Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőkkel megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Germany1988 kérdése:

Hol lehet olyan nőkkel megismerkedni akik nem azt kérdezik rögtön hogy mennyi pénzed van vagy hol es mennyit dolgozol es keresel!?!?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék normális lányokkal csak még nem találtam ilyet,,,vagy akit találtam az meg foglalt volt,,,
2017. jan. 13. 00:36
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Hiába vannak milliók a számládon, van hitelmentes házad, kocsid, ha azt írod otthon ülsz munka nélkül, már nem vagy érdekes! "


Hitelmentes lakásom és autóm nekem is van.

Munka nélkül, otthon ülve pedig repülnek a milliók. Én nettómat nézve évente bő 4 milla. Bocsi, de ez nem pálya otthon ülni.

2017. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Már csak azért sem, mert nem szeretem a cél nélküli embereket, akik héderelnek otthon.
2017. jan. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
És mielőtt belekötsz, én is itthon ülök, de nem munka nélkül, hanem mert itthon programozom.
2017. jan. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egy bizonyos életkor szerint, ha az ember tartalmasabb kapcsolatot keres, akkor már igenis számít az egzisztencia valamennyire. Nem úgy, ahogy azt sokan elképzelik, hogy legyen minden: lakás, kocsi, átlagon felüli fizetés, luxuskörülmények, stb.

Inkább arról van szó, hogy egy felnőtt embernek már megvan a maga kialakult életstílusa, és a meglévő életmódjához keres társat, aki hasonló igényszinttel rendelkezik.


Az, hogy egy ember mit dolgozik, ismerkedéskor nyilvánvalóan felmerül, hiszen sokat elárul valakiről a munkája. Nem csak az anyagi helyzetét, hanem az érdeklődéséről, gondolkodásáról, életmódjáról is lehet valamilyen képet nyerni. Nyilván más a párkapcsolat mondjuk egy orvossal, mint egy targoncással és NEM CSAK anyagi értelemben. Az ember munkája képet ad az értékrendjéről, ambícióiról, érdeklődési köréről ÉS természetesen az anyagi helyzetéről is.


Kapaszkodjatok meg: ismerkedés során a férfiaknál is az első kérdések között szerepel, hogy az adott nő mivel foglalkozik.


Szerintem akit nem érdekel a másik munkája, azt maga az ember sem érdekli különösebben: vagy csak dugópartnert keres, akkor meg tökmindegy, hogy mi a foglalkozása; vagy annyira kétségbeesetten keres párt, hogy már mindegy, csak legyen valaki.

2017. jan. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Na ez érdekes. Akkor most én azt mondom, hogy egy targoncás vagyok 150k körül keresek havona és a hölgy aki nekem tetszik étteremvezetöként dolgozik 200k körüliért. A férfinek csak egy érettségije van, a hölgynek egy föiskolai diplomája is. Ilyen esetbe a férfi kösse fel magát?
2017. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Utolso, nem, de mindenesetre tudjad hol a helyed. Ez az uzenete a noknek minden esetben. Ezt probaljak itt magyarazgatni. Rajuk persze ez nem vonatkozik, mert ok olyan hapsit akarnak aki MINIMUM annyit keres mint ok ( erted, ez a beugro, hogy SZOBAALLJON veled) de persze a hatszor akkora vagyonu ferfi is opcio nekik, es az teljesen termeszetes szamukra. Ha ket ferfi udvarol nekik, es az egyik a targoncasjozsi, mondjuk atlagnal egyel jobb kulsovel, es kedves szemelyiseggel, es a helyi kozepvallalkozas tulajdonosa hasonlo kulso adottsagokkal, am nyers es kozonseges szemelyiseggel, minden esetben az utobbi lesz az, akit a csaj valasztani fog. Erted, te erezd szarul magad, ha esetleg olyan no tetszik, aki anyagilag jobban all, am ok 10bol 10szerolyan hapsira mozdulnak, aki naluk jobban all /de minimum vagyonosabb csaladbol jon)

Azt meg hozzafuznem, ha ezt te nem vagy hajlando felfogni, pedig a kiszemelted 'kedvesen'utalt mar ra, akkor a porba fog alazni. /hogy biztosan megertsd/ Ez van.

A 150k keresetet csak brutalis jokepuseggel es vagy lehengerlo szemelyiseggel tudod kompenzelni /bar teszem hozza, hogy ez is csak random szexre lenne elek, tartos temabol a nok nagyon nagy resze megpattanna toled/

Labjegxzetkent termeszetesen nem minden norol dumalok. Hanem tendenciakrol, ha tetszik tobbsegrol. Nem azert van manapsag annyi szingli ferfi es no mert a ferfiak sokat meloznak es nincs idejuk csaladot alapitani, hanem azert, mert a fiatal nok nagy resze NEMAKAR szoba sem allni /szerintuk/ olcsojanosokkal. Ahogy fentebb utaltam ra, van egy olyan elmelet manapsagh a nok 80 % a a ferfiak legmenobb 20% ara palyazik. Ez brutalisan sulyon tarsadalmi es nepessegbeli kovetkezmenyekkel jar. Ahogy latjuk manapsag is mindezt a szemunkkel

Szivesen

2017. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!