Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyen van egy cuki szemcsis csaj, és szeretnék vele megismerkedni, de nem tudom hogy közeledjek. Vélemény?

Figyelt kérdés

Mivel másik részen dolgozik mint én, ezért csak bemenetelkor látom (ha nagy mázlim van), és csak futópillanatokra.

A legutóbb 2mpre a szemembe nézett, miközben elsétált mellettem.

Szerintetek nyomulàsnak számítana, ha leszólítanám az ilyen futópillanatokban? Esetleg elkérném az fbjét?


2016. okt. 31. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen. 12 évesen még a tanuláson járjon az eszed.
2016. okt. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nők általában értékelik a tökösséget (más kérdés, hogy ha nem jössz be nekik, akkor időnként ordenáré módon visszautasítanak), és ha nem lépsz semmit, akkor soha nem tudod meg, hogy van-e nála esélyed. A fb ratyi, inkább mosolyogj rá a csajra, köszönj neki, és próbálj beszélgetni vele, bókolni, és a számát kérd el, ne a fb-ját, ha megadja, akkor hívd fel, és szervezz meg egy randit.
2016. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi második. Amúgy én is ezt terveztem (jó, fbvel, de a teló tényleg menőbb), csak mondta egy csaj ismim h ne nyomuljak rá nagyon, mert lehet hogy megijesztem vagy ilyesmi, és összezavart...:/

Egyébként ő az egyetlen csaj, aki külsőre megfogott annyira, hogy egésznap csak gyönyörködnék benne.:D

Mellesleg sosem szólítottam még csajt le, szóval tuti elb*szom a dolgot.

Csak olyan "fura" lenne a folyosó közepén nekiesni, hogy "szia mizu", amikor eddig nem is beszéltem vele, plusz körülöttünk ide-oda áramlanak az emberek.. Na de próba cseresznye:D

2016. okt. 31. 23:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Munkahelyeden.... a szókincsed meg mint egy 15 éves ribié.

Ha egy kicsit komoly is a csaj, elhajt a vérbe :)

2016. okt. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, elírtam.

Az oviban:D*

2016. okt. 31. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!