Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon rosszul érzem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy mi minden kihagytam az életemből, mivel még nem volt barátnőm. Valóban?

Figyelt kérdés

Szokásosnak mondható szöveg: 22 éves vagyok, nem volt még barátnőm, esélyt sem kaptam sajnos.

Barátaimat, ismerőseimet látom, hogy barátnők jönnek-mennek, élik életüket stb. Én meg egy hatalmas hiányt érzek, hogy ez nekem kimaradt. Pedig én is szívesen elmennék barátnőmmel ide-oda. De olyan, mintha már ezek a dolgok nem pótolhatóak.

22F


2016. okt. 15. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy beszélsz mint egy vén kiélt 80 éves fószer, aki tényleg kihagyott valamit az életéből.


Könyörgöm, 22 éves életerős férfi vagy, elméletben. Mit sírdogálsz itt, hogy "Nagyon rosszul érzem magam amiatt, hogy mi minden kihagytam az életemből,.." Ez eléggé szánalmas és önsajnálatra utal.


Kapd már magad össze ember. Ki tehet róla, hogy így alakult a dolog? És ne mutogass a másikra, hogy ő, meg ő a hibás, te is ugyanolyan hibás vagy!


Változtass stratégiát, kezdj önismerettel foglalkozni, ha a külsőddel van probléma változtass rajta, menj a haverokkal bulizni, menj tanfolyamokra, hobbicsoportokba..stb. Bárhova!


Nem akarásnak nyögés a vége, ahogy szokták mondani!

2016. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig én akarok, meg próbálkoztam és próbálkozok is, de semmi eredménye. Valamiért nem megy ez nekem.
2016. okt. 15. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
"Tedd vagy ne tedd, de sohase próbálkozz." Yoda mester
2016. okt. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak egy kapcsolatom volt, az is egy éve, és szörnyű látni, hogy minden barátnőmnek "jönnek mennek" a pasik, én meg nem találok normálisat, aki meg is felelne, úgyhogy teljesen átérzem a helyzetedet... :)
2016. okt. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3# -as te nagyokos vadbarom.


Ha valaki próbálkozik lányoknál az azt jelenti, hogy meg tette az első lépést a lány fele. De valami különös oknál fogva mindegyiknek van barátja, vagy épp egy régi kapcsolat miatt fáj a kicsi szíve vagy egyéb ok alapján nem akar.... akkor mégis, hogy tegye az ember? hm?

2016. dec. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozzon máshogyan és/vagy jobb emberként (azaz változtasson önmagán, kívül-belül).
2016. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!