Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem rosszul magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem rosszul magam amiért nem volt még barátom? 20/L

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, nem vagyok plázacica, inkább átlagosan nézek ki, mégsem volt soha senkim.. Körülöttem mindenki kapcsolatban van.
2016. okt. 12. 11:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok vele és én is rosszul érzem már magam, csak én 21 vagyok.

Valami kapuzárási pánik reakció lehet. Nem szabadott volna ennyi időt barátnő nélkül töltenem. De már késő bánat.

2016. okt. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azert mert mar szeretnel valakit magad melle :) eleg egyszeru a valasz szerintem :) viszont az hogy miert nem volt meg baratod azt mi nem tudhatjuk csak talalgathatunk.
2016. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

"Körülöttem mindenki kapcsolatban van."

Ez elég hülye egy felfogás! Max. anyád meg apád. Ők is csak jó esetben.

Az emberek nagyon kis százaléka(10 alatt) van komoly kapcsolatban a te korodban. A maradék fele van éppen ideiglenesen benne valamiben, a másik fele meg szingli.

2016. okt. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azért mert az idióta társadalom szerint már 6 éve nem kéne szűznek lenned. Baromság. Én is régóta keresem az igazit, és mindig csalódok, de nem érdekel, hogy másnak sikerül. Előbb utóbb nekem is fog, és neked is.


30/F

2016. okt. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, belülről emészt ez vagy inkább a külső nyomás hatására érzed rossznak, mert a környezetedben ugye mindenki abban van?! Nem mindegy, ha belső készetés, akkor tegyél ellene, de ha külső, akkor miért kéne bármit is tenned? Nem kötelező mindenkinek kapcsolatban lennie.
2016. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban ;) 20/...
2016. okt. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg én is egyedüli vagyok de így magányos szóval jó lenne már valakit találni.

26f

2016. okt. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert bűntudatod van, hogy nem teljesíted a társadalmi elvárásokat, és/vagy azért, mert valóban szükséged van párkapcsolatra.


Szóval mit szeretnél?

2016. okt. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!