Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
12%
Mert "matematikusok". Mennyi az annyi.... Ez számít kishaver!
2016. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 anonim ***** válasza:
6%

Mert nincs pénzed.


Ha a nőnek van, akkor csak nyersz vele, ha nincs, akkor ugyanúgy álltok.


Amennyiben mégis van pénzed, még nem találkoztál olyannal, aki csak azért van veled, borzasztó szerencsés vagy.

2016. dec. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/92 anonim ***** válasza:
95%

De mégis mi a francot kérdezzen? Komolyan ti már olyan üldözési mániások vagytok azzal kapcsolatban, hogy minden nő a pénzre megy, hogy vicc.

Nem kérdezhetik meg, hogy mivel foglalkozol, mert akkor számol, hogy mennyi a kereseted. Nem kérdezheti meg, hogy mi a végzettséged, mert akkor is számol. Nem kérdezheti meg, hogy hol laksz, mert akkor meg arra kíváncsi, hogy panel, vagy palota. Nem kérdezheti meg, hogy mi a hobbid, mert ha sokba kerülő hobbid van, akkor számol. Nem várhatja el, hogy meghívd egy 550 forintos kávéra, mert akkor már pénzéhes.

Most komolyan, akkor mit kérdezzen? Milyen volt a napod? Húha, ott sok minden kiderülhet, és rájöhet, hogy vettél magadnak ma egy fornettit, szóval biztos gazdag vagy.

Nem így kéne hozzáállni. Meg akarnak ismerni egy randin, amihez közrejátszik az a kérdés is, hogy mi a foglalkozásod. Nem kell ennyire túlparázni. Persze, vannak pénzéhes nők, akik csak le akarnak húzni, én is futottam már bele ilyenbe, de nem kell általánosítani, mert ha mindenbe ilyet láttok bele, akkor a normális lányokat is elüldözitek.. 23/F

2016. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 anonim ***** válasza:
7%
3as látod, legaláb matekból jók voltak :D
2016. dec. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/92 anonim ***** válasza:
93%
Mert én is dolgozom, és szívesebben beszélgetek erről, mint hogy milyen szép a szemem...
2016. dec. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
94%

#3

Vegre egy normalisan gondolkodo fiatal fiu!

Tenyleg paranoiasak a ferfiak. Igaz, biztos vannak sajnos penzehes nok, de nem akarom elhinni, hogy a nok nagy reszet a boldog kapcsolat helyett a penz motivalna. Szerintem sok esetben remeket lattok. Normalis no nem adna el a lelket es a testet penzert.

2016. dec. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
26%

Elmondom egy ravasz nő már csak a bemutkakozásnál megszerez minden infót a vagyoni helyzetedről. Van ilyen ismerősöm. A rajtad lévő göncökből megmondja hogy divathuszár vagy gazdag vagy. A neved alapján meg rád keres a neten...

Szóval én a helyedben be sumtatkoznék csak fél óráig elbeszélgetnék trónok harcáról. És persze kínai melegítőbe jelennék meg. Ennél tuttibb tippet nem tudok adni ;-)

2016. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

Hát.. szerintem nem paranoia.. Elég sokadik alkalom után nekem már kezd nagyon zavaró lenni. Amúgy van elég jó munkám, tanácsadó vagyok egy cégnél, de szerintem az már kissé lekezelőnek számít, ha a 2. vagy 3. mondatban már egyből a munkámról kezd el kérdezni. Tisztára olyan érzés mintha valami állásinterjún lennék..:)


Sokkal szimpatikusabb lenne számomra, ha magamról kérdezne inkább, hogy milyen ember vagyok, milyen a személyiségem, miket szeretek csinálni, stb. Nekem úgy tűnik, hogy legtöbbször azért sorolják a foglalkozás kérdést annyira előre előre a nők, mert az alapján döntik el, hogy akarnak-e tovább ismerkedni vagy sem és ez nem igazán van így rendjén szerintem..

2016. dec. 30. 09:30
 9/92 anonim ***** válasza:
93%
Mert ez is az életed része!? Kíváncsi, mivel töltöd az időd! Ha a hobbidat is megkérdezi, mit feltételezel róla ?
2016. dec. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
92%

Na akkor hozok egy kis világosságot.

Egyrészt, amit írtak - dolgozó emberek vagyunk (valószínűleg). A munkád sokat elárul rólad, a végzettségedről. Ha becsmérlően, undorodva beszélsz a mundkádról és a munkatársaidról már első alkalommal, sokat levon a nő. Pl. volt egyszer randim ahol erről beszélgettünk és a srácról kiderült hogy egy agresszív, szadista állat.

Ugyanezt te is csinálhatod visszafele. A lányról is sokat elmond az első randin, mit mesél erről, és nem veszik rossz néven (egyébként ha nem erről, akkor miről beszéltek?)


Másrészt - a nőknek, még azoknak is, akik NEM pénzéhesek, számít a stabilitás.

Hagyjuk már a rohadt nagy képmutatást - sok hímnemű itt is azért "picsog" mert nem akar aranyásót - aki az összes pénzét elveszi tőle és gatyamadzagja nem marad. A normális nők UGYANEZT szeretnék.

Egy férfit, aki biztonságot jelenthet, érzelmileg ÉS anyagilag. Akinek vannak céljai (nem feltétlen hatalmasok, de előremutatók), akivel lehet tervezni. Mert, az evolúció még mindig azt játszatja velünk, hogy "fel tudja-e majd nevelni a gyerekeket".

És persze, itthon a nők mennek el GYESre, ezért sem mindegy ez a kérdés, nagyon nem.

Természetesen a nőnek is bele kell tennie a magáét - sokaknak ez nem egyértelmű. De nem mindenkinek!


Másrészről, ne jöjjön itt nekem senki a hülye dumával hogy nem érdekli ha a nő keres többet. Ment már tönkre kapcsolatom emiatt, 1.5x többet kerestem, a srác egója nem bírta, akármennyit és akármennyire türelmesen beszéltünk róla. Azóta hasonlóan ambíciózus és hasonló keresetű embereket céloztam meg. Ettől nem vagyok aranyásó....

2016. dec. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!