Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol tudnék olyan nőcsábászokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék olyan nőcsábászokkal megismerkedni, beszélgetni, akik anyagilag nem állnak túl jól?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretnék megtanulni csajozni, de a legközelebbi lehetőség a PUA lenne, ahol 50-100 ezret kéne befizetni ilyen alap "képzésekre". Akinek ennyi pénze van ilyen célra az nem túl szegény.


Nem vagyok éhenkórász, ne értsetek félre, de itt azt hirdetik, hogy a csajozáshoz nem kell pénz. Én ezt úgy értelmezem, hogy a szüleimmel élek és keresek havi 80-120 ezer forintot, akkor ezen a szinten már bennem van a hiba, ha nem vagyok népszerű a nők körében és én rontok el valamit.



2017. jan. 5. 18:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#8


Például? Sport nem ér, mert az inkább elszigeteli az embereket igaz csoportban, de egy focibúza a végére semmi mást nem tud csinálni csak hősködni a "nyóúcvakettedik percbe mijjent fejeeeettem" stílusban. Inkább önimádó szarok lesznek semmint magabitosak.


Legalábbis anno a suliban ilyenek voltak a "nagy focisok". Kb. a többi focison kívül mindenki rühellte őket. És nem irigységből.

2017. jan. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%

Akkor nézd meg Dzsudzsàk Balàzst,Christiano Ronaldot.

Vagy testépítôk közül Lazar Angelovt milyen nõk követik vagy nézd meg az izmos pasikat milyen nôkkel mozognak.

2017. jan. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

#10


Piacgazdaság? Ennek mi köze ehhez?


Én a #7 alatt nagyon nem ilyesmire gondoltam, hanem a sima randik világára. Régen olyanok voltak mint amiket írtam #7 alatt. Most már ez "túl kevés" állítólag.


Akkor viszont mi kellene? Nem jó a régi, nem jó a PUA (az tényleg nem amúgy), nem jó az erőltetett, nem jó ha nem veszi komolyan a fickó, nem jó ha poénkodik végig, nem jó ha okoskodik, nem jó nem jó nem jó... Akkor mégis mi a jó?

2017. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

#12


Milliárdos mindkettő (de legalábbis Ronaldo biztos). Igazából a mellettük lépdelő nő inkább dísznek van, nem azért mert olyan jól elvannak meg a szerelem...


Ahogy ő sem Rondaldo belső szépsége miatt van vele... (Bár a külső miatt sem - külsőre a helyi tini cigányokra emlékeztet)

2017. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

A tàrskeresés is húspiac lett,mint egy àllàsinterjú.

Mit tudsz felmutatni,milyen vonzó tulajdonsàgaid vannak,mitôl vagy az akit a nõ akarjon.

Erre gondoltam piacgazdasàg alatt.

Külsô és belsô jàtékod toppon kell lennie.

2017. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

#15


Akkor ez oda-vissza kellene hogy működjön... Vagyis a nőnek is fel kell mutatnia pár jó dolgot - és nem külsőleg csak.


Viszont ha igazad van akkor a világ megérdemelné már azt a vidám atomcsapást ami kiírtaná ezt az eltorzult fajt.

2017. jan. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
36%
Ez olyan 16-os,hogy te összejössz egy cigànnyal mondjuk aki nem jön be vagy neked lyuk lyuk?
2017. jan. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

16: Oda-vissza azért nem működik, mert mindig lesznek olyan férfiak, akik ingyen is meghúznák a kangörcsük miatt még Falusi Mariannt, Lang Györgyit vagy Suzanne Boylet is, esetleg még ők vinnének fel egy üveg vörösbort a dugós "randira".


Ezért vannak elkapatva a nők, ezért tartják magukat sokra, mert még a legcsúnyább nő is talál magának

- szexre vállalhatóan jó pasit

- párkapcsolatra lúzer kis palotapincsit.


Az ügyes nő pedig ezt a kettőt kombinálja. Egy nagyon csúnya nő össze fog jönni egy ilyen informatikussal, aki majd elhalmozza őt virágokkal, vacsorákkal és mindennel: [link]


És Tinderen lehet, hogy fél óra helyett szüksége lesz 3-4 napra is, meg VIP tagságra, de végül horogra fog akadni egy sportos külsejű, jóképű srác, aki jól megdöngeti őt, akár ingyen is.


Ha a férfiak nem lennének ennyire lúzer palotapincsik, lenne bennük tartás, akkor a nők nem lennének ennyire elszállva maguktól és örülnének egy kis figyelemnek, kedvességnek is.

2017. jan. 5. 20:04
 19/25 anonim ***** válasza:

#17


Látom mesteri címed van hasbarából, de azért próbáljuk meg.


Nem, nem erről van szó. Simán csak undorító az a faj ami mindent így fog fel mint amit írtál... Komolyan ekkora a torzulás? Manapság nincsenek már szerelmek, igazi egymásra találások, izgalmas várakozás randi előtt, hanem csakis a "piacgazdaság" meg "ár-érték elemzés meg ilyen baromságok?


Nagyon remélem hogy tévedsz. Bár elnézve a nyugati kultúrák folyamatos (méh) lassú lecsúszását...

2017. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
De okosak vagytok édes jó Istenem. Hát sok sikert a csajozáshoz, nekem minőségi nő kell, és ezt most nem a külsőre értem. Ennyire felszínesek vagytok, akkor csináljátok. :)
2017. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!