Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez a férfi szerintetek első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a férfi szerintetek első ránézésre jó eséllyel indul a társkeresésben jobb nőknél? Lányok nektek tetszik?

Figyelt kérdés

[link]


Amerikai Youtube celeb, nem én vagyok, szóval nyugodtan csak őszintén.


2016. dec. 21. 21:35
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

#30

Nekem egyetlen "örökszűz" pasi ismerősöm van, ő kifejezetten jóképű, jó kiállású, csak azért nem mondom, hogy "macsó", mert nőkhöz abszolút nem is közeledik semmilyen formában.

De mg a legcsúnyább, legbutább, legidegesítőbb srácoknak is van egész vállalható nőjük :D

2016. dec. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
@31-es: meghirdettem a lakásom, mond, hogy merre élsz, költözöm melléd, mától én vagyok a legcsúnyább, legbutább, legidegesítőbb haverod :)
2016. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
75%

Áhh, nem tudnád überelni a srácot.... egész napját azzal tölti, hogy youtube videókból idéz, ráadásul rosszul. Egész álló nap Narancs, tetves és dugó, Mónika show, Potter Albert, és hasonlók ömlenek belőle, ezen kívül max vihogni tud. Fürdeni kb havonta egyszer szokott, fogat mosni kb soha. Ahányszor láttam, mindig részeg volt, és 1 órán belül üvöltve hányt. Vagy épp táncolt az út közepén egy összeszabdalt pólóban. Ja, öltözködési stílus: "kukás sapka" vagy keménykalap évszaktól függően, ujjatlanra szétvágott bandás póló, betűrve a (rövid)gatyába, szandál (jó esetben zokni nélkül), vagy túrabakancs télen, hasitasi. Ha alkoholt fogyaszt, akkor nagyon szeret meztelenre vetkőzni mindenki előtt. (Szeret alkoholt fogyasztani) Cigizik, de soha nem vett még cigit, mindig másoktól nyúlja le. A barátomnak el kellett vele beszélgetnie, és kilátásba helyezni egy alapos verést, mert folyton taperolt (erőszakosan), meg az ölembe akart ülni, stb.

És VAN NŐJE. Hogy hogyan és miért, azt senki nem érti a társaságból, de van.

2016. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Nála nem lehetnél rosszabb :D
2016. dec. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

oké, egy darabig azt hittem, hogy ezeket az akadályokat simán veszem, de a mónika show... :)


egy szó mint száz, mint mondtam, nem vagyok az örök szűz típus annak ellenére, hogy mostanában nem mennek a dolgok túl fényesen, és továbbra is tartom, a szürke egér srácoknak fényévekkel nagyobb esélye van a 0 nőre, mint az ilyen típusnak...

2016. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
Lehet nem fogjátok elhinni amit írok, pedig nem hazugság, csak kicsit hihetetlen. Az a helyzet, hogy számomra is. 19-es és 27-es linkjeiben szereplő szrácokból könnyen össze lehetne hozni az én alkatomat és kinézetemet. Testem hasonlít a kecskeszakállasra, arcom is hasonló. Olyan kettő közötti, csak rövid a hajam és nincs szakállam. De úgy összességében, ha hasonlósági sorban kellene álnom velük szerintem oda férnék. Tehát úgy tűnik nem vagyok egy elveszett kinézetű férfi ezek alapján. Valamennyire tudom is ezt, mert nem egy besült kocka vagyok, szóval nem csak a gép mödül dumálok a "csajozásról". Viszont az a helyzet, hogy ennek ellenére rohadtul nem vagyok sikeres. Úgy látom, hogy a kérdésben szereplő passzospólós sráchoz hasonlóak jóval nagyobb eséllyel indulnak a nőknél és nagyobb sikerük is van. Nem vagyok egy nőcsábász, szoknyapecér és nem is célom, de néha itt-ott egy két kiszemeltnél próbálkozok, többnyire sikertelenül. Vannak esetek, hogy lányok találnak meg engem, de ez elvétve van és többnyire sajnos nem az eseteim. Próbálok mindig normális, amolyan hétköznapi rendes srác lenni, nincs előre betanult dumám amiről beszélek azt pusztán a beszélgetések hozzák magukkal és szinte bármiről tudok. De mégsem nagyon kellek senkinek. Sokkal inkább azt látom, hogy egy ilyen passzospólós, fellenző dumás többre jut a lányoknál mint én. Nem nézem le őket és nem vagyok irígy rájuk, versenybe sem szeretnék szállni velük puncivadászatban, csak fura, hogy hallani és olvasni azt szoktam, hogy olyasmi kell a nőknek mint én, de tapasztalni meg azt tapasztalom, hogy nem. Nem vagyok sem szegény sem gazdag, úgyhogy még azzal sem takarózhatok, hogy nincs pénzem.
2016. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
Karakteres, ápolt, a videói szerint nekem kicsit túl macsó, de ha az életben kicsit visszafogottabb,akkor ideális. Szerintem intelligens pasi, sajnos nem vagyunk egy ligában, nem lennék elég jó neki. XD
2016. dec. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Soha ne kérdezd a lányoktól, hogy tetszel-e nekik... inkább tudd.
2016. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Picit kobold feje van,de nem csúnya.Az is lehet, hogy simán talál "jobb csajt".
2016. dec. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire sorolhatom magam a "jobb nők" közé :D

Nekem ez a pasi nem igazán jön be, nem lenne esélye nálam, ha csak a külsőt nézzük. Nem tetszik a teste, az én ízlésemnek túl izmos, az kisfiús manóarca pedig szintén nem bejövős. Az öltözködésével nincsen bajom, teljesen egyszerű.

Egyébként nem vagyok válogatós pasik terén.

2016. dec. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!