Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy ettől rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ettől rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Sok nálam fiatalabb női ismerősömnek már van gyereke úgy, hogy életükben nem dolgoztak, nem csináltak sose semmit. Meg van mindenük, boldogok. Én meg itt vagyok a párommal, aki azt mondja, dolgozzak még, hogy meg legyen a gyed, anélkül ő nem akar gyereket. Jól keres, az átlagnál is jobban. Én kb. 4 évet dolgoztam egy helyen, de az utolsó 8 hónapban voltam bejelentve, utána 2 hónapot egy másik helyen, ott nem jelentettek be. Lebetegedtem, újra keresek, nem tudom mikor lesz normális helyem, főleg bejelentett. Az idő telik, szeretnék babát, nem értem most miért ne lehetne?
2017. ápr. 8. 19:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem nyomorban éltek, de most is ő dolgozik csak és tart el, ha jól értem. És még ezt szeretnéd pár évig... Nem tudom, szerintem a te gondolkodásoddal van a baj, nem az övével. Arra pedig sosincs garancia, hogy nem fog elhagyni. A gyerek első évében nagyon sok kapcsolat tönkre megy, mert megváltoznak a dolgok. És a leírásod alapján ő még nem is vágyik igazán gyerekre, annyira semmiképp sem, hogy egy egész család eltartásának a felelősségét magára vegye. Szerintem nem nagy elvárás, hogy keress állást és dolgozz még mondjuk egy évet, mielőtt teherbe esel...
2017. ápr. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azért amit leírtál, elég sarkos. Igaza van neked is, neki

is.


Személy szerint azt vallom, hogy "kopasz f@xra gyereket

vállalni a legnagyobb felelőtlenség". Ha megvan a bizton-

ság, hogy fel tudjanak nevelni egy gyereket, akkor ámen,

de addig felesleges. Bizonyos etnikumnál divat, hogy már

23 éves korban úton az 5. gyerek, de vezetékes ivóvíz még

(vagy már) nincs bekötve a lakásba. Tudjam megadni azt a

gyereknek (reális keretek között), amit én is megkaptam,

vagy amit szerettem volna, vagy legalább annyit, hogy

becsülettel fel tudjam nevelni.

2017. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!