztis, buta, éretlen kislánytól a falra mászok. Egy huszonéves lánnyal fél napot sem bírnék ki összezárva... de még gyakran a harmincasok sem tudják, mit akarnak. Vagy épp gyereket akarnak, ami nekem nem lesz soha. Így negyvenes nőkre fókuszáltam. A párom 39 volt, mikor megismerkedtünk, most 40. Én 26 vagyok. Bejött a számításom, nagyon szeretjük egymást.


De a lényeg az, hogy felnőtt emberek közt az efféle játszmázások számomra visszataszítóak. Amikor tudom, hogy akarná, de nem akar rossz kislánynak látszani... na tudom, hogy ilyenkor kell dobbantani, mert nem egy őszinte ember. Az ilyet megvetem. Sokkal jobb, ha egy nő őszinte velem, saját magával szemben is és nem játssza meg magát. Nálam ez jött be. Persze az oké, ha nem ezért akar várni, hanem mert pl érzelem kell hozzá neki, stb... de nagyon átjön, amikor nem erről van szó és attól menekülök szabályosan.


A konklúzió az, hogy ha a másik nem akar komolyat, mindegy meddig tesztelgeted, váratod, ha meg akar dugni és elhiteti ,hogy szeret, meg fog, míg ha valóban szeret és hosszú távra tervez veled, akkor édes mindegy, hogy mikor fekszetek le először, mert nem ezen fog múlni. A többi álszent katyvasz.

2017. jún. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy tényleg a szia után olyan jönnek hogy:

milyen pózban szereted?

keményen szereted-e?

hármasban benne lennél-e?

Ilyenek.

Én sem vagyok álszent, én is szeretem a szexet, de tényleg a szia után nem ez lenne az első.

Legalább teperjen egy kicsit. Bár látom nem nagyon szeretnek, de egy kávé vagy üdítő beleférhetne a nagy kaland előtt.

2017. jún. 27. 15:18
 9/18 anonim ***** válasza:

??????-kettes vagyok- tényleg, ilyenek mennek?

én a párom-on voltam... már pározz. hu lett?? :D

Pofám leszakad..:((((

2017. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#8: Azért az más. Nyilván ott a szexre megy. De ez általánosítás.
2017. jún. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!