Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért nem egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért nem egyértelmű társkeresőn a csajoknak, hogy ott nem lelki társat keresnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Mindig az olyan nőket vonzom be, akikkel hosszasan elbeszélgetünk, megy éjjel-nappal a chatelés vagy telefon (nekem ingyenes), megkapom, hogy milyen ritka és csodálatos ember vagyok, aztán első randi után legfeljebb egy csók és jön a "maradjunk barátok". Nem lekoptatós dumáról van szó, mert beteszteltem, tényleg barátok akarnak lenni, keresnek utána. Csak nem tudom, miből gondolják, hogy engem ezek után érdekelni fog, hogy melyik pasi dugta meg és használta ki őket. Ez mással is van így, vagy csak én vonzom be ezeket? 23/F
2017. júl. 10. 00:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

Ui: ha egy frefi csak megdug, majd lelép, akkor miért vagy felháborodva? Hiszen szabad akarata van, hogy csak egyszer dugjon meg, benne akkorra alakult ki, hogy nem kellesz.


Ehh, persze a 16 évesek szintjén álló egoizmusoddal, és értelmi intelligenciával úgysem érted, kár magyaráznom

2017. júl. 10. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
60%

:D

Ne hergeld magad kora reggel, árt az egészségnek. Te vagy az, aki múltkor azon vergődött, hogy a nőknek is legyen kizárólagos fizetnivalójuk első randin. Azóta se okosodtál meg, jóbarát.

2017. júl. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
12: látom a gyks nőknél az önzés és az egoizmus még mindig regisztrációs feltétel.
2017. júl. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Hát nézd, ha te arra vered ki, hogy ismeretleneket próbálsz sértegetni, egészségedre. Elhiheted, nekem nem lesz tőle rosszabb a napom, de neked elég sz@r lehet ennyi keserűséggel élni.
2017. júl. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
47%

Ez nem a keserusegrol szól.


Normális esetben egy ilyen fórumnak az lenne az előnye, hogy átjárást biztosítana a kommunikációs szakadékon.


El lehetne töprengeni, hogy miért fut annyi kapcsolat zátonyra, miért lesz annyi férfi aki az első randim már dugni akar (mert unja hogy a 20. randim pattintjak), miért hiszik a nők, hogy minden férfi csak dugni akar (türelmesebbnek kellene lenni, attól, hogy az előző nő csak egó tuningolt, attól még az újat nem kell ezért büntetni.).


Ehelyett egy csomóan bele sem gondolnak, hogy a másik nem is ember, tolja a folyamatos dumát, hogy neki mihez van __joga__).


Pedig egy egészen kismértékű empátia boldogabb hellyé tenné a várost, de látom erre nincs esély, hisz megint sikerült levonni a tanulságot, hogy az ócska 1500 forintos jegy fájt, nem az, hogy több mint egy hónapot jatszadozott.

2017. júl. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem ritka eset, és ez nem csak a fiatalabb korosztályra jellemző.

Nem szerencsés a fél életedet kifecsegni neten miközben még nem volt személyes találka, mert elképzelnek egy adott személyiségnek és utána személyes találkozó nagyon kiábrándító tud lenni, minél hamarabb össze kell hozni egy randit. Ha visszautasítanak, akkor emelt fejjel kell fogadni a döntést és mindenféle lelkizés nélkül tovább kell lépni és soha nem szabad vissza nézni. Aki egyszer elutasított az megteszi újra(kivéve ha erre nagyon nyomós indoka volt), a bizalomnak és a megbecsülésnek lőttek.

2017. júl. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#15

Igazából ha NEKED lenne minimális empátiád, és megpróbálnál belegondolni, mi játszódhatott le a lányban az alatt az egy-másfél hónap alatt, akkor érdemes lenne kommunikációs szakadékot átjárni veled.

Lehet, hogy a lány megpróbált vonzódni hozzád, jól akarta magát érezni veled, tényleg mindent megtett, hogy azt érezze, amit ilyenkor kellene, adta az újabb és újabb esélyeket (ha már türelemről van szó ugye), de mégse akart jönni. De ez neked játszadozás. Empátia, mi? Sértett kis macskajancsi vagy, és ezekkel a kr.v.anagy igazságaiddal próbálod az egódat felnyalni a padlóról, csak hát annyira átlátszó ez az egész.. Még ha lenne érdemi gondolat a sok fröcsögés mögött.. De hát... Csak a vergődés.

2017. júl. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
42%
Amúgy meg képzeld, én is találkoztam már olyannal, aki a sokadik randi után bökte ki facen, hogy háááát, szerinte nincs meg a szikra, és mivel annyira úriember, ő nem dug meg engem. Tudod, mit csináltam? Tudomásul vettem, nem vergődtem, továbbmentem, és megtaláltam azt, akit keresek. Persze lehet itt sírdogálni azon, hogy ez vagy az ilyen meg olyan, csak hát sok értelme nincs. Mint egy óvodás, akinek elvették a plüssmaciját.
2017. júl. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Elég gáz, hogy a nőknek is van szabad akaratuk, és eldönthetik, kivel fekszenek le. Hallatlan."


Akkor írja be a profiljába, hogy "nem keresek hosszútávú kapcsolatot, csak barátot", és kész, problem solved. Így senki se veri át a másikat.

2017. júl. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!