Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen annyi szép lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen annyi szép lányt látok és rosszul érzem magam, hogy egyet se ismerek és nem is tudom hogy ismerhetnék meg egyet is?

Figyelt kérdés
Már idegesít, hogy minden nap annyi szép lányt látok és nem az hogy nem ismerem őket, nem is tudom hogy ismerkedhetnék mert alig ismerek 1-2 embert és ők se ismernek jóformán senkit. Az hogy csak úgy odamenjek hozzájuk kizárt, bátorságom sincs hozzá meg inkább vagyok egyedül minthogy kiröhögjenek. Valami ötlet?

2015. szept. 22. 20:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ismertem ezt az érzést, de nem tudok neked segíteni.
2015. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Ne rugózz rajta, ugyanis 100%, hogy mindegyiknek van barátja, és ez fix. Ráadásul ha olyan kis csúnyácska srác vagy, mint például én, akkor totálisan esélytelen vagy náluk, úgyhogy ha fel akarnád őket csípni, tegyél le róla. Ennek ellenére ismerkedni ismerkedhetsz velük, de ne akard rögtön feleségül venni őket. Különben meg az átlagos szépségű, csendesebb, visszahúzódóbb típus között sokkal több az értékes lány, mint az agyon sminkelt magassarkús rongyok között, tapasztalat.
2015. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem látod semmilyen jelét annak,hogy jó vagy nála-pl nem szemezik-,akkor nincs értel oda menni.
2015. szept. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem feleségül akarom venni őket (még az kéne) csak ismerkedni szeretnék, barátkozni. Előbb utóbb kialakulhat belőle valami, ha nem az se baj mert az ő ismerőseiket is megismerhetem és az ismerősök ismerőseit és így tovább
2015. szept. 22. 20:56
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Csináld úgy,mint az amcsi filmekben.Rendezz egy nagy házibulit és osztogass rá meghívókat.
2015. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
úgy megnéznék egy képet Ámítástechnikáról.
2015. szept. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 Lehet hogy viccnek szántad, de ez az eddigi legjobb ötlet
2015. szept. 22. 21:32
 8/20 anonim ***** válasza:
Udvarolj!
2015. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Félig viccnek,félig komolyan.Kár,hogy itt nem szokás ilyesmit csinálnpedig milyen jó bulik lehetnének.
2015. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
56%
Ha tanterem előtt állnak akkor menj oda és tégy úgy mintha, órára mennél, de nem tudnád hol a termed és megkérdezed tőlük, hogy itt lesz az xy óra, és már szóba is elegyedtél velük!! :)
2015. szept. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!