Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik társkeresőn vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkeresőn vannak fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, akiknek valamiért nehezebben megy az ismerkedés de normális kapcsolatra vágynak. Győr környéke elég szegényes ezen a téren :(
2012. nov. 11. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Győr körül nincsenek csajok??? b@szod, tegnap voltam a Vertigoban, punci punci hátán riszálta
2012. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na én pont nem a Vertigós punci punci hátán kategóriát keresem.
2012. nov. 11. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
chat.hu
2012. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

én is győri vagyok ugyanilyen problémával.

1.válaszolo van ám aki komoly kapcsolatot keres nem egy részeg p*csát akar egyszer hanyatt vágni aki reggel arra sem fog emlékezni hogyha stigmákat karcolsz a hátába.

a chat.hu meg mindennek a legalja.voltam ott de azt sem értettem hogy miről beszélnek.össze vissza löki mindenki a magáét.a társkereső szobában ott kb 130-160 ember van fent amiből kb 2-3 keres valoban társat.aminke a nagyrésze férfi.ha meg nem akkor is mennyi az esélye hogy lakhely és kor szerint is stimmeljen.0 és -1 közt sajna.

2012. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!