Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak már csak gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak már csak gyerekes és várandós fiatal nők társkeresőn? Leszámítva azokat, akik nem is akarnak társat keresni

Figyelt kérdés

Már így is 10X annyi a férfi társkeresőn mint a nő a 18-35 éves korosztályban. Az a kevés nő is ami van, az vagy kisgyerekes, vagy babát vár, vagy a szokásos egó hizlalók akik igazából nem is társat keresnek, vagy olyanok akik "én lehetek nyugodtan eszméletlen kövér és ronda, de a pasi az legyen jóképű és sportos" típusú nők.


A "normális" nők azok mind elkelnek élőben ebben a korosztályban? Senki se szorul társkeresőre mint a férfiak legtöbbje?


2017. jún. 24. 22:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
háát.... jól látod. A valódi, belül is értékes nőkre általában hamar lecsapnak :)
2017. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
27%
"Fater keresetik" van náluk, ami elég undorító.
2017. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%
valóban csak az alja van a társkeresőkön.
2017. jún. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
15%
A nők egy egészen más világban élnek. Nekik nem kell társat keresni, a férfiak jönnek maguktól, megállás nélkül. Annál a nőnél, aki kiköt a társkeresőn, általában valami nagyon nincs rendben.
2017. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
40%
Gondolom miután az übermacsó menőpasijuk jól kikormolta és otthagyta őket, kéne egy kedves balek, aki majd fölneveli a zabigyerekeket.
2017. jún. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Ezüstkutya ***** válasza:
34%

Azért mert gyerekesek és várandósok.

Nem könnyű nekik...

2017. jún. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%

Egy terhes vagy kisgyerekes no ezek szerint nem vagyhat egy tarsra ? Csak es kizarolag potapa kell neki ?

Nem szeretne egy eros vallra hajolni h elfaradt? Nem vagyhat szexre gyengedsegre egy pasitol aki a parja lenne?

2017. jún. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
79%

Én is fent vagyok, van egy gyerekem. Amíg a pasi fel nem hozza az összeköltözést, vagy hogy megismerné a lányom, nem is hallana róla/nem látná.


Magamnak keresek társat.


Amúgy a korosztály miatt. A legtöbbb 25 feletti nő már megállapodna, nekem az ismerőseim (többdiplomások és okjsok egyaránt) sorra házasodnak vagy szülnek. A diplomás gyed miatt kényelmes suli után szülni, bár a legtöbben suli alatt dolgoztunk is.


Ahogy öregszel, ez lesz a megszokott. A kapcsolatok nem tartanak a sírig, hálistennek a rossz kapcsolatokból ki lehet lépni.


A gyereket nagyrészt az anyukák nevelik, mellettük pedig kevés idő jut szórakozni járni. Interneten társkeresni kényelmes és hatékony. Elsőre ki tudom zárni azokat, akiknek nem kellenék, és nem is kell a kínos csendeket megélnem, mint élőben, mikor közlöm az éppen leszólító sráccal, hogy a gyerekemért kell mennem. Ő meg dadog, hogy nem is gondolta volna és izé...


Szóval öregszel, még akkor is, ha nem érzed magadon, a korosztályodon észreveheted a változást, mindenki új életszakaszba lép.


25 alatt sokkal kevesebb az anyuka, de azért így is akad gondolom, kb minden 15.


Az egyetemisták az egyetemi bulikon ismerkednek társkereső helyett, az alacsonyabb végzettségűek pedig hamarabb állapodnak meg és szülnek.

2017. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
28%
A korosztalyomban (32-37) mar csak az tarskeresozik neten vagy keres parkapcsolatot, aki regen a laza kapcsolatok hive volt, na meg hogy raer meg csaladot alapitani meg komolyba gondolkodni 30 felett. Most meg kinlodik, mindenkivel randizik penzt es idot nem kimelve es nem jar szerencsevel. Ahogy elottem is irtak: a jobb felhozatal idoben elkelt. Ez tenyleg igy van, csak sokaknak faj az igazsag :(
2017. jún. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
23%

"Egy terhes vagy kisgyerekes no ezek szerint nem vagyhat egy tarsra?"


Árult már el, hogy egy terhes nő hogyan vágyik társra? Mármint, ha nem önző... És itt nem is arról beszélek, hogy szex mikor lesz először, mert ugye terhes, aztán szül, aztán szoptat...


Sokkal inkább arról, hogy egyáltalán bármilyen kapcsolat mikor lesz.


Mikor a terhesség, a szülés, a baba első 1-1.5 éve a legtöbb teljesen jól működő kapcsolatot is megviseli, az anya tele van hormonokkal, fáradt, a gyerek mindenek elé kerül az életében, a férjére és magára nincs elég energiája, akkor majd lesz egy új párkapcsolatra neki...



Ez baromi önző dolog, de kíváncsi vagyok, hogy szerinted egy terhes nő a következő kb 2 évben mit fog adni egy férfinek, és mit vár el, azért, mert ő éppen társra vágyik.



(arról nem is beszélek, hogy a környezetemben lévő terhesen egyedül maradt nők -és nem álmodozó tinik- mindegyikénél igaz, hogy az első percben lehetett látni, hogy gáz lesz, hogy már a párkapcsolat elején nyomta a dumát, hogy "tudom milyen volt, de miattam megváltozott", aztán mikor kiderült, hogy a Casaonvából, alkoholistából, munkakerülőből nem lett hirtelen rendes férfi a sármos mosolya ellenére sem, akkor megindult az apukavadászat asap)

2017. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!