Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
 61/92 anonim ***** válasza:
92%

Ez egy átlagos kérdés, nem tök mindegy hányadik a sorban?


Az ismerkedésnek ugyanúgy a része, mint az ha a nevedet és az életkorodat kérdezi.


Ha ennyire zavar, akkor ne válaszolj rá azonnal!

2016. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/92 anonim ***** válasza:
89%
Azért lássuk be az is furcsa lenne ha vki nagyban titkolózik a munkáját tekintve. Nem kell részletesen kifejteni. Nagy vonalakban elmondja az ember és kész. Nem kell túl komplikálni azt amit felesleges.
2016. dec. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 anonim ***** válasza:
5%

Annyira álszent itt mindenki. Aki alkalmazásban van és szeret bejárni dolgozni elbaxni az idejét életét egy kötelező helyen kötelező tevékenységben azzal van a baj. Lehet jó pofát vágni hozzá ,lehet hazudni hogy jó dolog a szabadság hiánya ,de a pénzért dolgozik a legtöbb ember ,hogy legyen mit ennie meg tudjon venni dolgokat .


Ha nyerne a lottón,néhány milliárdot,akkor az összes jajdeszeretem a munkám típusú válaszoló azon nyomban kilépne és többet nem hajbókolna a főnöknek és nem jópofizna az áskálódó vipera kollégáknak,nem kelne korán és és zötyögne a redvás buszon vagy a dugóban minden nap a dolgozóba. A munka = kényszer. Hacsak nem ő a legfőbb főnöke valami cégnek és élvezi a hatalmat és hogy szemétkedhet a beosztottakkal nap mint nap és ez élteti.

2016. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/92 anonim ***** válasza:
90%
Egyetlen dolog van,amirol az elso randi elso percetol kezdve szivesen beszelnek a pasik, ez pedig a szex.
2016. dec. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 anonim ***** válasza:
79%
Hát, 63-as, én minden nap csak oda másfél órát utazom, de akár hiszed, akár nem, szeretek buszozni, akkor támadnak a legjobb ötleteim. Pihenni is szeretek, de nem keveslem a pihenőidőmet, mivel el tudom tölteni ügyesen, hasznosan. Az, hogy szeretjük a munkánkat, nem jelenti, hogy akkor is csinálnánk, ha nem fizetnének, de attól még igenis lehet kedvelni, mert nem csak a 2 véglet létezik. Én pl. enm nagyon szeretek nyaralni, nem érdekel az utazás, se külföld.
2016. dec. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/92 anonim ***** válasza:
65%

Nekem jelenleg 2 munkám van. Az egyik egy megbízás távmunkában, a másikban alkalmazott vagyok. A távmunka is úgy indult, hogy 4 évig alkalmazott voltam, aztán váltottunk erre. Alkalmazottként is szerettem, és távmunkában is szeretem csinálni, ehhez persze az is kellett, hogy jó legyen a közösség, és az ötleteimre vevők legyenek a vezetők, de ennél a cégnél minden adott volt, hogy jól érezzem ott magam, tehát nem éreztem nyűgnek azt sem, amikor be kellett járni.

Volt olyan munkám, amit utáltam, de nem véletlenül írok róla múlt időben. A jövő évet pedig új munkahelyen kezdem alkalmazottként, mert ahol mostanáig egy rövid időre alkalmazott voltam, onnan váltok.

Ha annyi pénzem lenne, hogy nem a pénzért kellene dolgozni, akkor is dolgoznék valamit, mert utálom a tétlenséget, csak akkor már nem kellene elvállalnom bármit, akkor már akár az összes hobbimat űzhetem munkaként. És mellesleg nem verném el a lottónyereményt, mert akkor abból is nagyon hamar ki lehetne fogyni, inkább befektetném, lekötném, vállalkozást indítanék, vagyis egy jó részét arra költeném el, hogy tartósan pénzt csináljak belőle, magamnak, és ha úgy adódik, akkor másoknak is azzal, hogy munkát adok nekik, és csak egy részét költeném el úgy, hogy az nem térülne vissza anyagi formában is.

2016. dec. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
13%

az eleje óta figyelem a topicot de nem jutottatok dűlőre.

Én kicsit az elejéhez kanyarodnék vissza, miért kell tudni a másik szakmáját ??

Azt olvastam hogy hó beszélgetés és örömmel beszél róla az jó.

Nekem van több szakterületem amihez értek. De 10 éve nem randiztam és nem is tervezem, de előtte azért nem kevés randim volt.. Soha nem volt téma a szakma, illetve ha felhozta egy sima válasszal intéztem el hogy egy ilyen olyan cégnél mindenes vagyok.

Ekkor nem kérdeztek semmit és igaz is volt végülis :)


De igyekeztem rövidre zárni, és nem tudom elképzelni hogy pl van informatikai szaktudásom meg munkám is ezért mondjuk informatikai előadást tartanék neki.


Egyszerűen én továbbra is úgy érzem ha nem is kimondottan matekolnak, de van egy elképzelése a másiknak hogy milyen embert szeretne maga mellé, és ezzel a szakmával ad neki egy pluszt vagy egy minuszt az ismerkedés közben.

És ez a plusz vagy minusz és a fizetés, illetve a létbiztonság között párhuzamot lehet vonni.

2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem izgi megtudni, mások mit dolgoznak, és az mit takar. Egy külföldi oldalon egy srác azt magyarázta, mit csinál, mint software engineer, és őt is lenyűgözte, hogy stylist vagyok.


Egyszerűen tudom, a barátaim mit csinálnak, nem érnek új ingerek. Egyszer összebarátkoztam egy lánnyal, aki óvónő volt, annyi kérdésem volt hozzá. :D


Aki ebben matekozást lát, hát én örülök, hogy fennakad a szűrőn. Ki akar kapcsolatot ilyen paranoiás emberekkel?

2016. dec. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 anonim ***** válasza:
3%

#68


Azért ha mondjuk valakit zsinórban 10-en koptatnak le azonnal mikor kiderül, hogy közepes munkája van.. hmmm

2016. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/92 anonim ***** válasza:
86%
Milyen az a közepes munka?
2016. dec. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!