Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet olyan nőkkel megisme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Germany1988 kérdése:

Hol lehet olyan nőkkel megismerkedni akik nem azt kérdezik rögtön hogy mennyi pénzed van vagy hol es mennyit dolgozol es keresel!?!?

Figyelt kérdés
Szívesen ismerkednék normális lányokkal csak még nem találtam ilyet,,,vagy akit találtam az meg foglalt volt,,,
2017. jan. 13. 00:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Én nem tudom,hogy most én élek egy párhuzamos univerzumban,vagy mi a helyzet, 21 éves vagyok,volt már megannyi barátnőm, viszont még ők akartak meghívni engem randikon is, én nem tudom,hogy most tényleg ennyire szerencsés vagyok,hogy ilyeneket fogok ki,vagy ti hazudtok nekem xDDD
2017. jan. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
40%
Gimnáziumban.
2017. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért, de szerintem a másik fél megismerésehez hozzà tartozik az is, hogy a munkája iránt érdeklődsz.. nem kell egyből hátsó szándékot feltételezni..
2017. jan. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Nos, a nick szerint 29 vagy.

Engem is érdekel, ki mit dolgozik, mert én mérnök vagyok és jól keresek, nem ismerkedem asztalossal pl. (bocsi, csak példa volt)

29 vagy. 20 évesen még nem számít, mert tanulsz, de azóta mit tettél le az asztalra?

2017. jan. 13. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
#1: 21 évesen még más, mert tanulsz, de később számít, és biztos lehet benne, nem fognak nők meghívni 10 év múlva, ha nincs normális munkád, szakmád, végzettséged. Mert lehet meglepő, de nekünk nőknek is van. És mi előtt jön a cunami, nem mindenkinek büfé szak.
2017. jan. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy mennyit keresel?
2017. jan. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
A munkahelyeden, pl. Ott ez ugye nem kérdés. Sok pár ismeri meg így egymást.
2017. jan. 13. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%
És a férfiak mikor értik meg, hogy amikor a nők ismerkednek, nem dugócimbit keresnek, hanem egy társat, akivel családot alapíthatnak? És a családhoz bizony nem árt, ha a kedves párom nem egy léhűtő senki, és keres legalább annyit, mint én. Igen, biztonságra vágyunk. Anyagilag is. Miért probléma, hogy életképes férfiakra van szükségünk?
2017. jan. 13. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Konkrétan sose kérdeztem rá senki fizetésére ismerkedésnél nem ez volt a fõ szempont.

De fura a fogorvosom minden alkalommal kikérdez errõl s egyre drágább.:'D

2017. jan. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%
38 vagyok, de még soha egy nő nem kérdezte meg mennyit keresek. A hol dolgozol kérdés, pedig teljesen normális egy ismerkedés esetén.
2017. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!