Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális hogy ettől rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy ettől rosszul érzem magam?

Figyelt kérdés
Sok nálam fiatalabb női ismerősömnek már van gyereke úgy, hogy életükben nem dolgoztak, nem csináltak sose semmit. Meg van mindenük, boldogok. Én meg itt vagyok a párommal, aki azt mondja, dolgozzak még, hogy meg legyen a gyed, anélkül ő nem akar gyereket. Jól keres, az átlagnál is jobban. Én kb. 4 évet dolgoztam egy helyen, de az utolsó 8 hónapban voltam bejelentve, utána 2 hónapot egy másik helyen, ott nem jelentettek be. Lebetegedtem, újra keresek, nem tudom mikor lesz normális helyem, főleg bejelentett. Az idő telik, szeretnék babát, nem értem most miért ne lehetne?
2017. ápr. 8. 19:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Én pont, hogy nevetek az ilyen lányismerőseimnek. Az lett a nagy karrier, hogy 20 évesen gyereket szültek és örülnek, ha kéthetente eljutnak műkörmöshöz, meg ha a húszéves éretlen kisfiú, akivel vállalta a gyereket, nem lépett le (ilyet is ismerek, egyedül neveli a gyerekét).

Kicsit sem irigylem őket, a párodat megértam, én sem vállalnék gyereket a bizonytalan anyagi háttérre.

2017. ápr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk megszorulva anyagilag. Nincsen műkörmöm, nem érdekelnek ilyen dolgok, nem tini vagyok!!!!!!!!
2017. ápr. 8. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:
És ha véletlenül lelépne a párod, mit csinálnál?
2017. ápr. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Keresnék olyat aki szeretne gyereket.
2017. ápr. 8. 19:35
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Fellősségteljesen gondolikozik... nem úgy mint egyik ismerősömék, 3 hónapja vannak együtt, de már házat akarnak venni, ki akarnak menni együtt külföldre, gyerekeket akarnak. Ez a másik véglet és szánalmas!
2017. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Engem sem érdekel a műköröm, de az ilyen fiatal anyukáknak általában ez az egyetlen szórakozása és jellemzően a tiniribi kategóriából kerülnek ki
2017. ápr. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy boldogok? Lehet az csak a látszat. Én nem irigylem az ilyeneket, szerintem se egy karrier, de nem is önmegvalósítás az hogy kipottyantott 20 évesen pár gyereket, és most királyul megvan a családi pótlékból. És még büszke is rá... Illetve ismerek én is olyat aki egyedülmaradt a gyerekkel. Párod jól gondolkozik, jobb ha erős alap van, bármi történhet. Persze nagy kérdés az is hogy hány éves vagy, mert ha 25, akkor még bőven ráérsz, viszont ha 35, az már neccesebb. Akkor neked van igazad, hogy már ennyire szeretnél.
2017. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#4 ha ha ha


nézz már föl társkeresőre.. a 22-30 éves női korosztály kinek gyereke van a kutyának se kell.. max dugásra! Épeszű férfi, akit nem hagyott ott az asszony a gyerekkel, az nem akarja más gyerekét nevelni.


Azért kíváncsi lennék, hogyha a párod nem keresne az átlagnál jobban, akkor is akarnád e azt a babát... van egy érzésem, hogy akkor nem is neveznéd a párodnak!

2017. ápr. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A te érdeked, hogy ha szülsz egy gyereket, akkor legyen valami bevételed, ne a férjedtől függj. Teljesen igaza van a párodnak. Én fiatalon szültem ugyan, de én is figyeltem, bejelentett állás, max gyed meglegyen, és lehetőleg vissza is mehessek a gyerek/gyerekek után. Gyerekkel nagyon nehéz állást keresni. És mit csinálnál, ha elhagy a gyerek 2 hónapos korában? Gyes, gyerektartás semmire se elég.
2017. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos, akikről írtam, nem 20 évesek, és nem nyomorban élnek. Mi sem. Ismerem őt annyira, hogy nem hagy el ha szülnék gyereket, van annyi esze, hogy ilyet ne csináljon.
2017. ápr. 8. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!