Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Nagyon rosszul érzem magam.

Figyelt kérdés

Én 22 éves vagyok. Néhány hónapja itt megismertem egy 37 éves nőt, nagyon megkedvelt, és azt akarja, hogy menjek el hozzá.


Ennek örülök, mert soha nem éreztem, hogy akar engem valaki, viszont bennem van a vágy, hogy soha nem volt korombeli barátnőm, és ha elutasítom, lehet, hogy nem találok mást.


2016. jún. 5. 10:24
 1/4 anonim ***** válasza:
48%
Lehet hogy kamu. faggasd ki még mielőtt belementek bármibe is. Amúgy meg simán, vele lehetsz időnként, persze nem kell a nagy közönség előtt mutatkozni vele. Mellette meg azért tudsz mást is keresgélni, persze úgy h ő nem tudjon róla.
2016. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát haver lehet hogy csak dugni akar veled egyet, én azt mondom gyerünk,sok sikert :)
2016. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy elkábít, kiveszi a vesédet, aztán már csak egy útszéli motelben térsz magadhoz egy kád jégben xD
2016. jún. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy csak megfektetést akar, bár sokat beszél erről, ez tény.

Ha csak addig lennék vele, amíg nem találok mást, az nagyon rossz lenne neki, amikor elhagyom, azért 37 évesen már senki nem akarja húzni az időt.

2016. jún. 5. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!