Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyetemen annyi szép lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen annyi szép lányt látok és rosszul érzem magam, hogy egyet se ismerek és nem is tudom hogy ismerhetnék meg egyet is?

Figyelt kérdés
Már idegesít, hogy minden nap annyi szép lányt látok és nem az hogy nem ismerem őket, nem is tudom hogy ismerkedhetnék mert alig ismerek 1-2 embert és ők se ismernek jóformán senkit. Az hogy csak úgy odamenjek hozzájuk kizárt, bátorságom sincs hozzá meg inkább vagyok egyedül minthogy kiröhögjenek. Valami ötlet?

2015. szept. 22. 20:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
#10 Igen tényleg szóba elegyedtem velük, 3 másodpercig.. :D Hol az xy terem? Itt. Köszi. Tovább? :D
2015. szept. 22. 21:55
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen pontosan ez a legfőbb problémám nekem is. Oké, hogy odamész valami béna kérdéssel: hol van az XY terem, épület, stb... de utána hogyan tovább? Mert erre kb tényleg annyit tud válaszolni, hogy: nem tudom / itt.
2015. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
11 12, az már a ti problémátok. A kérdező azt kérdezte, hogy hogyan szólítson le egyet. Én csak mondtam egy példát, a körítést találjátok ki magatok, a saját személyiségetekhez igazítva kreatívan. Ja és próbálkozni kell, ha nem sikerül próbálkozol máshol, de ha csak 3 évig ott álldogálsz mindig a csajoktól távol, akkor annál még a 3 másodperces beszélgetés is jobb, mert veszteni való nincs.
2015. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#13 Abszolút nem bántásból és tényleg köszi hogy válaszoltál, de ezzel hogy "találd ki magad, személyiségedhez igazítva" semmivel nem vagyok előrébb, mivel ha erre képes lennék nem kellett volna kérdést sem kiírnom.

A tantermes példa nem rossz, csak önmagában így kevés mivel nekem kéne tennem érte hogy fent maradjon a beszélgetés de nem tudom hogyan.

2015. szept. 22. 22:47
 15/20 anonim ***** válasza:

Tantermes kérdés-->"Te is ... szakra jársz?-->"Ó, tényleg, én is!/Na, ez érdekesen hangzik. És szeretsz ide járni?"-->További duma tanárokról mondjuk, egy-két érdekes tárgyról-->"És miért pont ez a szak? Miért érdekel?"--->"Komolyan? Én is szeretem.../Hmmm, engem annyira nem vonzz, de..."


Valami ilyesmi beszélgetést nem nehéz fenntartani. Semleges, egyszerű témával kezd, utána áttérhetsz a személyiségére vonatkozó kérdésekre, hogy mit csinál egyetem után, merre szokott menni kikapcsolódni, jár-e könyvtárba, milyen filmeket szeret. Hajrá!

2015. szept. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, én nő vagyok, de ha valaki a "merre van a tanterem kérdés" után rátérne a személyiségemet érintő kérdésekre, csak úgy, ismeretlenül, hát nagyot néznék és elköszönnék.


Látszik, h téged még sosem szólítottak le. :)


Na akkor egy mintabeszélgetés (szerintem)


-Szia! Ne haragudj, voltál a múltkor makrogazdaságon?

-Szia! Igen.

-Volt névsor?

-Nem, most nem hozta a tanár.

-Jaj, de jó, nem tudtam jönni a múltkor, mert dolgoznom kellett egész délután.


(ha érdekeld a csajt, rákérdez, h mit dolgozol, stb.)


A végén meg kérd el a jegyzetét és beszéljetek meg egy találkozót, helyszínt, időpontot a visszaadáshoz.

2015. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
50%
Kedves kérdező, egyébként a kérdésed nem az volt, hogy írjunk le neked egy konkrét beszélgetést, meg csajozós dumát, csupán annyi hogy, hogyan szólíthatnál le egy lányt úgy, hogy ne tűnj hülyének. Erre a kérdésre én 100%-ban eleget is tettem. De, nem vagyok hajlandó mások szájába adni, hogy mit mondott, először azért is mert, ha valaki nem tudja mit mondjon az az ős saját inkompetenciáját mutatja, másodszor ne higye azt senki, hogy majd ő az interneten megváltást talál a problémáira, és ne várd azt, hogy mások oldják meg a gondjaidat, hanem vegyél erőt magadon és tedd aztamit tenned kell, mert máskülönben csak egy lúzer maradsz (ezt nem sértésből mondom).
2015. szept. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

-Szia!:)

-Szia!:)

-Nem tudod hol van az XY tanterem?

-A 2.emeleten jobbra a második ajtó.

-Köszi :)

-Nincs mit. :)

-Az tök jó,hogy ott van...

-Igen...tök jó.

-Ja,ugyanezt gondolom én is.

-Nem vitatom.

-Bárcsak az elsőn lenne!Nem kéne annyit gyalogolnom...

-Vagy a földszinten.

-Jaa,az tuti lenne! :)

-Igen. :)

-Eljössz velem randizni?

-Igen :)

Hehehe

Nekem is ez a bajom.Elkezdek egy beszélgetést,de zsákutcába futok.Most erre a tantermesre hogy fűzzek fel egy másik témát?

-Merre van ez a terem?

-Erre.

-Köszi. Hogy hívnak? /Ilyenkor mi következik?Mi a kedvenc színed? :D nem tudom./

2015. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
#18 Ez egy elég ideális beszélgetés lenne :'DDD Földszinti teremtől egyből randira hívni :D bár ilyen egyszerű lenne
2015. szept. 28. 23:16
 20/20 anonim ***** válasza:
A 09-23 09:45-kor írt válaszhoz hasonlót akartam én is írni. :) Ne kérdezgesd rögtön a személyiségéről, szorítkozz a sulira. És ha nem csak egy bizonyos lányra koncentrálsz, hanem elkurjantod magad öt ember előtt, hogy "hé, tudja vki mi volt legutóbbi órán?", akkor ezzel azt is mutatod magadról, hogy bátor vagy, sok ember előtt meg mersz szólalni. Most meg gólyabálozós időszak van, menj el azokra is, akár más egyetemekére. Meg vannak mindenhol diákkörök, akár korrepetálás, akár sport, akár környezetvédelmi, bármi. A kétszáz fős előadóban tényleg nehéz ismerkedni, de egy 20 fős vulkáni kőzet gyűjtős csoportban már könnyebb lesz. És csak lazán, ne görcsöld túl. :)
2015. okt. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!