Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
 11/92 anonim ***** válasza:
16%
Én azt szoktam mondani vállalkozó vagyok, ha cigányoknak bejön, nekem is.
2016. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/92 anonim ***** válasza:
8%

Legutóbbi nőcske nem is kertelt hanem a "mennyit keresel havonta" kérdéssel kezdte és nem diszkóban volt és nem volt qrvásan öltözve mielőtt azzal jönne bárki hogy látszott rajta.Nem látszik..de a "milyen kocsid van" is tipikusan mindennapos(persze nem azért kérdi nyilván márkafanatikus és szeretne egy oldtimer opelben ülni)


Az előtte lévő 5 másik, legalább várt az első meghívásig,és csak utána érdeklődött a pénzügyekről. Szóval nem reprezentatív felmérés szerint 6ból 6 pénzéhes.

2016. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/92 anonim ***** válasza:
89%

"Sokkal szimpatikusabb lenne számomra, ha magamról kérdezne inkább, hogy milyen ember vagyok, milyen a személyiségem, miket szeretek csinálni, stb." - Ezzel tudod, mi a baj? Az emberek ritkán látják reálisan magukat. Az, hogy milyen ember vagy, a viselkedésedből, a beszédedből derül ki, mihez hogyan állsz. Pl. ebből a kérdésből is le lehet szűrni pár dolgot, túlkomplikálós vagy. Miért nem akarsz a munkádról beszélni? Szégyelled? Nem olyat csinálsz, amit szeretsz, nem fizet eléggé? Hogy állsz a váltás gondolatához? Vagy éppen túl magasan vagy a ranglétrán, és attól félsz, hogy kihasználnak?

Már ez rengeteget elmond rólad.

2016. dec. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/92 anonim ***** válasza:
9%

komolyan ilyen naivak vagytok paran ?

Az egesz matematika. Meg feltételezi ha vidéki mezőgazdász vagy akkor szegény és buta, ha ügyvéd akkor gazdag és okos.

Szóval nem igazán csak a pénz de nagyon benne van, hanem vannak szakmák amilyen párt nem szeretne a másik magának.

Pl kőművessel ki szeretne együtt élni ? 3-4x annyit keres mint egy könyvelő, de ő csak egy kőműves..

2016. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/92 anonim ***** válasza:
91%

Hat kerdezhetne az elozo kapcsolataidrol - fura lenne.

Szuleidrol - milyen mar?

Gyerekkorodrol - meg furabb.

Barataidrol, hobbidrol kezdezhet, de errol kb 10 percet lehet beszelni. Es utana? Filmek? Konyvek? Jo meg fel ora. Aztan az iskolarol... oppardon, az nem jo, ne kerdezzen iskolai vegzettsegrol, mert akkor az anyagi helyzeted erdekli... Pff, nem lennek manapsag fiatal no :(

2016. dec. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/92 A kérdező kommentje:
#11-es igazad van. Mostanában már én is azt szoktam válaszolni, hogy vállakozó vagyok, ami részben igaz is, mert saját Bt.-vel külsősként dolgozom. Úgyhogy ha annyi nem elég neki, hogy vállalkozó vagyok és tovább faggatózik, akkor igyekszem rövidre zárni vele a beszélgetést.:)
2016. dec. 30. 09:38
 17/92 anonim ***** válasza:
90%
14-es ,az összes kőműves ismerősömnek van családja,szóval az elméleted bukott :D Bár lehet úgy ismerkedtek hogy ők könyvelők..
2016. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/92 anonim ***** válasza:
86%
Jaj, az iskolazottsag es az esz nincs egyenes aranyban, fizikailag faj, mikor ilyen megnyilvanulast hallok. Nem magam miatt mondom, iskolazott vagyok, de tapasztalatom szerint az esznek es a tanultsagnak az egvilagon semmi koze egymashoz. Na jo, aki nagyon-nagyon buta, az nem tud meg 8 altalanost se elvegezni, en az atlagrol beszelek.
2016. dec. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/92 anonim ***** válasza:
87%
az ember idejének nagy részét átlagos esetben munkával tölti, azaz állandó téma, sokat lehet róla beszélni. az is lehet, hogy nem jut más az eszükbe. és tényleg nem teljesen mindegy, hogy hogy élsz. lelkesít-e a munkád, kijössz-e a többiekkel a munkahelyeden. vannak-e terveid, hogy válts, hogy jobbá tedd az életed.
2016. dec. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/92 anonim ***** válasza:
4%

#15


De ki a rák akar a munkáról beszèlni a szabadidejèben??? Senki. Örül a többsèg, ha èpp nem kell bentlenni...

2016. dec. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!