Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőkkel megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Germany1988 kérdése:

Hol lehet olyan nőkkel megismerkedni akik nem azt kérdezik rögtön hogy mennyi pénzed van vagy hol es mennyit dolgozol es keresel!?!?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék normális lányokkal csak még nem találtam ilyet,,,vagy akit találtam az meg foglalt volt,,,
2017. jan. 13. 00:36
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%
A 2-es írta az egyetlen használható választ: közép- és általános iskolában. Utána már minden nőnek az egyik legfontosabb szempontja a pénz, a kinézet mellett persze.
2017. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
95%
Sose kérdeztem rá a másik fizetésére, ezt mindenki (munkahelyek főleg) olyan államtitokként kezeli, mintha valami nagy katonai hadműveletről lenne szó. De erre nincs is szükség, hogy rákérdezzek, ha tudom, mi a munkája, akkor amúgy is kitalálhatom, na meg abból is, ahogyan él, hogy akkor most családalapításra alapanyag vagy sem. A munkájáról viszont nem (csak) ezért érdeklődöm, azért az egy teljesen valid kérdés, hogy az ember kíváncsi a másik ébren töltött napjának olyan jó 70%-ra. Érted, a hobbi az egy dolog, de a munkával foglalkozol nagyon sokat.
2017. jan. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
94%

Ahogy mondani szoktam: kínos kérdés nem létezik. Csak kínos válasz. ;)


Ezt a részét nem értem én sem, miért ne lehetne beszélgetni arról, hogy ki mit dolgozik, és mi a szakmája. A legtöbb pár esetében is mindennapi beszéd téma, hogy mi volt a munkahelyen, szóval nem árt olyan párt választani, akivel tudsz és lehet erről beszélni.


A mennyit dolgozol megint reális kérdés, mert ha mondjuk látástól mikulásig, és nincs egy szabad hétvégéd, a lány pedig szeretne hétvégenként néha elmenni kirándulni vagy barátokkal beülni valahová, akkor abból később úgyis csak a gond lesz.


Arra szerintem 100 nőből legfeljebb 1 kérdez rá, hogy mennyit keresel, az meg olyan is. Vele nem az ominózus kérdés miatt nem érdemes ismerkedni. ;)


A legtöbb emberről első ránézésre lehet tudni, hogy van-e pénze, hiába akar valami gazdagnak látszani, többnyire nem megy. Főleg akkor, ha márkátlan hamisítványokat aggat magára, de két mondat után tiszta sor, hogy a nyolc általános is 12 év alatt fejezte be. Tök felesleges megkérdezni, simán be lehet lőni, fillérre pontosan meg a kutyát nem érdekli.


Én nőként azt tapasztaltam, hogy azok számára kínos ez a kérdés, akik vagy jóval a végzettségük alatt tudtak csak elhelyezkedni, és szégyellik a munkájukat (tehát alapból elég frusztráltak), vagy azoknál, akik nem dolgoznak évek óta, és próbálják elkerülni ezt a témát.

Vagyis visszakanyarodtunk oda, hogy azért ne kérdezzen ilyet a nő, mert kínos a válasz.

2017. jan. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
45%
Ahogy a 9# is utalt rá, egy bizonyos kor felett a nők számára a társkeresés értelemszerűen egy kérdésre redukálódik: melyik az a férfi, aki az kívánt/elvárt életszinvonalat képes biztosítani számomra, szüléshez, gyerekneveléshez.
2017. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
95%

"egy kérdésre redukálódik: melyik az a férfi, aki az kívánt/elvárt életszinvonalat képes biztosítani számomra, szüléshez, gyerekneveléshez."


Ez csak részigazság. A nő is dolgozik, mikor nagyobb a gyerek, de amíg otthon van a kicsi babával, nagyon nem mindegy mennyiből élnek. Mit nem lehet ezen érteni kedves Urak?


Mindenki pénzből él, és a párom ne keressen fele annyit mint én, hanem minimum annyit. Ha jön a baba, egy kereset kiesik. Igen, apuka is mehet gyesre, de az első évet célszerű, ha anyuka van otthon, biológiai okokból.

2017. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
28%
Valószínűleg te pedig csak a külsőt nézed, ezért akadsz folyton ilyenekbe
2017. jan. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Sehol. Ritka mint a fehér holló, ugyanis ha nem kérdezi is, számít, hogy mit tudsz virítani. És nem, nem azért, mert a pénzre buknak. Hanem minden oylasmire buknak, ami erőt, presztizst, hatalmat, hovatovább agressziót (ami ugye a sikerhez elengedhetetlen)sugároz .

Itt egy fsza okosság erről (angolul) https://www.youtube.com/watch?v=UxpVwBzFAkw

2017. jan. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Mit nem lehet ezen érteni kedves Urak?"


16, szerintem a férfiak tökéletesen tisztában vannak ezzel. A kérdés inkább az, hogy a nők miért tagadják minduntalan, amikor teljesen evidens (az általad is sorolt okoból), hogy a pénz alapján választanak párt maguknak.

2017. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

#19:

NEM a pénz alapján elsődlegesen, de nem lényegtelen. Senki mellett nem lennék csak azért, mert pénze van, ha egyébként nem illek vele össze.

Mondjuk engem nem érint a téma, mert hozzám hasonló végezettségűek között keresek párt, ott meg adott a dolog.

2017. jan. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Tarskeresőn a második kérdés 99%,hogy mivel foglalkozol. Hiába vannak milliók a számládon, van hitelmentes házad, kocsid, ha azt írod otthon ülsz munka nélkül, már nem vagy érdekes!

A nők 99.9% százaléka az egzisztenciat nézi.

2017. jan. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!