Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
 31/92 anonim ***** válasza:
88%

23-as vagyok

Hú, most megvilágosodtam! Mondom is a férjemnek majd hogy váltsunk vágányt, mert ez így nem állapot, meg visszaadom az elmúlt 10 év emberekkel való munkámat és az összes pszichó végzettséget, na meg az összes évnyi randitapasztalatom :D


Tudod mit kérdező, toljad csak, toljad az életmódot, majd ha úgy adódik, egyszer meglátod, min kéne változtatni. De addig írj ki még nekünk pár vicces kérdést amire trollkodhatunk, pl hogy "A barátnőm miért akadt ki mert bekarikáztam neki a Tescos blokkon a saját költségeit és el akarom tőle kérni?? Lehet hogy egy aranyásó????" :)

2016. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/92 anonim ***** válasza:
78%
Nekem fogalmam sincs, hányadik randin hányadik kérdés, hogy ki mivel foglalkozik, és azt sem tudom hirtelen, hogy ki szokta először megkérdezni, én vagy a férfi. Mondjuk ritkán randizok, de ismerkedésnél ez biztos hamar előkerül, mint téma. Miért? Mert a munka életünk nagy részét kiteszi. Én is szeretek a munkámról beszélni, hiszen ebben élem ki a kreativitásomat, és bár szeretem a munkámat, szívesen előrébb lépnék most már, vannak terveim, céljaim. Úgy érzem, ez mindenképpen érdekes téma és szeretem hallgatni, hogy beszél valaki a munkájáról. Nekem sosem jutna eszembe abban vájkálni, ki mennyit keres, de ha azt látom hogy valaki nem ambiciózus vagy csak lustaságból reked meg egy olyan állásban ahol nem boldog, az számomra nem vonzó emberi tulajdonság. Lehet lepontozni, de szerintem abból, hogy beszél valaki a munka világáról,sokkal több következtetést levonok a személyiségéről mint abból, ő hogyan beszél magáról. Mindenki meg van győződve arról hogy ő rendes ember csupa belső értékkel, de ettől még nem biztos hogy ez így is van, majd én azt eldöntöm, nekem mi a véleményem róla. Azok alapján amit mesél az életéről, munkájáról, hobbijáról, exeiről stb. látom hogy összeillünk-e. Lehet kombinálni, de ha te csak aranyásókat vonzol be, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2016. dec. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 A kérdező kommentje:
#33-as ez majdnem úgy hangzott mint egy motivációs levél szövege.:D Lazíthatsz nyugi, most nem állásinterjún vagy.:)
2016. dec. 30. 10:17
 34/92 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, amint a jelenlegi munkahelyemre kerültem, el is kezdtem az álláskeresést, mert tudtam, hogy nem ott akarok leragadni, csak időszakosan átmeneti megoldásnak megfelelt. Hamarosan lett is időpontom állásinterjúra, a kollégáknak és a főnöknek meg semmi közük hozzá.
2016. dec. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 anonim ***** válasza:
80%

Én szeretek a munkámról beszélgetni. Kutató vagyok és szeretem levágni már az elején, hogy meg tudok-e majd bármit osztani a benti munkámról, meghallgat-e a másik? Ismerkedtem már olyannal, aki leintett egy mondat közepén. (Én meg csak pislogtam.) Az időbeosztás sem mindegy, nekem kampányszerűen időnként összegyűlik minden és bennt kell maradnom a laborban. A reakciókat mindig leszűrtem, de egy beszélgetésben nem kezdhetem azzal, hogy "mesélhetek a munkámról?" - nem, ehhez arra kell terelnem a témát és megkérdezem az övét. És igen, nagyon sokat elmond az illetőről az, hogy hogyan beszél róla, az életét egy "börtönben" tölti, vagy mosolyogva ér haza, még ha fáradt is. Eleve az is kérdés, mennyit dolgozik, mennyi szabadideje van, mikor van szabadideje, ... Nekem pl 46 nap szabadságom van. És nem nyáron kell kivennem, de oktatási időszakokban nehezebben tervezek vele. Ez fontos info.

Az előző pasim sajnos totál motiválatlan volt, az enciklopédiát felcsapva a lustaságnál szerintem az ő arca díszíti a margót. Utána olyan embert kerestem magam mellé, aki meghallgatja a munkahelyi dolgaimat, hozzám hasonló szinten motivált és folyamatosan előrébb és előrébb szeretne jutni. Megtaláltam. Szereti a munkáját. Az ismerkedés alatt nagyon sok időt kitöltött az erről szóló beszélgetés. És nem, nem keres sokat, "csak" a ksh átlagot.

2016. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/92 anonim ***** válasza:
83%
És mi van akkor ha én nem kérdezem meg a foglalkozásod? Csak elkezdek beszélni a sajátomról? Utána tátogsz mint a partravetett harcsa?
2016. dec. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:

"És mi van akkor ha én nem kérdezem meg a foglalkozásod? Csak elkezdek beszélni a sajátomról? Utána tátogsz mint a partravetett harcsa?"


Bevallom, ha csak a munkádról tudnál velem beszélgetni, akkor egy elég szegényes lelkületű embernek tartanálak, akinek nem sok öröme van a magánéletében és az életében sem úgy egyáltalán. De nem zavarna végül is, mert már az is pozitívum lenne nekem, ha nem az enyémet firtatnád.

2016. dec. 30. 10:38
 38/92 anonim ***** válasza:
79%
Igen, egy beszélgetéshez totál impotens idióta vagyok, aki megnémul és tátogni kezd, ha nem kérdeznek vissza. Valószínű. :D Köszönöm, hogy levontad a következtetést. A kérdésre válaszoltam, hogy nálam miért van benn a top kérdések között a munka. :) De ahogy a kérdést kirakó is írja fenn, ő nem kérdezi meg. :D Így járnék. :D
2016. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:
83%

Nekem van párom, de így is megkérdezem az embereket mivel foglalkoznak, mert érdekel. Aki szakács, attól megkérdezem mit szokott főzni, mit készít el szívesen, aki mérnök, attól megkérdeztem mit tervezett legutóbb, aki focista megkérdeztem mit kell teljesíteni elvárásként, ismerek szociális munkást, neki nagyon jó történetei vannak, ügyvédet is, tanárt... Engem érdekel mások mivel foglalkoznak, mert szerintem ez tök érdekes téma. Nem tudom miért olyan fura, hogy valaki megkérdezi.


Párom programozó és mindig meséli épp min dolgozik. Egyáltalán nem értem. De cuki ahogy mondja, szeretem hallgatni. :D

2016. dec. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, te miről akarsz beszélgetni egy totál idegennel, akiről azt sem tudod, hogy megbízhatsz-e benne, és nem fog visszaélni azzal, ha kitárulkozol előtte?

Én nem véletlenül kezdek általános témákkal, amilyen a munka is, a legbelsőbb érzéseimet és gondolataimat csak azokra bízom rá, akiket elég jól ismerek és tudom, hogy meg lehet bennük bízni, egy idegennek ezt a bizalmat idő kiérdemelni. Természetesen nem csak a munka a témám, de előkerül a beszélgetés elején, mert elég általános, nem annyira személyes, és életemnek jelentős részét teszi ki - és normális esetben ez egy korombeli felnőtt férfire is igaz.

2016. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!