Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi szerintetek első ránézésre jó eséllyel indul a társkeresésben jobb nőknél? Lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Amerikai Youtube celeb, nem én vagyok, szóval nyugodtan csak őszintén.


2016. dec. 21. 21:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Nem rossz, ha próbálkozna nálam, nem hinném, hogy visszautasítanám, viszont kicsit öregnek tűnik hozzám képest.
2016. dec. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
23%

Eddig nem hittem el itt gyakorin, hogy a nőknek az öntelt alfahímek tetszenek, de az itteni válaszok alapján most már elhiszem.... Ez siralmas.

L

2016. dec. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem öntelt a videói alapján, inkább laza és jófej, szóval emberismeretre gyúrj még egy kicsit előítéletek helyett. :D
2016. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

#43

Elolvastad a kérdést? "első ránézésre" volt a kérdés.

Természetesen lehetséges, hogy amúgy jó fej, meg minden, de a kérdésben nem arról volt szó, hogy ha már x ideje ismered, és belsőre tök jó fej, akkor úgy bejönne-e külsőre. Az volt a kérdés, hogy első blikkre milyennek tűnik.

2016. dec. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

Nem tartom különösebben jóképűnek, de taszítónak sem. Meghallgatnám a mondanivalóját és ha normális, akkor adnék neki esélyt.


Akik meg azt írják, hogy öntelt, meg macsó, meg hasonlók, azok mégis honnan tudják ezt ránézésre? Attól hogy gyúrni jár, még nem lesz mindenki öntelt. Az meg ahogy pózol szintén nem mérvadó, hiszen ez egy stúdiófotó, ahol a fotós folyton mondja, hogy "erre fordulj, ide nézz, emeld meg az állad". Körülbelül annyira lehet leolvasni a személyiségét, mint egy esküvői fotóról, semennyire.

2016. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem studio fotó hanem ő lőtte magáról, mert szerintem az az elsütő távirányító a kezében a fényképezőhöz.
2016. dec. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Olyan az arca, mintha elfelejtette volna betenni a műfogsorát. Sok öregnél látom ezt.

45 éves létére jól tartja magát, de hozzám így is túl öreg lenne (27, szintén jól tartom magam), szerintem 35+-os nőknél jó esélye van (bár nem tudom, h egy 35+-os nő "jobbnak" számít-e férfi szemmel, az itteni válaszokból kiindulva nem).

2016. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Betörő arca van. :) Az látszik, hogy foglalkozik az alakjával. Írtad, hogy sztájliszt, de attól még lehet rossz a stílusa. Én speciel nem tartom rossznak a stílusát, csak reagálnék a korábbi válaszokra. Mert MINDEN ruhát, amit látsz, valaki megtervezett, aki elvileg ért hozzá, aztán mégis csomó ronda ruha van. Most nem a turkálósokról beszélek, hanem az elegánsakról.


Ez pl. Yves Saint Lorain leghíresebb, legendás ruhája, szerintem nem csak ronda, de MINDENKINEK - még Pamela Andersonnak is - előnytelen:


[link]


Ebben egyszerűen mindenki csúnya.


Ennek meg f*sszíne van, pedig a királynő hordja:

[link]



Szóval az, hogy valaki dizájner nem jelent semmit.

2016. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb nőnek nem az a baja, hogy nem szép. Én is leírtam, hogy testre vonzó. Hanem az, amit valaki hollywoodi drogdílernek fogalmazott meg: az arca olyan, hogy félnék tőle. Betörőfeje van. Oké, hogy valaki gyúr, de szebb arcot nem tudsz gyúrni.
2016. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!