Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedéskor a nőknek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedéskor a nőknek miért az majdnem a legelső kérdésük, hogy mivel foglalkozok?

Figyelt kérdés
Én fordítva sosem szoktam kérdezni egy nőtől sem, kivéve ha már huzamosabb ideje tart az ismerkedés. Nem igazán érdekel a foglalkozás, az századlagos tényező számomra egy nőnél.

2016. dec. 30. 09:00
 21/92 anonim ***** válasza:
78%
Nagybátyám kőműves, világéletében volt barátnője, legtöbbször egyetemen tanuló lányok...
2016. dec. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
94%

Én meg szoktam kérdezni a lányoktól, hogy mivel foglalkoznak, szeretik-e a munkájukat és hogy mit terveznek a jövőben ezen a téren. Napi 8 órát töltünk munkával, szerintem fontos tudni, érezni, hogy a másik fél hogyan éli meg a napnak ezt a részét.


28F

2016. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 anonim ***** válasza:
92%

"Sokkal szimpatikusabb lenne számomra, ha magamról kérdezne inkább, hogy milyen ember vagyok, milyen a személyiségem, miket szeretek csinálni, stb. Nekem úgy tűnik, hogy legtöbbször azért sorolják a foglalkozás kérdést annyira előre előre a nők, mert az alapján döntik el, hogy akarnak-e tovább ismerkedni vagy sem és ez nem igazán van így rendjén szerintem.."


Figyu, szerintem te most ne randizz ha ilyeneken kiakadsz. Előbb rakd magadban helyre, miért meg nem bocsátható bűn szerinted egy alapvető, udvarias kérdés.


Ad1, idegenek vagytok. Nem fog lelki mélységekre lemenni és önismereti kurzust tartani veled. Lehet nem is tetszel neki és fullra nem érdekled őt, csak udvariasságból elcseveg. Lehet ezt az attitűdöt átviszed a való életbe is és senkinek nincs kedve veled mélyebben eltársalogni.

Másrészről én a világból kifutnék ha első 10 percben valaki megkérdezné, milyen ember vagyok. Mi ez, pszichoanalízis?? Majd levágod Te, milyen vagyok SZERINTED mert a randin tökmindegy, én mit gondolok magamról ha a másiknak nem vagyok szimpi.


Ad2 - a nő intuitív lény. Hidd el, ha bármiről, munkáról, hobbiról, a műtrágyázás fontosságáról beszélsz hosszabban, le fogja vágni, milyen ember vagy.


Ad3 - így megtudja hogy egy tunya, lusta, nyavalygós lúzer vagy-e, vagy egy férfi, akinek van ambíciója és reális életlátása.


De ahogy mondtam, szerintem ezt te hanyagold és önismereti körbe menj inkább ha ennyire böki a csőröd.

2016. dec. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/92 anonim ***** válasza:
91%

Mesélek valamit, jó?

Én egyedül élek, egyedül tartom el magam saját lakásban. Megvan az, hogy mennyi a kiadásom, amiből nem adhatok lejjebb, ezt mindenképpen fedeznem kell. Jelenleg távmunkában bedolgozok az egyik volt munkáltatómnak, és mellette van egy fix munkám, ami nem annyira jó. Én innen mindenképpen váltani akarok, mert egyrészt többre vagyok képes, másrészt mindenképpen ki kell pótolni ezt a munkabért. Ha nem lenne a távmunkám, el sem vállaltam volna, mert annyira keveset fizet, de ideiglenesen jó. Ha minden jól megy, a váltás nem is lesz olyan sokára.

Vannak kollégáim az aktuális munkahelyen, vannak olyanok, akik úgy gondolkodnak, mint én, hogy ha adódik jobb, akkor váltanak, vagy esetleg stabil párkapcsolatuk van, és ketten közösen keresnek annyit, amennyi elég. De! Van olyan kollégám, aki már 3 éve meg van elégedve a jelenlegi helyzetével úgy, hogy fiatal, és a szüleivel él, hosszú távra tervez ebben a munkakörben, esze ágában sincs előrébb lépni, váltani. A szülei nem fognak örökké élni, mi lesz vele, ha netán egyedül marad? Oké, összehúzhatja a nadrágszíjat, és élhet szűkösebben, de semmi ambíciója nincs, hogy egy olyan munkakörből, ami nem fizet annyit, hogy egy ember önálló megélhetését biztosítsa, továbblépjen, vagy keressen mellé valami kiegészítő tevékenységet. Nekem ez visszatetsző, nem az, amit dolgozik, hanem a hozzáállás, hogy nem törekszik arra, hogy önállóan is képes legyen eltartani magát.

Egy másik kollégám azon csodálkozik, hogy a gyereke tovább akar tanulni, miközben szerinte elég lenne, ha egy kettessel bukdácsolna végig az iskolán, mert neki is elég volt, és így is férjhez ment, csak a gyereke ezek szerint többre/másra vágyik.

Nézd, elég baj az, hogy vannak olyan munkakörök, amik nem biztosítják az önálló megélhetést anyagilag, de ha már így van, akkor aki az ilyeneket végállomásnak tekinti, és nem törekszik arra, hogy továbblépjen vagy kipótolja plusz munkával, azok hozzám képest valahol megrekedtek és az ilyenekkel nem vagyunk egymáshoz valók, emberileg elfogadom az ő döntésüket, de nekem az ilyen ember nem társam.

2016. dec. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 A kérdező kommentje:

#23-as, hát elég fura dolgok jöttek ki belőled, de azért Hadd jegyezzem meg, hogy szerintem nagyon rossz vágányon vagy..:)


Tudod, igazából nem is csak az zavar, hogy megkérdezik, hanem ahogyan kérdezi és mivel többnyire megérzem, hogy mi céllal teszi. Ami azt illeti én is eléggé intuitív lény vagyok és már a hanglejtésből is levágom, hogy van-e mögöttes szándéka vagy sem..

2016. dec. 30. 09:52
 26/92 anonim ***** válasza:
87%
En szemely szerint azert szoktam megkerdezni, mert erdekel hogy szereti-e amit csinal vagy "belekenyszerul", ez nagyon sok mindent elmond az emberekrol es nekem pl nem volna kedvem se energiam valaki olyannal ismerkedni aki aztan allandoan arrol beszel hogy hohy utalja a munkajat, a fonoket, a kollegait, az ugyfeleit.... fataszto. Hat ezert :)
2016. dec. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 A kérdező kommentje:
#27-es és ha tegyük fel nem szereti a munkáját, de nincs neki jelenleg jobbra lehetősége, akkor már kapásból felejtős is neked? Mert azért valljuk be, az emberek többsége nem csak az álom munkát vállalja be, hanem gyakran örülni lehet manapság, ha egyáltalán viszonylag jó munkája lehet. Te nem így látod?
2016. dec. 30. 09:59
 28/92 anonim ***** válasza:
87%

Számomra ez már kezd beteges lennie komolyan. Attól, hogy valaki megkérdezi mivel foglalkozol még nem jelenti azt, hogy a pénzedre utazik, hanem azért kérdi mert ténylegesen érdekli, érdekled őt.

Attól, hogy bele futottál ócska nőcskékbe még nem kell általánosítani!

És ez fordítva is igaz. Attól, hogy egy lány belefutott már idióta pasiba nem jelenti azt, hogy a többi is ilyen.


Ha valakit zavarnak az ilyen kérdések akkor inkább ne ismerkedjen. Vagy előtte fektesse le a "szabályt", hogy csak időjárásról stb lehet beszélni. Komolyan ez kész vicc!

2016. dec. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 anonim ***** válasza:
12%
Az emberek 90%-a gyűlöli a melóját és azonnal kilépne ha megnyerné a lottó 5-öst,van aki még jól el is verné előtte a főnököt :D Akkor miről beszélünk?Hazudjuk azt a leendő párunknak ,hogy jajdejó hétfő ,újra mehetek dolgozni,csakhogy az elégedett legyen velünk?
2016. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/92 anonim ***** válasza:
79%
"Szép időnk van, nem? És azok az évszázados tölgyek..."
2016. dec. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!