Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vannak már csak gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak már csak gyerekes és várandós fiatal nők társkeresőn? Leszámítva azokat, akik nem is akarnak társat keresni

Figyelt kérdés

Már így is 10X annyi a férfi társkeresőn mint a nő a 18-35 éves korosztályban. Az a kevés nő is ami van, az vagy kisgyerekes, vagy babát vár, vagy a szokásos egó hizlalók akik igazából nem is társat keresnek, vagy olyanok akik "én lehetek nyugodtan eszméletlen kövér és ronda, de a pasi az legyen jóképű és sportos" típusú nők.


A "normális" nők azok mind elkelnek élőben ebben a korosztályban? Senki se szorul társkeresőre mint a férfiak legtöbbje?


2017. jún. 24. 22:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
67%

"Ahogy elottem is irtak: a jobb felhozatal idoben elkelt. Ez tenyleg igy van, csak sokaknak faj az igazsag :("


A húgom is harmincas, tele van csinos, kedves, intelligens, tanult, egyedülálló harmincas barátnőkkel, akik nem keltek el, pedig semmi bajuk nincs, egyszerűen pechesek.


Szoktam vele beszélgetni, hogy ha ennyi magányos, normális harmincas barátnője van, akkor miért nem tudok ilyen nőkkel én megismerkedni (nem konkrétan ezekkel a nőkkel, de gondolom nem a húgom baráti köre a különleges).


Mindig kiderül, hogy aki normális, de peches, az régen feladta a bármilyen párkeresést. Koncentrál a karrierjére, koncentrál a hobbijára, bezárkózik minden kapcsolat elől, fél az újabb csalódástól.


Tehát egyáltalán nem igaz, hogy 30 felett csak a selejt van egyedül, csak a selejt magányos, az viszont biztos, hogy az emberek fejben és lélekben egyre többen feladják, maradnak azok, akiket tényleg semmi nem visel meg, ők meg általában olyanok más téren is...

2017. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
35%
Mondjál már egy társkeresőt ahol terhes kismama van fent! De komolyan!! Kíváncsi lennék rá! Nem hiszem hogy van ilyen!!
2017. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Én láttam már többször terhes nőt társkeresni. Általában az a szöveg, hogy elhagyta a párja, de reméli, hogy azért valaki elfogadja őket így is.


A 2 legnagyobbon biztos előfordult ilyen.

2017. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
35%
Most sehol sem látok mondjatok már konkrét esetet!!
2017. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%

Annyira kozhely ez a karrierre es hobbira valo koncentralok dolog.. emberekkel dolgozom, hidd el, hogy egyszerubb ezzel magyarazni, mintsem a valosagot allitani. Mert sokan cikinek erzik hogy hiaba a karrier jo fizetessel ha amugy meg annyira azert nem boldog..


Baratnokkel eljarni barhova -ez sem potolja az igenyeket.


Sokan rossz felol kozelitik meg a dolgokat. Nyilvan ha egy no egyedulallo anya, meg vagyhat tarsra. Nem feltetlenul rajta mult az elozo kapcsolata, sot, ha mindenki jovobe lato lenne, sok gyerek nem szuletne meg.. ugye azert a gyerek edzi meg igazan a kapcsolatot nagyon sok helyen.

Olyan is van, aki terhesen ismerkedik, ami szamomra elitelendo. A gyerekre kellene koncentralni. Nekem az ismerosi koromben van ilyen.. undorito. Osszeszedett egy lelkileg igen labilis pasit, eltur neki mindent. Azota a 3.gyereket varjak, viszonylag ingovanyos eletukben.


Regen, amikor megjelent a net, akkor regisztraltam magam, de annyi pszicho -es szociopata ferfivel meg eletemben nem talalkoztam, mint ott. Hiaba volt 1-2 helyes pasi, sokaknak volt valami deffektje, de ez most is igy van..

Nem hiszem el, hogy mashol nem lehet ismerkedni ma Magyarorszagon csak a social media feluleteken...

2017. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"Annyira kozhely ez a karrierre es hobbira valo koncentralok dolog.. emberekkel dolgozom, hidd el, hogy egyszerubb ezzel magyarazni, mintsem a valosagot allitani. Mert sokan cikinek erzik hogy hiaba a karrier jo fizetessel ha amugy meg annyira azert nem boldog.. "


Félig van igazad.


Ez valóban közhely, a munkámra, a hobbimra koncentrálok, a munkámban nagyon sikeres vagyok, a hobbijaim feltöltenek energiával, de ettől még magányos vagyok.


Másrészt a tavalyi évben annyi visszautasítást kaptam, hogy egyszerűen újra kellett értékelnem azt, hogy mennyi energiát teszek az ismerkedésbe, hogy érdemes e a boldogságomat egyedül ahhoz kötni, hogy van e valakim vagy sem. Nem lettem nőgyűlölő, nem omlottam össze, de van egy pont, ahol az ember elengedi, egyszerűen azért, mert a századik pofon után csak egy pszichopata áll fel újra, egy normális gondolkodású ember képes levonni a tanulságokat.

2017. jún. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
En inkabb arra probaltam volna ravetiteni, hogy oke hogy karrier es penz na meg hobbi... tehat hogy rengetegen eloadjak hogy ez mennyire szuper meg igy is lehet boldog valaki.. lehet, aki abszolut nem vagyok elkotelezodesre. Csak az a gond, hogy az emberek 70%a tarsas leny.. es igen is vagyik ra, csak nem elheti at az erzest. Nagyon sajnalom, utolso, hogy sok csalodas ert, de hidd el, leghamarabb ugy lesz esely a kesobbiekben, ha eled az eleted es nem gorcsolsz ra.
2017. jún. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Hol van 1 terhes nő???
2017. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

"de hidd el, leghamarabb ugy lesz esely a kesobbiekben, ha eled az eleted es nem gorcsolsz ra."


Pont ezt teszem. Csak ez az amire azt mondtad, hogy közhely... Hogy a karrieremre figyelek (ami tényleg piszkosul jó megy), meg azokra a dolgokra, az utazástól a hobbikig, amiket szeretek.


De tudod férfiként a nem görcsölés = azzal, hogy 0 embert ismersz meg. Nálunk nem kopogtatnak a hölgyek, mint nálatok az udvarlók, hogy próbáljanak ismerkedni.


Kb fél éve engedtem el a párkeresést az általad közhelyesnek bélyegzett életmód miatt, és próbálok társas lény ellenére társtalanul is boldog lenni (ezen a területen is vannak sikereim :)), próbálom magam nem egy párkapcsolat alapján definiálni. Ez alatt a fél év alatt senkit nem hívtam randira, és kereken 0 (nulla) nővel kötöttem bármilyen ismeretséget. Ha nem görcsöl, nem teper férfi, akkor ez az eredmény.


Nem panaszkodom, én választottam ezt az utat, de azért próbáljatok meg nőként kicsit belegondolni a másik oldalba, jó duma, a "ne görcsölj, majd jön", és nálatok ez működik is, ahol csak készen kell állni, hogy az egyik udvarlónak szabad utat adj. Nálunk nem.

2017. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Folyamat felreertesz. Kozhely az, ha valaki azzal jon, hogy ez neki mennyire szuper es tokeletes az elete. Sokan igy adjak elo. Igy ertettem... volna..
2017. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!