Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan nőcsábászokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan nőcsábászokkal megismerkedni, beszélgetni, akik anyagilag nem állnak túl jól?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék megtanulni csajozni, de a legközelebbi lehetőség a PUA lenne, ahol 50-100 ezret kéne befizetni ilyen alap "képzésekre". Akinek ennyi pénze van ilyen célra az nem túl szegény.


Nem vagyok éhenkórász, ne értsetek félre, de itt azt hirdetik, hogy a csajozáshoz nem kell pénz. Én ezt úgy értelmezem, hogy a szüleimmel élek és keresek havi 80-120 ezer forintot, akkor ezen a szinten már bennem van a hiba, ha nem vagyok népszerű a nők körében és én rontok el valamit.



2017. jan. 5. 18:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Az egész PUA egy nagy átverés. Igazából csak annyi, hogy néhányan előadásokat tartanak, ami arról szól, hogy hazudoznak a saját nemlétező sikereikről, amit persze semmivel sem bizonyítanak, csak mondják. Továbbá a szokásos duma, hogy legyél ilyen meg olyan alfa hím, meg domináns meg anyám kínja, tehát süket duma. Azért járnak el, és fizetik ki sokan ezt a pénzt PUA előadásokért, mert egész egyszerűen nincsenek barátaik, nincsen szociális körül és szeretnének tartozni valami közösséghez. Olyan ez, akárcsak bármilyen hobbi szakkör vagy ezotéria suli vagy ehhez hasonlók, értelme semmi, de lekötik az egyén "szabad elektronjait", nem érzi magát annyira elizoláltnak a társadalomtól.
2017. jan. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Menj el egy éjszakai szórakozóhelyre, keresd meg a nőcsábászokat, és hívd meg őket egy sörre!
2017. jan. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
53%

Ne legyetek már agymosottak emberek!


A csajozás nem egy olyan dolog amit meg kell tanulni. Az jön magától, és nem úgy kell tekintened minden lányra, hogy na most a barátnőd lesz. Beszélgettek, elhívod randira, ha nem akar, akkor mész tovább. Nem egy bonyolult dolog. De a jelekből észre lehet venni, hogy érdekli-e a lányt a társaságot, szóval ne nyomult annyira.


Amúgy is mi ez a PUA? Az életben nem hallottam róla, de szerintem jobb is. Ne hagyjátok magatokat befolyásolni, mert abból csak baj lesz, én már csak tudom...Ráadásul te pénzt adnál ezért? Többet érne ennél, ha pár hónapra befizetnél valamelyik társkeresőre 2-3 hónapra? Meg vagy huzatva 100 ezret erre elkölteni?


Gondolkozz már egy kicsit és ezt mindenkinek mondom: a csajozáshoz nem kell pénz, nem kell "menőnek" lenned (feltéve, ha nem vagy 16 év alatti). Felejtsétek el ezt a hülyeséget + az sem igaz, hogy ha (pillanatnyilag !) szüleiddel élsz az gondot okozna egy rendes, normális életfelfogású lánynál. A többit meg kerüld el...


24F

2017. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Bocs skacok de lehidalok... Tartanak eloadast arrol,hogy kell csajozni? Isten biznyon megnezek egyet...

Cukorborsok ha nektek ehhez szeminarium kell reg baj van..

2017. jan. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

Sok hozzàértõ,kívàncsi vagyok ti milyen nõket szedtek fel,gondolom nem a full csinos,kalibràlt nõket.

Àtlagos vagy àtlag alatti nõt felszedni nem tudomàny azoknak mindegy.

Amúgy tudom javasolni kérdezõ a következôket:

-RSD Blueprint

-John Cooper Social Heartist

-Mystery nõcsàbàsz valósàgahowja

-Kommunikàciós tréningek

-Görög Àdàm Fókusz tréningje

-Önfejlesztô könyvek


Plusz nagyon fontos a külsõdet is rendbe kell tedd:

-Heti 4-5 edzés

-Új ruhatàr slim fit cuccokkal

-Tedd rendbe egzisztenciàd,hogy magadra tudj àldozni.


Hidd el én sokat foglalkozok fejlõdéssel,PUA-val is foglalkoztam.

A jó csajok àllandóan mosolyognak és keresik a tàrsasàgom,plusz àllàsinterjún is bértàrgyalàsnàl nagyon jól jön.

2017. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

3: Sokallod a 100 ezret? Ne mondd már, hogy ennél nem költesz többet csajozásra. Ne mondd már, hogy addig, amíg eljutsz vele a szexig, nem áldozol rájuk fejenként legalább 5-10 ezret.


Nem átmenetileg lakom a szüleimmel, hanem azért lakom a szüleimmel, mert nem vagyok olyan ostoba, hogy feleslegesen kifizessek havi 50-60 ezret egy főbérlőnek csak azért, hogy külön lakjak. Két hónap alatt megvan a PUA tanfolyam ára.


Rendes életfelfogású lány nálad mit jelent? Mert én amikor azt írom, hogy csajozás, arra gondolok, hogy nem feleségnek valót keresek, hanem olyan nőket, akikkel kiélvezhetem a fiatalságomat, de semmi komoly. Itt szerintem kifejezetten hátrány a rendes életfelfogás, mert az ilyen lányok viszont férjnek valót keresnek.

2017. jan. 5. 19:29
 7/25 anonim ***** válasza:

#4


Az a baj, hogy a mai világban már "nem elég" sok nőnek az amai régen, hogy randi néven beülnek egy kávézóba és elbeszélgetnek az élet dolgairól, filozófiáról, sportról, politikáról, normálisabb filmekről és sorozatokról (nem karátok közt - győzike - szulejmán szint) és anekdotáznak egy kicsit... :(


Sajnos.

2017. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%

Na, az 5ös személyében ismét akadt egy megmondóember -.-" #dabzs #dabzs

Kérdező, a PUA úgy ahogy van átverés, semmi másról nem szól, minthogy kicsalnak a hozzád hasonló reményvesztettekből egy csomó pénzt, elhitetik velük, hogy mekkora életcsászárok, és rosszabb esetben a tanfolyam végén még hátrébb lesznek fejlődésben, mint előtte.. arról nem is beszélve, hogy elég gyakran a PUA lefizet nőket, akiket elvileg neked kellene felszedned a "záró vizsgán", ezzel keltve benned magabiztosság érzetet.. persze, a valóságban azonban a legtöbb nő hányni tudna a sablon csajozós dumáktól, meg a nyomulós pasiktól.. szóval, szerintem hagynod kellene ezt az egész puás marhaságot, annyi más módon lehet önbizalmat nyerni..

2017. jan. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Miért utolsó neked mindegy alapon bàrkivel összeàllsz?

Piacgazdasàg van,amennyit nyújtasz olyan pàrt fogsz kapni,ennyi.

2017. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

7-esnek ment ez.

8-as igen tapasztalat,mert sok olyan csaj jött az àgyamba aki közben egy sràccal randizott màr 3-szor én meg randi nélkül mentem fel hozzà.Rengeteg ilyen volt.

2017. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!