Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudok társkeresőn ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok társkeresőn ismerkedi! Segítség! Hogy csináljátok?

Figyelt kérdés

Élőben minden rendben, tetszem a lányoknak, szeretek randizni és mindegyik jól is sikerült eddig. Inkább viszek el egy lányt vacsorázni, kávézni, sütizni minthogy felvegyem MSN-re.


Társkereső oldalon viszont nem megy, nem tudok mit írni, megszólítani sem, nincs egy olyan képem amit szívesen feltennék. Mivel szívesebben beszélgetek élőben ezért általában gyorsan randit kérek amitől a legtöbben szerintem megijednek.


Sokáig ellene voltam az internetes ismerkedésnek, de kipróbálnám, mert így sok lánnyal tudnék gyorsan megismerkedni addig is amíg az életben nem akad új kiszemelt az utamba.


Mit vár egy lány? Milyen üzenetnek örültök egy ismeretlen férfitől?


f24


2009. okt. 31. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
légy humoros,nevetess meg,legyél kedves,és merész
2009. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne haragudj. h ezt írom, de ha nincs ló jó a szamár is?

,,Sokáig ellene voltam az internetes ismerkedésnek, de kipróbálnám, mert így sok lánnyal tudnék gyorsan megismerkedni addig is amíg az életben nem akad új kiszemelt az utamba.''

Akkor Te most a minőségre vagy a mennyiségre utazol?


Ha mégis társkeresőben gondolkozol, akkor:

- dicsérd az adatlapját, h sok közös van bennetek

- ha esetleg van róla kép, akkor írd le, h milyennek tartod

- kérdez meg, h lenne-e kedve ismerkednibarátkozni


Sok sikert.

De ha eddig a személyes ismerkedés jött be, akkor maradj annál.

2009. okt. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nemazert de ha eloben tudsz beszelgetni akkor minek a tarskereso?

amugy meg csak szimplan kerdezd meg tole, h ismerkedne-e.

merre lakik, merre szokott jarkalni, kedvenc hobbi, etel, ital program.

2009. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

"Ne haragudj. h ezt írom, de ha nincs ló jó a szamár is?"


Nem haragszom, mert ez lehet hogy tényleg így van. Most egy-két hete kicsit egyedül maradtam és nincs senki akit elhívhanék valahova :) Persze történt már velem ilyen, akkor is kiprbáltam egy társkereső oldalt, nem sok sikerrel. Lehet hogy nem lenne rá szükségem, de most ehhez lenne kedvem.

2009. okt. 31. 23:22
 5/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el. ott csak msn függők vannak. Nem akarnak mást csak irkálni. Ismerkedj élőben.
2009. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!