Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
 81/92 anonim ***** válasza:
88%
Elhiheted hogy egyáltalán nem érdekel mivel foglalkozol,de valamiről beszélni kell,így maradnak a közhelyes kérdések
2017. jan. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 Evus1999 válasza:
100%
Én is megszoktam kérdezni, hogy mivel foglalkozik. De egyszer sem azért, hogy kimatekozam a fizetése összegét. Azért szoktam megkérdezni mert érdrkel hogy mit csinál mikor épp nem beszélgetünk, miből állnak a napjai. Sőt ezt a kérdést eddig minden fiú feltette nekem is.
2017. jan. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:
100%
A másik: hogyan lehet kimatekozni egy fizetést? Ki az aki tudja, mennyit keres egy könyvelő, egy irodista, egy mérnök vagy mit tudom én? Hiszen még az a szó is hogy irodista, semmit nem jelent, attól függ hol dolgozol. Én abszolút nem tudom, ki mennyit keres, áruld már el kérdező, ha azt mondom, hogy jogi asszisztens vagyok egy ügyvédnél vagy tanár egy helyi iskolában, vagy titkárnő az émásznál mondjuk, te ezekből mit matekozol ki?
2017. jan. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 anonim ***** válasza:

# 83

azért nagyjából be lehet lőni. Egy kukás, utcaseprő, bolti eladó, stb. biztos nem keres 150 fölött, egy informatikus, mérnök, orvos meg biztos nem keres 200 alatt.

2017. jan. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 anonim ***** válasza:
85%

"egy informatikus, mérnök, orvos meg biztos nem keres 200 alatt."


Dehogynem...

2017. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam, hogy a kukások betyárosan jól keresnek. És a diplomás kezdő fizetés sem egy álom. Az öltözék sem jelent sokat, mert lehet rajta turkálós a márkás cucc. Igazából rohadtul nem lehet tudni és az emberek többségét nem is érdekli, ez az igazság
2017. jan. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:
100%

"Nem foglalkozok, hanem foglalkozom (mert ikes ige, mint a dolgozom, eszem, iszom stb.)"


És feltételes módban is így mondod? Pl. enném egy levest ennék helyett? Mert az ikes igének ez lenne a teljes ragozási sora, de valamiért ezért nem kardoskodnak az emberek.


Üdv: egy nyelvész

2017. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
86%

" 65-ös, itt lóg ki a lóláb : "Az, hogy szeretjük a munkánkat, nem jelenti, hogy akkor is csinálnánk, ha nem fizetnének" Tehát azért jársz be , mert fizetnek érte,a többi az meseszöveg píszíduma mellé. "



Engem érdekel a munkám, és akkor is csinálnám, ha nem fizetnének érte, de nem járnék be. Értsd: minden munkának van hátránya, mondjuk egy hülye kolléga vagy akármi, de ha csak úgy otthon csinálhatnám ugyanezt, csinálnám ingyen.


Azon kívül meg én nem érzem ellentmondásnak. Miért ne szeretnénk azt, ami kötelező? iksolába se járna a legtöbb gyerek,ha nem lenne muszáj, de sok gyerek szeret úgy egyébként iskolába járni. Harcolj a gondolattal.

2017. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
86%

"Mert ugye a nőnek ,ha unottan lárvapofával egész nap fészbukkozó butikeladó is, akad 10 udvarlója aki letojja hogy nem keres csak 80 ezret."



Ez a férfiakról mond el valamit, nem a nőkről. Ha ez így van, a férfiak a hülyék. Amúgy meg hogy beszélsz a nőkről? Miért akarsz akkor nőt? Nyilván mert dugni meg kéne valakivel. és ne mondd, hogy komoly kapcsolatot keresel. Aki így beszél a másik nemről, mégis randizik, az csak a másik testéért maradna a kapcsolatban.

2017. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
76%
Én amúgy bemennék a munkahelyemre akkor is, ha megkapnám a havi 200 ezret így is. Mert ha nem teszed, a legjobb módja, hogy belefordulj az unalomba, elhülyülj. Sok nyugdíjas is ebbe hal bele. Elmegy nyugdíjba, aztán elzsémbesedik, mert nincs mit csinálnia. Munka hősének nevezted a másikat, aki ilyet írt, de szerintem igaza van, és nem is bírom az ilyen érdektelen embereket, akik már a suliban is minden tantárgyat utálnak, aztán utálják a munkát és mindent, és inkább csak tétlenek lennének és lusták.
2017. jan. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!